Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: daniel_wellington , meraklı_06 , Erol1903 Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.937
Cevap
898
Favori
1.750.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pt de mecbook pro m1 fiyatı mı düşmüş yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt
    fiyat ayni uzun suredir 8.999 tl macbook air m1 pt de
  • newalixan N kullanıcısına yanıt
    Bence kartlara iade olur. Şöyle ki, PT'ye dönem dönem jeton alıp sonradan bunu ürün alarak değerlendirmek istiyorum dedim. Bir nevi TY cüzdan, Amazon kart vs gibi... Gelen cevap: böyle bir şey yapmanız mümkün değil, jeton sistemimiz o sistemlerden çok farklıdır, sadece birden fazla kart ile ürünü almanızı sağlar. Jeton bir hesap olmadığı için jeton alsanız bile iade ederiz dediler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

fiyat ayni uzun suredir 8.999 tl macbook air m1 pt de

Acaba yeni çipli cihazlar çıkınca bu modelde fiyat düşüşü meydana gelir mi?

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Ben sordum kartlara iade yapıyorlarmış. Sen bu bahsettiğin şeyi amazonda falan yapabilirsin çok mantıklk
  • catik kullanıcısına yanıt

Pro'dan bahsetmiş, Pro 300 lira düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camila8 -- 4 Mayıs 2021; 18:30:40 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    sanmiyorum stokda bulmak zor olur… olan stoklar da uygun satilmiyor… zaten sifir alicaksaniz 2021 alin derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

sanmiyorum stokda bulmak zor olur… olan stoklar da uygun satilmiyor… zaten sifir alicaksaniz 2021 alin derim ben

2021 hangisi oluyor m1 değil mi?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    aynen 2020 12z islemci 2021 m1 islemci
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nip

Arkadaşlar merhaba. Air modelini alıp belirli ses frekanslarında tuşların titreme sorunu ile karşılaşanlar için söyleyeceklerim var. Ürünümü PT den aldım. Bu sorun ve başka bir sorun olduğu için cihazı sorunsuz bir şekilde değiştirdiler. Gelen cihazda da klavye cızırtısı vardı. Son intel serisi MB Pro’su olan arkadaşımın cihazında da denedim frekansları. Onda da cızırtı var fakat bu cihazlar kadar bariz değildi. Mediamarkt’a ve Vatan computer’a gittim gösterimdeki cihazlarda deneme yapmak için. Oradaki cihazlarda da aynı olay vardı aynı sorun. Günlük kullanımda da belli olmayan bir ses olduğu için iade ya da değişim yapmamaya karar verdim. Karar sizin. MB Air’ı nereden alırsanız alın bu sorun olacak bence. İhtiyacınız varsa kafanıza neresi yatıyorsa oradan alın. Dediğim gibi Air de cızırtı çıkaran frekansları başka MB larda denerseniz onlarda da cızırtı geldiğini farkedebilirsiniz.
    İyi forumlar. Sağlıcakla kalın.

Bu frekans dediğiniz nedir anlamadım, müzik dinlerken belli notalarda mı cızırtı yapıyor? Böyle bir sorunu siz mi keşfettiniz hiç duymamıştım daha önce cihaz ile ilgili yerli yabancı 20 den fazla inceleme videosu izledim böyle bir sorundan bahseden duymadım.

Yanlış anlamayın öğrenmek için soruyorum sadece, çok yüksek rakamlar veriliyor ufacık sorunlar can sıkıyor.

Acaba bu frekans dediğinizi, başka windows laptoplarda deneyen oldu mu, sadece o frekanslarla ilgili bir sorun olabilir mi?

• Klavye titreşim sorununu ben de merak ettim. Yabancı kaynaklarda göremedim, acaba yabancılar buna ne isim taktı. VibrationGate gibi bişey değildir umarım :)

• M1 anakonusunda ve bu konuda birkaç sayfa geçmişte bi ses + klavye konusunu konuşmuştuk
    Reddit ve youtube dan linkler de var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aşağıdaki fiyat hatalı olabilir mi?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_myd82tu-a-macbook-pro-13-3-apple-m1-256gb-ssd-laptop-uzay-grisi-1213083.html

11867 tl diyor.

MacBook Pro 13.3''/Apple M1/256GB SSD/Laptop Uzay Grisi

• Alfredo kullanıcısına yanıt
    Yok doğrudur kısa sürelidir, mediamarkt kampanya yapmış demek ki
    https://www.cimri.com/dizustu-bilgisayar/en-ucuz-apple-macbook-pro-myd82tu-a-m1-8gb-ram-256gb-ssd-macos-13-inc-uzay-grisi-laptop-notebook-fiyatlari,683660287

En uygun orda gözüküyor

• Alfredo kullanıcısına yanıt
    Air lar da düşmüş
    8831
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_mgn63tu-a-macbook-air-13-3-256gb-laptop-uzay-grisi-1213068.html

• Sonunda beklediğim fırsat geldi :) Çok güzel oldu 8831 liraya bedava

Ee zaten aylardır 8999₺’ye satılıyordu pt’de. 🙂 bu kadar beklemeye ve riske atmaya değecek bir fiyat farkı yok. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Ee zaten aylardır 8999₺’ye satılıyordu pt’de. 🙂 bu kadar beklemeye ve riske atmaya değecek bir fiyat farkı yok. Hayırlı olsun.

3 cihaz alınca emin olun indirim gayet tatmin edici oluyor.. :)

Ha 3 tane alınca evet, thule marka çanta bedavaya gelmiş olur. 👍
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Ben almadan önce forumdaki yazılardan hoparlör sorunu olduğunu okunmuştum. Gelen cihazda yaptığım derinlemesine :) denemeler sonrası klavye tuşlarının titrediğini farkettim.
    Yanlış anlayacağım bir durum yok hocam. Verdiğimiz paralar gerçekten az uz değil bencede. Müzik dinlerken falan sorun yok öyle ya. 600 hertz frekansında olan bir durum sadece. Başka laptoplarda denemek isteyenler youtube dan bulabilir frekansı.
  • 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.