Şimdi Ara

Apple maceramın sonuna gelmiş bulunuyorum :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamın aleyküm arkadaşlar 1 haftadır kafamı kuracalayan bir şey var android eko sistemine geçmek istiyorum. Kendimi bildim bileli iphone kullanırım 4s 6s ve şimdi ki telefonum 8 plus artık sıkıldım sanırım ios işletim sisteminden. Sebeplerini şöyle sıralamam gerekirse eyer çok sevdim bir oyun var hile indiremiyorum yada paralı bi app keza aynı şekilde indiremiyorum, indirsemde doğru şekilde çalışmıyor. Jailbreak varken her şey daha güzeldi. Şimdi artık oda yok ios sürekli kasması eski stabilitesini yitirmesi. Bilinçli telefon eskitmesi, değiştirilmeyen cihaz görseli vs vs düşündüğüm android eko sisteminde ki cihaz en iyisi şuan note 8 sanırım ona geçmeyi düşünüyorum.(daha iyi bir cihaz varsa önerin onada geçebilirim) Kulanan forumdaşlar yorumda bulunurlarsa bana çok yardımcı olurlar. Sevgiler esen kalın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben de Apple'dan androide geçiyorum. Şu anki cihazım iPhone 5s (iOS 9). Sony Xperia Z5'te karar kıldım. Note FE de güzel cihaz ama Z5'in tasarımı ayrı güzel :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Hocam ben de Apple'dan androide geçiyorum. Şu anki cihazım iPhone 5s (iOS 9). Sony Xperia Z5'te karar kıldım. Note FE de güzel cihaz ama Z5'in tasarımı ayrı güzel :)

Sana tavsiyem z5 alma hatta snapdragon 810 islemcili hicbir cihaz alma, anormal derece de ısınma var..

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    S7 edge tavsiye ederim kesinlikle tasarım batarya kamera performans fazlasıyla iyi f/p ürünü bu zamanlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

S7 edge tavsiye ederim kesinlikle tasarım batarya kamera performans fazlasıyla iyi f/p ürünü bu zamanlarda

Zaten note fe ile s7 egde donanim olarak hemen hemen aynı telefon ikisi de pisman etmez..

• Apple den androide geçeceksen amiral gemisi modellerden aşağısını düşünme bile ki değsin

Bu arada seni en son yazılımda tutmaya mecbur bırakan,fazla fonksiyonu olmayan iOS ekosisteminden istediğin gibi kişiselleştirebileceğin ve üretici yazılımına mecbur olmadığın Android ekosistemine hoşgeldin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Sinsin Teyze Kızı -- 7 Ocak 2018; 12:20:39 >
  • Artık android de eskisi gibi kolay rotlanmiyor bilginiz olsun hatta bazı cihazlar hiç rotlanmiyor

• Re4lite5 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle huawei mate 10 pro. Tasarım, kamera,yazılım,yapay zeka destekli işlemci herşeyiyle güzel bir cihaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hala araştırma ve karar aşamasındayım ama bir türlü korkumu yenip geçemedim yıllardır androidde

• 15 tane Android tabanlı marka ve onlarca model var donanım olarak İphone yanına bile yaklaşamaz dediğimiz androidler var bütçe iyiyse Mate 10 Pro XZ Premium U11 al derim ben Samsung almazdım Snapdragon işlrmcili değil TR'deki modelleri beklerim diyordum Şubatta yeni telefonlar tanıtılacak herkesin gözü çercevesiz Sony'lerde bekle derim 1 ay kaldı zaten.

Cevabınız için teşekkür ederim. Ama siparişi geçtim :) Günlük işler için kullanacağım hocam. Anormal bir durum olursa servise gideriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sinsin Teyze Kızı

Apple den androide geçeceksen amiral gemisi modellerden aşağısını düşünme bile ki değsin

Bu arada seni en son yazılımda tutmaya mecbur bırakan,fazla fonksiyonu olmayan iOS ekosisteminden istediğin gibi kişiselleştirebileceğin ve üretici yazılımına mecbur olmadığın Android ekosistemine hoşgeldin

Hocam ben de istiyorum bu karşılamayı :) Birkaç güne ben de Android tarafına geçeceğim :)

Tabiki ama fe batarya olarak s7 edgeden geride kalır fe3200mah s7 edge 3600mah buda onun için eğer kalem tercihiniz değilse s7edge öneririm bu yüzden

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Tabiki hocam seve seve

Seni en son yazılımda tutmaya mecbur bırakan,fazla fonksiyonu olmayan iOS ekosisteminden istediğin gibi kişiselleştirebileceğin ve üretici yazılımına mecbur olmadığın Android ekosistemine hoşgeldin

• Johnny Sinsin Teyze Kızı J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :) Hoş buldum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Hocam ben de Apple'dan androide geçiyorum. Şu anki cihazım iPhone 5s (iOS 9). Sony Xperia Z5'te karar kıldım. Note FE de güzel cihaz ama Z5'in tasarımı ayrı güzel :)

Sana tavsiyem z5 alma hatta snapdragon 810 islemcili hicbir cihaz alma, anormal derece de ısınma var..

Merhaba arkadaşım, Xiaomi marka telefon almayı düşünüyorum ama sağlamlığı konusunda şüphem var! Konu hakkında sizin düşünceniz nedir?

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Xiaomi bende kullandim, begendigim bir markadir.. Xiaomi alacaksan mi6, mi note 3 ve mi5s plus bakabilirsin.. Buyuk ekran dersen de mi max 2 derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Xiaomi bende kullandim, begendigim bir markadir.. Xiaomi alacaksan mi6, mi note 3 ve mi5s plus bakabilirsin.. Buyuk ekran dersen de mi max 2 derim

Bir Samsung bir Lg ile karşılaştırma yapsak sağlamlık açısından sıralaması nasıl olur 😊

• Mylove kullanıcısına yanıt
    LG G6 şu andaki piyasadaki tüm Samsung cihazlardan çok daha sağlam hocam test edip onayladım. Ben kullanıyorum ancak şu saatten sonra alınacak bir cihaz olduğunu sanmıyorum. İşlemcisi falan baya eski çünkü SD821 kullanıyor. 845ler çıkmak üzere neredeyse. Aynı zamanda LG G6'nın kamerası oldukça kötü.
  • 2 ay bekle s9 plus al yada beklemem diyorsan s8+ dan iyi telefon yok lg6 alıp kronik sorun çekme telefondan anlamayıp sallayanlara kulak asma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.