Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmetbas1905 , fizzik , _kej_ , _kej_ Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
25.633
Cevap
893
Favori
1.723.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu ptden bile ucuz bir rakamdi dogru mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Hocam bu ptden bile ucuz bir rakamdi dogru mu?

Evet öyleydi 1-2 saat dayandı sonra stok tükendi. alabilen aldı mı gönderirler mi bilemem.

• av_erkam89 kullanıcısına yanıt

9000 bandı gayet uygun, özellikle ekran kartı krizi ve laptop taleplerinden dolayı düzgün apu'lu laptoplar bile 6000-8000 iken az daha koyup mac almak çok mantıklı şu an. eğer döviz 8'in altına düşerse yeni nesil Macbook Air çıktığında 2. elde 8000-8500 bandını görür, yoksa 2. elinin bile düşük olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camila8 -- 25 Mayıs 2021; 23:23:19 >
  • kilecerme kullanıcısına yanıt

güzel fiyatmış hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

Bu mesaj silindi.

Yani 16Gb RAM'li 512 SSD'li M1 Air 13500'e sıfır olarak alınabildiği için ondan daha ucuza satmanız gerekir diye düşünüyorum. Özellikle İntel Macbook Pro arayan birileri de pek çıkmaz bu fiyatlarda heralde, o yüzden ben iade edin derdim.

• M1, Pro, 8gb, 512gb fiyat olarak 12870 gercekten dip. Alabilene hayırlı olsun.

Önümüzdeki fırsatları beklerken de burada dolar hareketi ve yeni çıkacak çip in USD fiyatının da daha yüksek olacağının beklenmesi biraz ürkütüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

16 gb ramli olan model özel konfigürasyon olarak geçiyor hocam sadece troystore ve pt de var yani yetkili apple satıcısında

• Yeni Macbook duyuruları gelir mi?

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • m1 pro 512gb ssd li su an 13.319₺ teknosada. kacirilmayacak firsat.

https://www.teknosa.com/apple-macbook-pro-13-m1-8c-cpu-512gb-ssd-space-grey-myd92tua-p-125036125

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Yeni Macbook duyuruları gelir mi?

m1li 16 gelebilir en yüksek ihtimal.

diğer versiyonlar için erken, eylülden önce sanmıyorum. Daha kulaklık hediyeli MacBook kampanyası yapılacak, ondan önce eldeki m1ler için yeni model gelmez.

• quote:

m1 pro 512gb ssd li su an 13.319₺ teknosada. kacirilmayacak firsat.

https://www.teknosa.com/apple-macbook-pro-13-m1-8c-cpu-512gb-ssd-space-grey-myd92tua-p-125036125

stok kalmamış

• M1 8GB 256'lık Macbook Promu 11.000₺'e sattım apple store türkiye garantiliydi aralıkta almıştım. Siz de bir an önce elinizden çıkarın bence 14 inçler baya iyi görünüyor başlangıç M1'lerin değeri çok düşecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

M1 8GB 256'lık Macbook Promu 11.000₺'e sattım apple store türkiye garantiliydi aralıkta almıştım. Siz de bir an önce elinizden çıkarın bence 14 inçler baya iyi görünüyor başlangıç M1'lerin değeri çok düşecek.

hocam daha en az 5 ayi var. insanlar ne yapsin bilgisayarsiz? surekli yenisi cikiyor her sene zaten surekli ayni muhabbetler. kafasini karistirmayalim alacak arkadaslarin. hicbir sene macbook alamayiz boyle olursa yenisi cikacak diye. yanlis bir mantik bence.

• quote:

hocam daha en az 5 ayi var. insanlar ne yapsin bilgisayarsiz? surekli yenisi cikiyor her sene zaten surekli ayni muhabbetler. kafasini karistirmayalim alacak arkadaslarin. hicbir sene macbook alamayiz boyle olursa yenisi cikacak diye. yanlis bir mantik bence.

Alıntıları Göster

Eski kasalar 5 yıldır aynı, bu seferki modellerin ekran yeniliği fena. Sonuçta 10k veriliyor MacBook'a, ucuz almak istersem ikinci el alırım, sıfıra eski kasa alınmaz artık.

• quote:

M1 8GB 256'lık Macbook Promu 11.000₺'e sattım apple store türkiye garantiliydi aralıkta almıştım. Siz de bir an önce elinizden çıkarın bence 14 inçler baya iyi görünüyor başlangıç M1'lerin değeri çok düşecek.

14" gelse bile fiyatı yüksekten çıkar ayrıca apple her yeni ürün çıkardığı zaman çoğu ürününe zam yapıyor bazı arkadaşlar o kadar para vermek istemeyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

14" gelse bile fiyatı yüksekten çıkar ayrıca apple her yeni ürün çıkardığı zaman çoğu ürününe zam yapıyor bazı arkadaşlar o kadar para vermek istemeyebilir

Alıntıları Göster

Benim önerim hali hazırda M1 sahiplerine zaten, ben sattığım ücretin üstüne 2000₺ ekleyip 14 inçe geçeceğim. Hazirandan sonra M1'lerin ikinci eli zaten çok düşecek.

• Her malın ozelikle bu mal Apple ise daima alıcısı vardır. Ornek vermek gerekirse 2016 late 2.9 i5 mbp touchbar 8.250 tl sattım 1 hafta önce. Kaldi ki M1 islemci şuan f/p base model bile bircok 10.nesil islemciyi geride bırakıyor. Kur ile bir sure sonra fiyatlarda guncellemede olacaktir. Yani özetle kimse acele etmesin, ihtiyacı olan kaçırmasın M1 fırsatını olmayanda beklesin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentester -- 28 Mayıs 2021; 0:5:43 >
  • quote:

Benim önerim hali hazırda M1 sahiplerine zaten, ben sattığım ücretin üstüne 2000₺ ekleyip 14 inçe geçeceğim. Hazirandan sonra M1'lerin ikinci eli zaten çok düşecek.

Alıntıları Göster

hocam yeni macbooklar en erken eylul ekimde satisa sunulur turkiyede. insanlar 5 ay notebooksuz ne yapsin onu anlayamadim. ayrica forumda her sene ayni muhabbetler donuyor yok alma yenisi cikti cikacak yenisini al vs. yenisi cikiyor 1-2 ay sonra ayni muhabbetler gene devam.

• quote:

hocam yeni macbooklar en erken eylul ekimde satisa sunulur turkiyede. insanlar 5 ay notebooksuz ne yapsin onu anlayamadim. ayrica forumda her sene ayni muhabbetler donuyor yok alma yenisi cikti cikacak yenisini al vs. yenisi cikiyor 1-2 ay sonra ayni muhabbetler gene devam.

Alıntıları Göster

Macbook duyurulduğu an TR Store'da satın alınabilir duruma geçecek. M1 de duyurulduğu ansa apple.com.tr'de satışa çıkmıştı

• Bende 2017 3.1 i5 mbp touchbarlı satıyorum hocam, M1 işlemcili modele geçmeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.