Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi Spotify değil mi apple music ne olarak daha iyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar, Apple music arşivimi mp3 dosyası olarak bilgisayarıma kaydetmek istiyorum, neredeyse denemediğim uygulama kalmadı converter olarak cracksiz 3dk sınırlaması canımı sıktı. Bu konuda var mıdır, yardımcı olacak kimse? kayıpsız nasıl yüklerim windows sistemime bu apple müziklerimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

En iyisi Spotify değil mi apple music ne olarak daha iyi?
    Kesinlikle ses kalitesi açısından  Music daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple Music kullanıcıları, bilgisayar üzerinde Windows için iTunes'dan kullanımı rahat mı?
  • Manuel EQ yok yazmış olmam gerekir, orayı biliyorum. Hazır ayarlar pek işe yaramıyor.

• Ben farklı bir mail adresinden ücretsiz deneme başlattım. Çok dinleyemedim henüz ama ilk izlenimlerim çok tiz seslerde, yüksek frekanslarda seste bozulma olmuyor, kulak tırmalamıyor. Apple Music zaten bu konuda çok iyiyken TIDAL daha da iyi geldi. Aslında sırf bu bile geçme için bir sebep gibi benim için. Bu çok kısa süren bir dinleme sürecimdi ama. Tam olarak yoğun bir şekilde dinlemedim henüz.
  • Aile üyeliğine katılmak isterim yeri olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Apple Music kullanıcıları, bilgisayar üzerinde Windows için iTunes'dan kullanımı rahat mı?
    Yok mu Windows'da iTunes'dan dinleyen?
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Apple iTunes gibi kapsamlı değil hocam. Web arayüzü de o kadar rahat gelmedi aslında programdan açıp dinlemeyi tercih ederim çünkü istediğim gibi kullanabiliyorum çalma sayılarına önem veren birisiyim ben. Kendime göre istatistik tutuyorum listelerde oluşturduğum listelerim var. Apple Music'de dinlediğim parçalar kitaplıkta olsa bile çalma sayılarına etki etmiyor. Belki de ben albümleri satın aldığım içindir. Kitaplığa eklediğim albümü satın almışımdır.

Garip bir alışkanlığım var parasını verip alıyorum albümü hala bu devirde. Apple Music'ten dinlersem "Göz At" veya "Sizin İçin" sekmesini kullanıyorum normal olarak.
  • Nasıl yapacağız hocam 6 kişi girsek kişi başı 3.5 lira uygun oluyor baya ama ödeme işi nasıl olacak ve bu şekilde bizim telefonumuza rahatça ulaşamazlar mi aile paylaşım özelliği dolayısıyla ?

• BurakTirpanli kullanıcısına yanıt
    Bende Mac de var, iTunes uygulaması kalkıp Music oldu mesela. Spotify kullanıyordum, sırf cep telefonundan YouTube'a girdiğimde reklam muhabbetinden Premium aldım. Fakat Music uygulaması çok vasat, bilgisayar için uygulamada da yok. Yüksek ihtimalle Spotify veya Apple Music geçicem fakat bilgisayar uygulaması beni düşündürüyor.
  • quote:

Bende Mac de var, iTunes uygulaması kalkıp Music oldu mesela. Spotify kullanıyordum, sırf cep telefonundan YouTube'a girdiğimde reklam muhabbetinden Premium aldım. Fakat Music uygulaması çok vasat, bilgisayar için uygulamada da yok. Yüksek ihtimalle Spotify veya Apple Music geçicem fakat bilgisayar uygulaması beni düşündürüyor.
    Bizim kullandığımız gibi değil mi Music uygulaması ? Apple iTunes ile aynı gibiydi.
  • BurakTirpanli kullanıcısına yanıt
    Anlamamadım. Apple Music'de eşzamanlamayı açınca iCloud'a mı yedekliyor? O açık olmadığında göremiyorum listelerimi mesela. Halbuki yalnızca telefona indiriyorum parçaları. Ek olarak arşive ve listeye eklemek arasındaki fark nedir bilginiz var mı? Arşivi kapatınca listeyi göremiyorum, listeye ekleyince arşiv kapalı olursa listeyi göremiyorum mesela. Böyle bir durum var, çözemedim.
    YouTube Music bende kullanıyorum ama Apple Music ile aralarında bariz derecede fark var, her konu da.

Ses kaliteli olarak Apple Music çok daha iyi,
    düzen ve müzik keşfi açısından Apple Music daha iyi, YouTube kişiye özel düzgün müzik öneremiyorum keşfetmene izin vermiyor aynı şeyleri döndürüyor.

Ama çeşitlilik bakımından YouTube Music bütün platformlarda öne geçiyor.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Ben de farkına vardım. Bahsettiğim şeylerle ilgili bir bilginiz var mı? Ek olarak mesela iTunes'da arama yaparken arşivde yapınca listedeki şarkılardan da buluyor, telefonda uygulamadan aratınca bulamıyor. Arşivdeki listelerden arama yapmak mümkün değil mi?
  • quote:

Anlamamadım. Apple Music'de eşzamanlamayı açınca iCloud'a mı yedekliyor? O açık olmadığında göremiyorum listelerimi mesela. Halbuki yalnızca telefona indiriyorum parçaları. Ek olarak arşive ve listeye eklemek arasındaki fark nedir bilginiz var mı? Arşivi kapatınca listeyi göremiyorum, listeye ekleyince arşiv kapalı olursa listeyi göremiyorum mesela. Böyle bir durum var, çözemedim.
    Arşivi kapatırsanız senkronize etmiyor sanırsam. Ondan göremiyorsunuz. iCloud’a yedeklemiyor ben şarkının çalma sayısından bahsediyorum.

Hocam ben sorunuzu tam anlayamadım, ama şunu biliyorum sizin iCloud hesabınıza bağlı oluyor tüm listeniz her şeyiniz.
    Hatta 90 gün diye bi muhabbet var diye biliyorum ben mesela 90 gün içerisinde bir kota var telefon değiştirirseniz o sürede listelerinizi vs geçirmiyordu sanki ben mi yanlış hatırlıyorum emin değilim.
  • Arkadaşlar ben telefona applein dönüştürücüsüyle kulaklik takanlardanim yani bluetooth kulakliklari kullanamiyorum. Mevcut kulaklığımı yavastan bozulmaya basladi ve mikrofonu en basindan beri uyumsuz oldugu icin çalışmıyordu.

Siz hangi kulakliklari kullaniyorsunuz? Ozellikle dönüştürücü ile kullanirlen mikrofonu destekliyor olmasi cok onemli. Onerilerinize açığım.

• Apple Music te canlı şarkı sözleri çok batarya yiyor yok mu bunun bi çözümü

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.