Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: _kej_ , _kej_ , tantokur , escape0121 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
25.627
Cevap
893
Favori
1.723.215
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adobenin uygulamaları güncelleme alsın diye bekliyorum valla

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerdurmus

Vay arkadaş 8.8 e geliyormuş ne güzel axess ile, taksit de cabası, 2-3 saat geç gördüm ama fiyat artmış şansa bak

Alıntıları Göster

yine iner hocam tekomosa boyle bisey yaptginda 2-3 gun ara ara tekrarloyor

avatajx den 100 tl geliyor 100 tl puan ... 8.600 m1 air. oldukca iyi gibi 1.000 dolar iste... abd fiyatida 950-1000 dolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

yine iner hocam tekomosa boyle bisey yaptginda 2-3 gun ara ara tekrarloyor

avatajx den 100 tl geliyor 100 tl puan ... 8.600 m1 air. oldukca iyi gibi 1.000 dolar iste... abd fiyatida 950-1000 dolar

Alıntıları Göster

ara ara kontrol edeceğim umarım tekrar denk getirebilirim, avantajıx daha önce kullanmaya çalıştığımda becerememiştim çerezleri falan silmek mi gerekiyormuş nedense ordan aldığımda geri ödeme hakkı kazanamamıştım :)

• Benim Air bugün kargoya verildi. Heyecan hat safhada :)

• PT güvenilir mi ? Bir geliştirici olarak yazılımı bu kadar kötü bir siteden alışveriş yapmak pek içimden gelmiyor ve güvende hissettirmiyor. Yakın zamanda PT den ürün alan arkadaşlar arasında hiç mağdur olan var mı acaba merak ettim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Wrecking kullanıcısına yanıt
    ipad eğitim seti aldım 1 hafta önce sıkıntı yok. yetkili satıcı zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wrecking kullanıcısına yanıt
    sorun yasamazsin bende aldim ....

suan ordaki en guzel sey m1 li macbook air 9000 tl ya
  • Bugün ty da 8700 gibi satılda M1 air
  • mat34 M kullanıcısına yanıt
    ordada cok iyi fiyat... hu fiyatlar neden anlamliyiorum normal degil... olurda bir yerde 8 e gorsem dusunmem geçerim sipariis 😁
  • Merhabalar, yazılımcıyım full stack developer üstünde çalışıyorum. Ayrıca bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. 10 yıllık windows laptopum yavaş yavaş vadesini doldurmuş durumda. Daha önce hiç kullanmadığımdan endişelerim mevcut macbook ile ilgili. 

Kullanım amacı : Web Development, Android-Ios development, Web Desing, IOT, Python-Matlab 

Macbook air (m1) - 8gb 256ssd tavsiye eder misiniz? (yalnızca iş üzerinde kullanacağım)

aksi taktirde daha fazla para vereceksem windows laptoplara bakmayı düşünüyorum.

İyi forumlar ..

• Air ülkemizde neredeyse ABD fiyatından uyguna satılacak fırsat ürünü oldu çıktı resmen.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

mediamarkt ta 19799 TL iyi bence normalde 25000 apple sitesinde. 12 ye kadar bölünüyor.

• everythink E kullanıcısına yanıt

.net framework kullanacaksanız almayın. Güç bela çalışsa bile stabil değil.

• Arkadaşlar merhaba, Air'i yarım saat önce teslim aldım kurdum inceliyorum ve alışmaya çalışıyorum yalnız fark ettiğim bir durum var. Parlaklığı otomatik ayarlamasını seçiyorum fakat en düşük ışığa da alsam, en yükseğe de alsam otomatik olarak ortam ışığına göre ayarlama yapmıyor. Oda ışığını değiştiriyorum fakat ekran tepki vermiyor. Neden olabilir?

• lionessciri kullanıcısına yanıt

Işık şiddetini değiştirdiğinizde bu göstergede bir hareket oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: JUNE8O

Işık şiddetini değiştirdiğinizde bu göstergede bir hareket oluyor mu?

Hocam klasik çözüm yöntemini uygulayıp kapatıp açtım ve düzeldi. Otomatik parlaklık açık olmasına karşın hiçbir şekilde tepki vermiyordu şu anda düzeldi. Klavye ışığını da elle ayarlamaya karar verdim çünkü odanın içi aydınlık fakat otomatik ayarda olduğu halde klavyenin ışığını kısmıyor.

Ortam karanlıksa klavye ışığı kısılır, ortam aydınlıksa klavye ışığı açılır. Ekran parlaklığı gibi. Klavye ayarlarında ışığının belirli bir süre kullanılmadığında tamamiyle kapanmasını da sağlayabilirsiniz.

• kfadam kullanıcısına yanıt
    .net framework windows dışında çalışıyor mu ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUNE8O

Ortam karanlıksa klavye ışığı kısılır, ortam aydınlıksa klavye ışığı açılır. Ekran parlaklığı gibi. Klavye ayarlarında ışığının belirli bir süre kullanılmadığında tamamiyle kapanmasını da sağlayabilirsiniz.

Hocam ortam aydınlıksa zaten klavyeyi görebiliyoruz o esnada klavye ışığının artmasında ki mantığı anlayamadım.

Ekran parlaklığı ile aynı mantık. Ortam karanlıksa tuşların ışığı gözü rahatsız eder.

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.