Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fthasln , Sta07 , erturkburak , erturkburak Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
25.887
Cevap
898
Favori
1.745.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman yararlanamazsınız bence
    Ben olsam yararlandırmazdım ;)
    Çünkü aktif öğrenci değilsiniz

Pt ye sitesinden yazıp sorun chat ile veya arayın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan.

Evet, olması gereken bu şekilde.

Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

@alimmm78

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Ne yapabilirim hocam ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Yararlanabilirsiniz bence. Bende 12 sene önce mezun olduğum okulun kimliğini göndermiştim sıkıntı çıkmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar , macbook air 9000 tl altına pt hariç mediamarktta vs. denk geliyor mu ? Kredi kartımın ptde taksidi yok. Ona göre indirim kovalayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün ptden aldığım macbook air geldi. Kutuyuda ne olur ne olmaz videolu şekilde açtım. Herhangi bir sorun görünürde yoktu. Fakat cihazı masaya koyup kurulum yaparken sağ ön ayak kısmının zemine temas etmediğini gördüm. Klavyede bişey yazarken takır takır ediyordu. Önce ayaklardan kaynaklandığını düşündüm fakat bildiğin bükülmüş gibi sağ ön ayak havada duruyordu :) farklı zeminlerde de denedim fakat değişen bişey olmadı. Daha sonra çapraz şekilde uclardan baskı uyguladım düzeldi. Ama ne zaman bir ucundan tutup kaldırıp başka bir yere koyduğumda eskisi gibi oluyor. Yani inceliktenmidir nedir ucundan tutunca hafif bükülüyor cihaz. Acaba Macbook Air’i olanlar kontrol edebilir mi? Kronik bir sorun mu yoksa bana özel mi ona göre değişim isteyeceğim.

• SwordLegend kullanıcısına yanıt
    Değişime gerek yok, bendeki de aynı şekilde. Hafif bastırınca düzeliyor, cihaz çok ince, muhtemelen bu yüzden oluyor.

• allaturca89 kullanıcısına yanıt

ya bende hiç uğraşmak istemiyorum sizde de böyle oluyorsa kronik bişey ozaman.. Apple cihazı üretirken alüminyum biraz daha kalın yapsa bu sorun olmazdı. Böyle bir cihaza yakışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordLegend -- 12 Haziran 2021; 22:3:3 >
  • Vatan'da %5 indirim var, bilginiz olsun

16GB'lık modelinin fiyatı pt'den daha uygun ama gold :)

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• cagdass07 C kullanıcısına yanıt

Hocam ben de 8i oluşturdum, 10 unda teslim aldım urunu, bana göndermediler flash diski, arayıp istedim gönderelim tabi dediler ama hala bekliyorum, sanki kekliyorlar gibi beni :(

• quote:

Orijinalden alıntı: RASP

merhaba

lg ul850w modelini kullanıyorum birkaç gündür, benim de endişelerim vardı şarj konusunda.

sistem raporunda tam dolu: evet, şarj oluyor: hayır şeklinde şu an mesela.

pil simgesinde de güç kaynağı güç adaptörü yazmakta.

sizlerde de bu şekilde midir

Alıntıları Göster

hocam hayırlı olsun güzel monitör almışsınız. ben de ilk onu aldım fakat 2018 model olduğu için sonrasında iptal edip üstüne biraz daha koyup lg ultrafine 27 modelini aldım 27un880-b, 2020 model olsun bari dedim, bir de standı çok hoşuma gitti masada yer kaplamıyor ve yakınlaştırabiliyorum kendime. bende de sizin yazdığınız şekilde gözüküyor sistem raporunda. sıkıntı olacağını sanmam yıllarca böyle kullanan çok var. zaten bu monitörlerin olayı type c olması ve ekstra şarja takmayı gerektirmemesi en büyük avantajlarından biri.

• av_erkam89 kullanıcısına yanıt
    Bedava verseler Vatandan şarj cihazı bile almam

• av_erkam89 kullanıcısına yanıt
    Keske vatan ozellestirilmis mbp de satsaydi ve bu fiyatlar mbp de de olsaydi… 16gb bir mbp almak istiyorum ama kampanyasizliktan-satisi olmamaktan dolayi baz model aldim, ve 8gb ram surekli kafami kurcalayan bir durum.. 2-3 yil sonra basima bela olur kullanimimi baltalar diye korkutuyor.. Ama hic bir yerde 16 ramli mbp yok (pt-apple haric) olaninda da ya fiyat arzu edilen gibi degil (apple) ya da taksite vade farki var (pt)… Vatan-mediamarkt ise zaten 16 versiyonunu satmiyor…

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Evet bende mba aradım ama dediğiniz gibi maalesef.. gurgencler, teknosa, troyestore hiç birinde yok:/

• Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam bende Amazon Almanyadan LG nin 27UL850-W modelini aldım

• Merhaba arkadaşlar bana uygun fiyatlı space gray m1 e yakışacak bir koruyucu kılıf önerir misiniz? Bütçemi çok zorlamak istemiyorum keza Macbook u da nakit aldım...

• SwordLegend kullanıcısına yanıt

Bende cumartesi günü cihazı aldım ve aynı sorunu yaşadım. Hatta sizinki gibi düzelmedi, cihazı dizime dayayıp biraz kastırdım ancak düzeldi. Bir çok kişi benzer sorunu yaşadı, yapacak bir şey yok. Kronik gibi görünüyor... Güzel günlerde kullanın cihazınızı.

• Fake Eleanor kullanıcısına yanıt
    Ben kapak alarak çözdüm
    Aldığım kapağın ayakları yumuşak silikondan bu yüzden zemine tam oturuyor

• alimmm78 kullanıcısına yanıt

Kapak fikri hiç fena değilmiş. Müsait olduğunuzda link paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

• Fake Eleanor kullanıcısına yanıt
    Trde de var

US $8.18 38% Off | Laptop Case For Macbook Air 13 A2337 A2179 2020 A2338 M1 Chip Pro 13 12 11 15 A2289 New Touch Bar for Mac book Pro 16 A2141 Case

https://tr.aliexpress.com/item/32924095227.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60071027304&aff_fcid=701363b164744dc0a88fadb9991b7206-1623624507264-07183-_vanFAT&tt=MG&aff_fsk=_vanFAT&aff_platform=default&sk=_vanFAT&aff_trace_key=701363b164744dc0a88fadb9991b7206-1623624507264-07183-_vanFAT&shareId=60071027304&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=65dd57e51cad4eba9245a69d8e58a846
    Ben bunu almıştım
    Kapak klavye ekran üçlü olsun diye

Klavye örtüsü ve ekran koruyucu fazlaca dandik
    Ama ayrıca satılanlar da bunun giibdir belki
    Kaliteli bir şeyler de pahalı

Kapakta da arka çıkıntısı air lerde ekranı bi tık zor açtırıyor gibi geldi ama şu an daha iyi oturdu herhalde
    Pek sıkıntısı görünmüyor gibi

+20 tl vergi çıkıyor alixten alırsanız

Ekran ve klavye önemsizse tr de 100 tlye falan kapak var galiba

• 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.