Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (90. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
25.933
Cevap
898
Favori
1.749.354
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Macbook air ile ilgili güzel bir kampanyaya denk gelen var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de touch barlı MacBook Pro'larda bir kampanya bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İpad takip eden varmı acaba

• Mediamarkt ın internet sitesinde 5.999 olan ürün GittiGidiyor mağazasında nasıl bu kadar ucuz oluyor?

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-mqd32tu-a-macbook-air-13-inc-intel-core-i5-1-8-ghz-8-gb-128-gb-ssd-notebook-387154102

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acunluturk -- 21 Kasım 2018; 9:29:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acunluturk

Mediamarkt ın internet sitesinde 5.999 olan ürün GittiGidiyor mağazasında nasıl bu kadar ucuz oluyor?

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-mqd32tu-a-macbook-air-13-inc-intel-core-i5-1-8-ghz-8-gb-128-gb-ssd-notebook-387154102
    ucuz mu bunu 3000 tl den veriyorlardı 2-3 ay önce

• quote:

Orijinalden alıntı: CMB34

ucuz mu bunu 3000 tl den veriyorlardı 2-3 ay önce

Alıntıları Göster
    2-3 ay önce dolar ve apple zammı yoktu yav şunu bile yazdırmak durumunda bırakıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    temmuzda dolar 5.07 bugün dolar 5.36 aradaki 29 kuruş yüzünden mi 2 kat artti fiyatlar dolar düştü hanı nerede indirimler bana apple i savunmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Giriş seviyesi macbook pro 9bin olmuş. Hala almayı düşünen var mı bu fiyatlara? Apple açık açık Türkiyeye bu ürünleri satmayacağını belli ediyor. Fazla söze de gerek yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: CMB34

temmuzda dolar 5.07 bugün dolar 5.36 aradaki 29 kuruş yüzünden mi 2 kat artti fiyatlar dolar düştü hanı nerede indirimler bana apple i savunmayın
    tamam , dikkat edersen dolar ve apple zammı dedim , bu cümlemden apple savunduğumu nasıl çıkardınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsteyen istediği fiyattan istediğini alır. Konumu o değil saptırmayın. Aynı ürün aynı firmanın internet sitesi ve GittiGidiyor mağazasında nasıl bu kadar farklı fiyatta olabilir onu öerak ediyorum.

• acunluturk A kullanıcısına yanıt
    Eski bir ürün. Appledan daha önce tedarik edilmiştir ve satıcı kendi istediğine göre fiyatlandırma yapabilir. Sadece ggde değil amazon.com.tr de hepsiburada da da mevcut apple.com.trden daha ucuza satılan macbook modelleri

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Anlatamadım derdimi. Appla.com.tr den daha ucuz tabi ki. Ama mediamarkt.com.tr ve merdiamarkt gg mağzasının fiyatları farklı. Mediamarkt ın kendi internet sitesi 5.999 tl, yine mediamarkt ın gittigidiyor mağazasının fiyatı 5.556 tl.

• acunluturk A kullanıcısına yanıt
    Olabiliyor. Bunun başka örnekleri de var. Teknosa kendi sitesinde farklı bir fiyata satarken gittigidiyor mağazasında Teknosa aynı ürünü daha ucuza satabiliyor. Dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Giriş seviyesi macbook pro 9bin olmuş. Hala almayı düşünen var mı bu fiyatlara? Apple açık açık Türkiyeye bu ürünleri satmayacağını belli ediyor. Fazla söze de gerek yok sanırım
    bence 15 inç macbook pro modellerinin en fazla 10000 tl olması lazım. zaten yurtdışında 2200 dolar falan appleda kuru 5 ayarlasa 11000 tl olur.

• Bir gariplik olduğu belliydi, mediamarkt ın internet sitesi black friday kapsamında aynı fiyata indirdi mba ı:)

Mediamarkt o fiyta çekince 15-20 dk önce de amazon 5200 e çekti😃 mba stoklarını eritmek için kıyasıya mücadele var

• MacBook Pro 13" Touch Bar 2017 veya 2018 modelleri için elle tutulur bir kampanya yok hala, değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tremonster kullanıcısına yanıt
    maalesef en düşüğü 10bin civarlarında touchbar modellerin
  • MBP with touch bar modeli için pusuya yattım. Cuma günü için ama daha Amazon tarafından herhangi bir indirim yapılmış değil cuma gününü bekliyorum bakalım. 4K iMac içinde bekliyorum aslında ama 17-18 gündür fiyatı aynı 8500₺ civarında. Bilgisayar fiyatlarında yalnızca MBA için indirimler oluyor. İnşallah elle tutulur bir indirim yaparlar da şu prolarda nasipleniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: W0lkidonkisss

MBP with touch bar modeli için pusuya yattım. Cuma günü için ama daha Amazon tarafından herhangi bir indirim yapılmış değil cuma gününü bekliyorum bakalım. 4K iMac içinde bekliyorum aslında ama 17-18 gündür fiyatı aynı 8500₺ civarında. Bilgisayar fiyatlarında yalnızca MBA için indirimler oluyor. İnşallah elle tutulur bir indirim yaparlar da şu prolarda nasipleniriz.
    imac yerine hackintosh tavsiye ederim

• Bir kıpırdama yok sanırım

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.