Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: daleque Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eapantherea

Mac icin advanced modeli Bluetooth baglantida sorun cikariyor, for mac versiyonu alinmasi lazim

evet bu kisim onemli, mac icin alacak arkadaslar mutlaka for mac versiyonunu alsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    Ne gibi sorunlar çıkıyor hocam dün sipariş vermiştim bende bu mouseu. Tabii şuanlık pc de kullanacağım ama 3 5 ay sonra macbook aldığımda onda kullanmaya devam edeceğim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dostlar bu macbook air m1 ile macbook pro m1 arasında pek fark yok gibi. Ben edit kurgu için pc alacağım o yüzden macbook pro almayı düşünüyorum, ancak eskiden pro ile air arasında bariz farklar olurdu şu an pek fark yok gibi geldi. Premier pro ve after efects’te çok zorlamayan işler yapacağım öneride bulunacak akıl verecek birisi çıkarsa çok memnun olurum çarşamba sipariş vereceğim. 13’’ Macbook pro m1 8gb-256 gb almayı düşünüyorum

• Alttaki ürünü aldım, type c hub olarak,https://www.pt.com.tr/daytona-all-in-one-usb-c-cevirici-fizfc10 pt de de satılıyor aynı ürün, o yüzden güven verdi, 215 TL ye düşmüş amazon prime ile, f/p olarak iyi duruyor

DAYTONA FIX FC10 8'Lİ TİPC=>2 SB3.0 2 SD TF HDMI R

215 TL
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08L8CT3GH

Edit:
    https://www.akakce.com/hdmi-donusturucu/8in1.html
    baktım da buradakiler de birebir benziyor, sanırım daytona falan ürüne basılı bir marka değil, satıcının koyduğu bir isim
    aliexpress te de varmış

ne yapsam iptal etsem mi acaba, trendyolda falan da benzer fiyata var zaten ileride karar verince alırım

m1 air ile Ethernet+ type c +type a + hdmi için alacaktım, sd card da ekstra hoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 22 Haziran 2021; 10:18:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mekaonee kullanıcısına yanıt
    Hocam bluetooth baglanti stabil olmuyor, mecbur usb unifying ile o dongle i baglayarak kullaniyorlar maclerde yuksek verim almak icin

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKerberoS

Nereden eriştin hocam stok bilgisine acaba?

·

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celikpena -- 22 Haziran 2021; 10:48:32 >
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Hocam kasanin egilmemesi, ek touchbar, ekstra batarya, lazim olursa (neredeyse hic olmuyor) devreye girecek bir fani var, 100 nits daha parlak ekrani var…

Bence kasa kalitesi ve daha fazla batarya haric gerisi bos/beles seyler… Ama sadece bu ikisi icin dahi mbp alinir… Ben de boyle yaptim… Touchbar da kimisi seviyor kimisi sevmiyor..

Insan beklerdi ki mbp bu fiyat farkini koydugunda ekstra type-c port, ipad prodaki gibi daha farkli ekran teknolojisi, veya daha yuksek cozunurluk, veya daha iyi ekran/kasa orani olan bir cihaz filan olsaydi… Ama saydigim sekilde farklari…

• 12 taksit bitmiş sanırım :(

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Ben de tam böyle bir ürün arıyordum ama marka güvenilir midir? Diğer ürünlerde hdd bağlayınca hdmi bağlantıda sıkıntı yaşayanlar olmuş ya da 2 tane hdd bağlayınca birinin çalışmama durumu veya şarjın çok çabuk gittiğine dair yorumlar vardı , neyi alacağımızı da şaşırdım :) ugreen diye bir marka var onda yorumların yarısı olumlu yarısı olumsuz , böyle bir ürün kullanıpta memnun olan var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Hocam kasanin egilmemesi, ek touchbar, ekstra batarya, lazim olursa (neredeyse hic olmuyor) devreye girecek bir fani var, 100 nits daha parlak ekrani var…

Bence kasa kalitesi ve daha fazla batarya haric gerisi bos/beles seyler… Ama sadece bu ikisi icin dahi mbp alinir… Ben de boyle yaptim… Touchbar da kimisi seviyor kimisi sevmiyor..

Insan beklerdi ki mbp bu fiyat farkini koydugunda ekstra type-c port, ipad prodaki gibi daha farkli ekran teknolojisi, veya daha yuksek cozunurluk, veya daha iyi ekran/kasa orani olan bir cihaz filan olsaydi… Ama saydigim sekilde farklari…

Evet pro almak çok daha mantıklı geldi. Pt’den havale ile sipariş verdim. Umarım memnun kalırım. İlginiz için teşekkür ederim hocam

• cinematic kullanıcısına yanıt

Imac içindeki ssd okuma hızı 2700 lere varıyor ama 256gb için 2200 lira değmez. Macbook cihazlardaki gibi harici güç adaptörü var adaptörün üzerinde ethernet girişi istersen +250 lira ödüyorsun, standart olarak hepsine koysa bu özelliği olmuyor nedense. Umarım Apple marka olarak bu çakallıklara devam edemez ve güçlü bir rakip çıkar karşısına. Mouseyi çıkarıp Trackpad eklediğimde +800 lira ekliyor. İnanın içime sinen bir kombinasyon yapamıyorum ve bu tefeci kılıklı markaya mahkumum. Tasarım işleri için alabileceğim başka marka yok.

Bulut ile ethernetin ilgisi nedir tam olarak? Trackpad 1299 ira zaten daha sonrada alabilirim sanıyorum. Belki mouse yerine trackpad alır sonrada mx master 3 mac ile takviye yaparım diyordum. Trackpedi profesyonel işler için kullanan, tasarım, kurgu vs bir kaç kişiden yorum almam lazım kolay benimsermiyim acaba.

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Ürün kaliteli görünüyor; SD kart, ethernet vs ihtiyacım olmadığı için böyle kompakt bir ürün arıyordum. Siparişi geçtim hemen, umarım iyi çıkar. Zaten satıcı amazon olduğu için rahatım :D

• Camila8 C kullanıcısına yanıt

Ben 163'e alır almaz 223'e çıktı fiyatı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camila8 -- 22 Haziran 2021; 16:59:37 >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt

etherneti şunun için dedim. Örneğin Geforce Now ethernet bağlantısı ile daha stabil. Keza ileride bulut tabanlı uygulama kullanımının artabileceğini düşünüyorum. Tabii trackpad onu daha sonra da alabilirsiniz fiyat değişmiyorsa.. Dilerseniz bir Apple Store yada IMAC bulunan bir mağazada kendiniz gidip uzun uzadıya deneyimleyin.. Ben şu an sadece Affinity Photo kullanıyorum. Mouse olmadan biraz alışmak lazım. Mouse ile biraz daha kolay olduğunu söyleyebilirim sadece. Ama aman aman bir ihtiyaç değil diye düşünüyorum tabii bu kendi fikrim sizin sektörden illaki biri yanıtlayacaktır. Dilerseniz diğer konuya da yazınız belki oradan biri görüp yazabilir.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hocam hub konusu onemli, en kotu baseus hatta mumkunse anker gibi bilinir markalardan alin ve aldiginiz hub ile sarj etmeyin cihazi… Hub yuzunden anakarti yakanlar, bataryaya zarar verenler cok…

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    👍🏻 dün iptal ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 23 Haziran 2021; 9:48:24 >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt

Ben magic trackpad 1 ve trackpad 2 kullanmış birisi olarak artık mouse kullanamıyorum. 2015’den beri trackpad’deyim. Tasarımcıyım, yaptığım işler trackpad ile daha kolay oluyor. Elimi mouse ile sağa sola götürene kadar parmaklarımla işlem yapıyorum.

Trackpad’e alıştıktan sonra mouse bile kullanmak istemezsiniz. Hatta elinize mouse alınca 15 dakikadan fazla kullanamazsınız. Tekrar trackpad’e dönmek istersiniz.

• 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.