Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pckopat_doktor , ecool07 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (4 Mobil) - 17 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
25.635
Cevap
892
Favori
1.724.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 13" touch bar 512 gb model için ~13000₺ nasıl fiyat sizce?

Aklıma daha 1 sene öncesi geliyor, keyfim kaçıyor, sinirleniyorum. Ama yakın ya da uzak gelecekte döviz kurlarının düşeceğini düşünmüyorum.

Döviz kurları düşse bile, fiyatların düşeceğini hiç sanmıyorum.

Ne dersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar, 21 aralıkta Amerika'dan arkadaşım geliyor. İzmir'de olacak. Macbook isteyen varsa ve işine gelecekse fiyat uygun olacaksa yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Dostlar, 21 aralıkta Amerika'dan arkadaşım geliyor. İzmir'de olacak. Macbook isteyen varsa ve işine gelecekse fiyat uygun olacaksa yardımcı olmaya çalışırım.
    Bizimkiler de geliyor ama ingilizce klavye nedeniyle kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Bizimkiler de geliyor ama ingilizce klavye nedeniyle kararsızım.

Alıntıları Göster
    ben aldım sonra parasıyla klavyeyi değiştiririm dedim. aradım apple i değiştiremeyiz dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

ben aldım sonra parasıyla klavyeyi değiştiririm dedim. aradım apple i değiştiremeyiz dediler

Alıntıları Göster
    İngilizce klavye kod yazarken çok iyi.

Değiştirmeni önermem :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhabalar ,

Siz konunun uzmanları arkadaşlara danışman gereken bir durum var .

Yaklasık 7 yıldır Apple ürünleri kullanıyorum. Iphone7,Ipad air 2 ,apple Tv ve Iwatch 3 kullanıyorum. Normalde kullandıgım laptop Lenovo Thinkpad T420 , 500 gb Samsung Evo860 SSD ile gayet iyi bir performans alıyorum. Ve orta üst düzey bir windoes kullanıcısıyım.

işim dolayısıyla , müşteri ziyaretlerine gittiğimde kullanmak üzere bir Macbook almak istiyorum . Yıllardır almamamın sebebi , macOS a alışamama korkusu diyebiliriz.

Kullanıcagım alanlar : internet , office programları olacak sadece. Gittigim müşteri ziyaretlerinde , biraz daha modern ve yeniliklikci bir hava vereceğini düşünüyorum .

Bu bilgiler ısıgında , sizce hangi model işimi en ekonomik ve karizmatik şekilde çözer?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
  • luckystar kullanıcısına yanıt
    Sadece internet ve office programları için Macbook Air (eski kasa olan) fazlasıyla yeterli olur. Eski modelde arkadaki Apple logosunun ışığı yanıyor. Karizma puanı da yüksek yani.
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler bilgi icin

• 2015 Retina MacBook Pro 13 Early 128 GB Ssd cihazını ikinci el de temiz 2500 TL olarak buldum sizce alınır mı,kaç yıl götürür beni?

Bilgili arkadaşlar yazabilirse sevinirim,ilk mac deneyimim olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

2015 Retina MacBook Pro 13 Early 128 GB Ssd cihazını ikinci el de temiz 2500 TL olarak buldum sizce alınır mı,kaç yıl götürür beni?

Bilgili arkadaşlar yazabilirse sevinirim,ilk mac deneyimim olacak.
    Bu fiyata kaçmaz. Sorunsuz olduğuna eminmisiniz?

• Arkadaşlar yılsonu indirim denk gelirmi macbook air için? Boşuna mı bekliyoruz?

• Sadece 2 defa şarj olan MacBook Air var aşılamadığım için 4650 tl ye satmak istiyorum aydın da olan varsa elden verebilirim.kutusu ve diğer aparatlarınaynrn duruyor en ufak çizik dahi yok 20 ay kadar garantisi var halen

• lord0909 kullanıcısına yanıt
    2018 mi

• Selamun aleykum,

Photoshop ve kurgu montaj agirlikli olarak kullanmak icin iMac almak istiyorum. Ogrenci uzerine alsam resmi web site fiyatlari uzerinden yaklasik 1000 tl indirim yapiyorlar. İ7 islemcili bir sey lazim en uygun nereden alabilirim.

• Maalesef hepsi çok pahalı, normalde alınmaz ama almazsam bir daha bu fiyatları da bulamayacakmışım hissi mevcut. Yeni macbook air ve eski macbook pro'nun giriş seviyesi aşağı yukarı 1.370 dolar şu an Türkiye'de Amerika'da ise 1200 dolar dolar düşmedikçe ya da apple Türkiye'den çekilmeye karar vermedikçe bu fiyatlar düşmez. Aradaki fark 170 doların ciddi para yapıyor olması.
  • teknosada %10 indirim var macbook air 4949'a düşüyor. amazonda bir ara 4800 küsürü görmüştü ama yakın zamanda almayı planlayanlar değerlendirebilir. Belki yılbaşı indirimlerinde daha da aşağıyı görebilir.
  • 2013 MacBook Air 256 gb ssd 13 inch satıyorum arkadaşlar.
    ilgilenen temasa geçebilir
    türkçe klavyeli ve sorunsuzdur. sadece e harfinde biraz silinme var. gerisi alındığı gün gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

2013 MacBook Air 256 gb ssd 13 inch satıyorum arkadaşlar.
    ilgilenen temasa geçebilir
    türkçe klavyeli ve sorunsuzdur. sadece e harfinde biraz silinme var. gerisi alındığı gün gibi duruyor

Naptın e harfine hocam :::)))

• Yok mu guzel bir firsat? Kac senelik cihazlara agzini acan 3binden basliyor ortada piyasa filan kalmamis kim kimi kaziklarsa artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

Naptın e harfine hocam :::)))

Alıntıları Göster
    ben de bilmiyorum.e harfine çok basıyorum demekki :)
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.