Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Uganda Cmhr. Bsk , mnogut , _kej_ , atknogz , Realsatoshi Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir - 10 Masaüstü3 Mobil3 iOS
5 sn
25.627
Cevap
892
Favori
1.723.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen. Sözde indirime girdiği yazılan modellerde de herhangi bir indirim göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 22 Kasım 2018; 23:14:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanbilgisayar'da sepette indirim oluyordu ama bayadır sitede yavaşlık ve hata mesajı sorunu var...
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    Piyasadan daha pahalıya satılan bir üründe, sepette %5 indirim yapmaları hangi akla mantığa sığıyor anlamıyorum. Günlerdir "indirim" sözü altında açık açık bindirim yapılıyor utanmadan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.com.tr'de apple hariç diğer laptoplarda yaklaşık %10 indirim yapıldı.

Gayet iyi laptoplar var. Ama apple ürünlerinde 0 indirim

Sistem bizi msi almaya itiyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlangıç modeli en uygun 7219 tlye amazon trde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne black friday, ne 11.11 hiç indirimli fyat göremedim ben.

Var mı yakalayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: beynemaz

Ne black friday, ne 11.11 hiç indirimli fyat göremedim ben.

Var mı yakalayan?
    Sadece baz model touch barsız 128gb ssd'li MacBook pro modeli çok az bir indirime girdi.

• Teknosa da indirim var

• quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Giriş seviyesi macbook pro 9bin olmuş. Hala almayı düşünen var mı bu fiyatlara? Apple açık açık Türkiyeye bu ürünleri satmayacağını belli ediyor. Fazla söze de gerek yok sanırım
    normalde para verilmez diyordumda şu yeni macbooklar bayaaaa güzel olmuş.. abi o incelik ve hafiflik ne yau.. benim laptop 5kg ve çöp

giriş olmaması baya kötü ama gerek duyuyor mu acaba insan çok ?
  • Gerek duyulur tabi, henüz usb type-c standardı tam oturmadı. USB bellek, yazıcı, hafıza kartı, yazıcı, HDMI bağlantı, kablosuz klavye mouse vs vs hala bir çoğu eski arayüzü kullanıyor. Ve bu girişler için çevirici şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: avanoss

Gerek duyulur tabi, henüz usb type-c standardı tam oturmadı. USB bellek, yazıcı, hafıza kartı, yazıcı, HDMI bağlantı, kablosuz klavye mouse vs vs hala bir çoğu eski arayüzü kullanıyor. Ve bu girişler için çevirici şart.
    Usbc bellek neden yok?

• BU CIHAZIN PIYASASI NEDIR ARKADASLAR 2 ay once aldim , sifir cihaz klavye ing/rus kuzen var avrupada ona gonderdim orda para ediyormus ama bana yazdigina gore burda su an daha yukselmis fiyatlar

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• macbook kullananlara aşağıdaki usb belleği tavsiye ederim

https://www.sandisk.com.tr/home/mobile-device-storage/ultra-dual-drive-usb-type-c

• Teknosa daki imac indirimi kafamı karıştırıyor baya niyetlendim açıkçası. 27” 10.200 TL

İçinden klavye mouse çıkıyor mu acaba yoksa ordan kısmışlar mıdır, bir de dolar ın düşüşü yeni yeni mi yansıyor fiyatlara daha düşer mi bilemedim.

• Hocam ben aldım bir tane bir ay falan önce 3.4 ghz'lık modeli 11.300e düşmüştü yetişemediğime üzülmüştüm bu sefer bir üst modelini bu fiyata bulunca düşünmedim. 15.199 tl'den dolar yüzünden bile indirim yapılsa yine de bu kadar düşmez ki apple zaten kasım 7'de dolar için %10 civarında indirim yaptı.
    Gerçekten ihtiyacınız varsa kaçırmayın ve evet klavye mouse içerisinden çıkacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • SeRcCaN kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. İnternetten mi aldınız mağazadan mı? Bir de ben F klavye kullanıyorum, içinden Q klavye çıkıyor sanırım. Onu değiştirebiliyor muyuz acaba?

• Q ile gelecek klavye. Ben de değiştirme şansım olsaydı q numerik ile değiştirirdim. ama q klavyeyi çok kolay satabilirsin. yerine f alırısın. Tam tersi olsaydı biraz zorlanırıdın. evet internetten aldım Antalya mağazaya sordum ellerinde yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRcCaN -- 5 Aralık 2018; 11:29:37 >
  • Teknolojisi bu kadar eskimiş yakında ğretimden kalkacak bir modele bu kadar para vermek pek mantıklı değil
    Edit: Satıştan kalkmış zaten o fiyat ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acunluturk -- 8 Aralık 2018; 1:43:39 >
  • SeRcCaN kullanıcısına yanıt
    Ürünü sipariş ettim az önce elime ulaştı ama kutunun daha önce açılmış olduğunu farkettim. Çok muntazam şekilde yırtlamadan açılmış ve geri yapıştırılmıştı çıkartma kısmı.

Dış kahverengi kutunun da açılmış olduğunu farkettim ama çok önemsemedim, dış kutuyu açınca iç kutuya Türkçe bilgi stikırı yapıştırıldığını gördüm ve bu sebeple açıldığını anladım. Acaba iç kutuyu da benzer sebeplerle mi açıyorlar bilginiz var mı?

• arkadaşlar macbook pro için hafıza desteği konusunda nasıl bir usb bellek kullanıyorsunuz, 128gb bıtmeye az kaldı ve sureklı hdd tasımak cok yorucu
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.