Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.643
Cevap
85
Favori
127.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple music kullanıyorum genelde beğendiğim şarkıları indirip dinliyorum dikkat etmedim tüketime ama bir şarkının boyutu 10 mb üstü genelde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RickCooL kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda hucresel yazan yere girdiginizde, asagida hucresel veri yazar. Oradan bakar misiniz apple music ne kadar kullanmis. Tesekkurler.

• aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Yazan 461 mb hocam

• Aile üyeliği olan var ise 6 aylık yada 1 yıllık olarak katılabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RickCooL kullanıcısına yanıt
    5 dakikalık bir şarkı ortalama 10MB'tır. Kabaca bir saatlik dinleme 200MB civarı harcar.

• Aile uyeligine katilmak istiyorum. Pm lutfen

• aile grubu kurduk katılmak istiyen pm atsın 4 kişilik yerimiz var
  • 1 kişi olarak eklenebilirim

• Ya Apple Music'e geçiyim dedim önce iTunes'dan abonelik başlattım sonra ilgi alanlarını sorarken kapatıp telefondan girdim oraları geçti direkt, şimdi bir de profil fotoğrafını da değiştiremiyorum kafayı yiycem başlatır başlatmaz.
  • Apple music uygulamasını playstation da kullanabilir miyiz?
  • Aile üyeliğinde yeri olan varsa 1 kişilik talibim

• Ekran suresini acıyorum kapıyorum uygusnuz icerige de izin veriyorum ama hiç fark etmiyor yaninda ‘E’ yazan şarkıları kesinlikle ekleyemiyorum hala uygunsuz icerige izin ver diyor bilen var mi ?

• epcel E kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki henüz kullanamıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile hesabında boş yer olan benimle irtibata kurabilir mi ?

• Selamlar,

Apple music ve spotify(normal) deneme surumlerini baslattim. İkisini de kullanip karar vermek istiyorum. Zaten konuyu daha onceden takip ettigimden az cok fikrim var.

Yalniz cevabini bulamadigim iki soru var kullanan arkadaslar cevap verirse sevinirim.

1- Apple music ve spotify (normal) de dinledigimiz sarkilari otomatik olarak arsive indirmek icin (wifi ile tabi) her sarkida + ikonuna basmak mi gerekli? Sarkiyi dinlemek yetmiyor mu?

2- Apple music yada spotify da arsivimde bulunan sarkilari harici bir sd karta indirmenin yolu mevcut mu? Arabada sd karttan muzik dinliyorum, ondan dolayi gerekli. (Bluetooth cihazi alin demeyin lutfen)

Tesekkurler.

• aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Apple Music'te artıya basmanız lazım, Spptify'da da öyledir muhtemelen yoksa her dinlediğiniz müziği arşive eklemiş olurdu.

Sadece telefon üzerinden çalabilirsiniz. Muzikler DRM korumalı sanırım, harici bir kaynakta çalınamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Apple music de enpara %50 indirimi yok sanırım değil mi ? Spotify ne netflix de mevcut. Önceden Apple music de vardı fakat onu kaldırmışlar kampanyadan sanırım.
  • arabaya binince otomatik çalmasını nasıl iptal ederim?
  • Garip bir sorun yasiyorum.
    Spotify'dan Apple Music'e geceyim dedim.
    Tunemymusic uzerinden Spotify'deki listeleri Apple Music'e yukledim. Buraya kadar bir sorun yok.
    Ornegin iTunes'daki abc listesinde 100 sarki var diyelim. iPhone'a da sarkilari indireyim dedigimde bu abc listesindeki 100 sarkidan 60 tanesi gozukuyor ve indirebiliyorum. Diger 40 hic gozukmuyor.
    Ayni sey iTunes'da olusturdugum listelerde de gecerli. Listeye 100 sarki ekliyorsam, telefon eszamanladiginda 60 sarkiyi cekiyor calma listesine, geri kalan sarkilar yok.

Fikri olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapBiTT

Garip bir sorun yasiyorum.
    Spotify'dan Apple Music'e geceyim dedim.
    Tunemymusic uzerinden Spotify'deki listeleri Apple Music'e yukledim. Buraya kadar bir sorun yok.
    Ornegin iTunes'daki abc listesinde 100 sarki var diyelim. iPhone'a da sarkilari indireyim dedigimde bu abc listesindeki 100 sarkidan 60 tanesi gozukuyor ve indirebiliyorum. Diger 40 hic gozukmuyor.
    Ayni sey iTunes'da olusturdugum listelerde de gecerli. Listeye 100 sarki ekliyorsam, telefon eszamanladiginda 60 sarkiyi cekiyor calma listesine, geri kalan sarkilar yok.

Fikri olan var mi?
    Tunemymusic iyi bir servis değil, çoğu şarkıyı bulmuyor/bulsa bile nedense inaktif gözüküyor size de büyük ihtimalle böyle oldu. Appstore'dan "mixlib" adlı uygulamayı indirin ve onunla geçirmeye çalışın. Free versiyonunda 2 playlist, 2 albüm sınırlamaları var. Diğer bir uygulama da "Songshift" ikisi tunemymusic'den çok daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.