Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.888
Cevap
897
Favori
1.746.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam apple sitesindeki base modeller var sadece türkiyede satış için. 512GB ve 1TB modeller base olarak ayrıca satışa sunulduğundan dolayı bulunuyor diğer satıcılarda da. Konfigüre edilmiş ürünler sipariş üzerine üretilip apple tarafından yurt dışından gönderiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopemd -- 13 Ağustos 2022; 15:27:6 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

valla ben öğrenci indirimiyle aldım ne kimlik sordular nede öğrenci belgesi haberiniz ola. çok dillendirmeden alın gitsin.

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Hocam hali hazırda apple servislerinden öğrenci üyeliği kullanıyorsanız ya da yakın zamanda kullandıysanız daha öncesinde üyelik için doğrulama yaptığınız için herhangi bir belge talep edilmiyor.

Aksi durumda herhangi bir sorun çıkmadan ulaştıysa ürün ya apple sisteminde bir sorun var ya da umursamıyorlar artık

• cem650 kullanıcısına yanıt
    PM attım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Appel sitesinin 3 taksitini 6 ya çıkma olasılığı var. Eğer yanlış okumadıysam garanti kartına artı 3 taksit var. Linke tıklayın açıklamalarda Apple mağazası içinde geçerli görünüyor.

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/elektronik-taksit-harcama-kampanya

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt

Vay be 2 günle yırttım.

• macbook kullananlar ıdm gibi eklenti var mı ? youtube ts videoları tek tıkla indirmek için

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Çoklayıcı için Belkin marka ürünleri araştırabilirsiniz 👍

Hocam macbooklarda type c girişleri ana karta bağlıymış ondan dolayı kaliteli bir şey almanı öneririm.

Bende yorumlara bakarak aşağıdakini aldım.

Mouse olarak da aşağıdakini aldım memnunum. Bluetooth ile bağlanıyor. Usb takmana gerek yok.

23 mayısta 280 TL aldığım mouse 400ü geçmiş 🥲 Mouse alırken yanlışlıkla 2 tane sipariş vermiştim. İyi olmuş 😂

Logitech M350 Pebble Sessiz Kablosuz Kompakt Mouse - Siyah

https://www.hepsiburada.com/logitech-m350-pebble-sessiz-kablosuz-kompakt-mouse---siyah-p-HBV00000PSRV2?url_src=ios-product-detail

Kingston Nucleum Macbook HDMI+ USB 3.1 + USB-C + MicroSD + USB 3.1 + USB-C Apple Dönüştürücü (C-HUBC1-SR-EN)

https://www.hepsiburada.com/kingston-nucleum-macbook-hdmi-usb-31--usb-c--microsd--usb-31--usb-c-apple-dntrc-c-hubc1-sr-en-p-HBV00000D9L31?magaza=%C4%B0roni+%C4%B0stanbul&url_src=ios-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netmaster1903 -- 14 Ağustos 2022; 8:39:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• netmaster1903 N kullanıcısına yanıt

Kingston’un yerine daha küçük bir şey yok mudur acaba? Logitech’in mouseden alırım. Sadece usb bellek ve harici hdd için şu ttec’i alsam sorun olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 14 Ağustos 2022; 9:1:5 >

Daytona olan markalar var ince ama kullanmadığım için bir şey diyemem. Attığın ürün bana pek kaliteli gelmedi. Yine de kullanan varsa sorsan iyi olur

• Ben çoklayıcı aparat olarak Dodocool marka almıştım. Fena ısınıyor. Yumurta pişer üstünde 🍳

• RealOmer kullanıcısına yanıt

xdm var açık kaynaklı.onu kullanabilirsin.

Xtreme Download Manager | XDMAN | XDM Home

• byns kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar macbooka geçtim ama IDM çalışmıyor tek istediğin özellik YouTube videosu izlerken IDM gibi eklenti çıkması ve videoyu tek tıkla indirebilmek.

Neat download Manager sadece YouTube'da çalışmıyor savefromnet de Max 720p indiriyor.

Neat daha iyi geldi ama bir dosya indirirken hem neat hem tarayıcı indirmesi çıkıyor ne yapmam gerekiyor ?

Folx pro vardı duyduğum ama hiç kullanmadım özellikleri ihtiyaçlarını karşılar mı bilemiyorum, bir inceleyin iserseniz. Belki de kullandınız memnun kalmadınız bilmiyorum?

• Mixenon kullanıcısına yanıt

Hem paralı hem youtubede çalışmıyor internet hızlı o yüzden windowsta indirip drive yükleyip indiriyorum.

Yıllardır Downie kullanıyorum. IDM'nin aynısı.

• gürgenclerden alınan cihazı açıp kullanırsak iade hakkımızı kaybediyor muyuz? Sitesinde açılan ürünlerin iadesinin olmadığı yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.