Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Şarkıya tıkladıktan sonra orda bulunan üç noktaya basın altta kalp üzerinde çizgi olan simgeye dokunacaksınız bu beğenmedim bana böyle şeyler göstermeyin demek. Tam tersi beğendiğiniz şeyi de işaretlersin.
    Anladım teşekkürler ama mesela Gözat kısmının çoğu Türkçe içerik/video. Buna bir çözüm yok mu yoksa lokasyondan dolayı bu içerikler zorunlu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile üyeliğinde boş yeri olan varsa katılabilirim. Mesaj atarsanız sevinirim.
  • 7 Plus kullanıyorum. Bazen şarkıların üstüne bassam bile müzik açılmıyor. Sizde de var mı bu sorun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Spotify a göre seri değil ne yazık ki.Bazen kulaklık takınca bu sorunla karşılaşıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Hocam çözdünüz mü?

• Nikelovs N kullanıcısına yanıt
    Maalesef ne yaptıysam olmadı :(

• arkadaşlar merhaba,

apple music mi spotify mi alınmalı şu anda ? araştırdım baya ama inanın bir karara varamadım, apple music kullanmadıgım icin,

cevap verebilme imkanı olan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim,

şimdiden teşekkür ederim,
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Spotify dan apple music e geçtim.En büyük sebebi ses düzeyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: oksiladoo

arkadaşlar merhaba,

apple music mi spotify mi alınmalı şu anda ? araştırdım baya ama inanın bir karara varamadım, apple music kullanmadıgım icin,

cevap verebilme imkanı olan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim,

şimdiden teşekkür ederim,
    İkisini de kullanıyorum.

Spotify ın sözde arşivi 320kbps dir ama yalan. En yüksek kalite 320kbps ama çok kötü, ses yüksekliği ve kalitesi çöp, bilgisayar uygulaması da kötü ama itunes da çok ağır yani bu konuda eşit sayılırlar. Müzik streaming servislerinde artistlere en az ödeyen/destekleyen de Spotify dır. Sanatçılar albümlerini ilk itunes a koyarlar, orda ön satışa çıkarırlar. Gelen her şey ilk iTunes'a geliyor yani apple music daha önde. Spotify'dan sürekli şarkı/albüm siliniyor lisans sorunlarından ötürü. Diğer bir şey de yerleşik bir uygulama kullanmak batarya ve depolama açısından daha iyi

• Dostlar daha önce Spotify ve Fizy kullandım. Ben mi yanılıyorum bilmiyorum ama Türkçe listeler çok kısıtlı keyif alamıyorum Apple Music'ten. Ya da ben bulamıyorsam öneri listeleriniz var mı?
  • Apple music te bazen şarkı indirme de sorun yaşayan var mı.?

• Merhabalar, Apple Music aile üyeliğinde yer olan varsa pm atabilir. Teşekkürler 😊

• Bende de öğe çalınamıyor diyor.

• Apple müzik aile üyeliğinde yer olan varsa benimle iletişime geçebilir mi tşk ederim

• Gri gözüken şarkıların kiralama/streaming lisansı yoktur Apple'da.

• Belli olmaz.

O şarkılar o albümde başka bir sanatçıya aitse zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan4481

Apple müzik aile üyeliğinde yer olan varsa benimle iletişime geçebilir mi tşk ederim
    aynen bende üye olmak istiyorum. olmadı siz bir kaç kişi toplayın açalım dostum. zaten 4 kişi istiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

aynen bende üye olmak istiyorum. olmadı siz bir kaç kişi toplayın açalım dostum. zaten 4 kişi istiyor sanırım.

Alıntıları Göster
    İş yoğunluğum çok fazla uğraşamam uğraşabilecek olan varsa 4 kişiyiz yapabiliriz

• gokhan4481 kullanıcısına yanıt
    Aynen ayarlayabilecek birisi varsa iyi olur

• Merhabalar.

Apple music aile üyeliğindeyim ve son zamanlarda şarkı indirme de sorun yaşıyorum.Böyle bir problem yaşayan var mı.?

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.