Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
25.917
Cevap
898
Favori
1.748.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yetisemedik ;(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Adamlar incecik ipad proya özellik koymuş da koymuş. İpadde fan var mı? Yok. Aynı durum air için de geçerli. Sizce testini yapmadı mı bunun apple mühendisleri. Çılgın mühendisin biri ya bu modele de fan koymasak nolur mu dedi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • udede kullanıcısına yanıt
    Appledan magic mouse veya klavye almayin, ayni paraya mx keys for mac (tr de mac versiyonu pek bulunamiyor) ve mx master 3 tavsiye ederim… Geriye kalanlarda ise bluetooth baglantida problem yasama ihtimali yuksek… Usb unifying ile cozume ulasiliyor genelde…

• frommyeyestotheworld kullanıcısına yanıt
    İstediği kadar test yapsın, ısınmayı engelleyemez. O testler ısınmasın testi değildir zaten, o ısıya rağmen yeteri kadar performans gösteriyor mu vb dir
    ipad pro 10.5 te işk çıktığında uygulamalar vb hafif kalıyordu, güç harcamıyordu, ısınmıyordu. Şu an ısınıyor.

Şu anki işlemci daha verimli ama ısınmıyor diye bir şey yok. Geçenlerde ben 60+ dereceyi gördüm, ağır falan da kullanmıyordum. Ev soğuk olduğu için hemen sıcaklık düşüyor. Normal çalışması 30-40 şu an.

Yazın böyle soğuma ihtimali yok. Yine alanındaki en iyisi olabilir ama ısınacak yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

satici hakkinda bilgim yok ama fiyat dip. dh indirim cekleri bolumunden indirim kodu alirsaniz 200₺ falan daha duser. bu model en dip olarak mediamarktta ve teknosada 13.319₺’ye satildi zaten. ayni fiyata denk geliyor hemen hemen.

bence bir saticiyi arayip detayli bilgi alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Appledan magic mouse veya klavye almayin, ayni paraya mx keys for mac (tr de mac versiyonu pek bulunamiyor) ve mx master 3 tavsiye ederim… Geriye kalanlarda ise bluetooth baglantida problem yasama ihtimali yuksek… Usb unifying ile cozume ulasiliyor genelde…

Merhaba iş yerinde Cooler Master Devastator II model klavye var bunu götürdüm kullanmak istedim ama usb a portuna takınca klavyenin ışıkları çalışmıyor.Tv ve xbox series s e bile takınca ışıklar yanıyor ama mac mini m1 cihazda çalışmadı.Usb type-c çoklayıcı alırsam acaba ışıklar çalışır mı elimde denemek için type-c çoklayıcı olmadığı için deneyemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udede -- 25 Haziran 2021; 9:15:23 >
  • PT yeni kulaklık kampanyaları kulaklıkların sıfır fiyatına göre iyi gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKerberoS -- 25 Haziran 2021; 12:8:4 >
  • Mediamarkt 9500’e indirmis. 12 taksitle en uygun bu oluyor su anda. Alsam mi beklesem mi? Pt taksit isini ay sonuna kadar uzataydi keske.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_mgn63tu-a-macbook-air-13-3-256gb-laptop-uzay-grisi-1213068.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetX -- 25 Haziran 2021; 16:43:35 >
  • mediamarkt 256gb ssdli m1 pro 11.564₺ dusmus 12 taksitli. hic bu kadar dusmemisti kacirmasin alacak olan. pt de bile 12k.

• Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    512ssd de 13319, iade surem gecmese pt ye su an iade eder bu 512ssdyi alirdim 12 taksit ile.. Kacirmayin derim.. Ama gecen ay yine media markt 512 versiyonu 12869₺ ye vermisti hatirlatmak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 25 Haziran 2021; 20:4:24 >
  • Teslim alinan tarihin uzerinden 16 gun gecmisken pt iadeyi kabul eder mi arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

mediamarkt 256gb ssdli m1 pro 11.564₺ dusmus 12 taksitli. hic bu kadar dusmemisti kacirmasin alacak olan. pt de bile 12k.

Alacagim ama garantiye maksimum 4 ay cikti. İndirimli fiyat oldugu icin taksit sinirlamasi oluyormus.

• NetX N kullanıcısına yanıt
    Evet ben de inceledim 12 taksit yaptirmiyor sanki, ama web sitesi yaniltici bu konuda… Sanki 12 ye boluyormus gibi yaziyor fiyatininin altinda… Sanki zaytung haberi gibi cikmis oradan…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 25 Haziran 2021; 22:57:44 >
  • quote:

Evet ben de inceledim 12 taksit yaptirmiyor sanki, ama web sitesi yaniltici bu konuda… Sanki 12 ye boluyormus gibi yaziyor fiyatininin altinda… Sanki zaytung haberi gibi cikmis oradan…
    Ben aradim kampanyali urunlerde sistem otomatik 4 taksitle sinirliyormus. Ben gozumu karartip aldim artik. İnsallah hayirli olur.

294 lira da Digiturk fatura indirimi kazandim. En azindan 1 yillik Digiturk de bedavaya gelmis oldu. (Ailenin yildizi paketi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetX -- 25 Haziran 2021; 23:12:13 >
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun.. 256 mi aldiniz 512 mi? Acaba magazaya gidilse orada da mi 4 taksit yapiyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 25 Haziran 2021; 23:15:50 >
  • 512 gb stoklarda kalmadı mediamarktta

• elninom1 kullanıcısına yanıt
    Evet tukenmis.. 4 taksite ragmen su an en iyi firsat rakam ve taksitti.. Pt de vade farki var ve vade farki olmadan dahi cok daha yuksek fiyatli…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 25 Haziran 2021; 23:28:33 >
  • quote:

Hayirli olsun.. 256 mi aldiniz 512 mi? Acaba magazaya gidilse orada da mi 4 taksit yapiyorlar..
    Tesekkur ederim. 256 aldim. 512 ile arasinda disk kapasitesi haricinde bir fark var miydi, yoktur diyerek hic bakmadim bile ona.

Temsilcinin soyledigine gore magazada da 4 taksitmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetX -- 25 Haziran 2021; 23:32:21 >
  • quote:

512ssd de 13319, iade surem gecmese pt ye su an iade eder bu 512ssdyi alirdim 12 taksit ile.. Kacirmayin derim.. Ama gecen ay yine media markt 512 versiyonu 12869₺ ye vermisti hatirlatmak isterim

hocam evet cok kisa bir sureligine (1 saatten kisa) o fiyata indigi gozuktu ama kimse alamadi. buyuk ihtimalle fiyat hatasiydi o. 13319₺ dip fiyat 512gb m1 pro icin. ihtiyaci olan alsin ama uzay grisi rengi yok maalesef..

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.