Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (6 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil
5 sn
11.774
Cevap
440
Favori
471.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1698
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 440
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (180 mesaj) Androge0s (172 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (166 mesaj) ciho. (156 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5906 mesaj) Mobil (3149 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (563 mesaj) Uygulama (1524 mesaj) (241 mesaj) (70 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    243 Mesaj
    Yeni cihazlar tanıtıldı. İmac 24inç oldu ve m1 işlemciye geçti.

İpad pro da m1 işlemciye geçti. Evet bizim canavar m1i bildiğin ipad'e koydular.

Bakalım ileride ne olacak. Bir de ipade mac os desteği gelmesi durumunda laptop piyasası çoğu insan için tamamen değişebilir 5-10 sene içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Fiyatlar nasıl artış varmı
    |
    |
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Arkadaşlar sizce önümüzdeki 3-6 ay bandında doların zıplamadığı senaryoda macbook air fiyatlarına ne kadar zam gelir sizce ona göre şimdiden alsam mı diyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj

Uzun zamandır 2017 Air kullanıyorum Windowsa geçmeyi kafaya koymuşken konuya göz atmak istedim. Apple her zaman altın, bu şekilde paranızıda korumuş oluyorsunuz. PT'de Macbook Pro 13 16gb ram için kampanya varmıydı, kampanya sadece 8gb ram için mi geçerli? Ek olarak 13 ufak geliyor 16 ise çok pahalı ne yapacağız acayip can sıkıcı bir durum.

|
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj

iMac'te usb A yok. Geçen sayfalarda usb usb diye konuşanlar nerede acaba :)

iMac'te bile usb A yok. Biz dedik size. Yok müzisyenmiş yok cartmuş curtmuş. Hadi bakalım hodri meydan.

• Çavuş
    95 Mesaj

Pt de m1 air acik gri en son ne zaman stoklardaydi, sizce ne zamana kadar girer tekrar stoklara

• Yarbay
    10959 Mesaj

Aynı gün hemen geliyor.
    Şu an stokta görünüyor.
    |
    |
    mythogenic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj

Vay be, tamamdir hocam sagolun

|
    |
    alimmm78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2833 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atanamayansantrafor

iMac'te bile usb A yok. Biz dedik size. Yok müzisyenmiş yok cartmuş curtmuş. Hadi bakalım hodri meydan.

senin kafadaki insanlar,

30pin şarj kablosunu alkışladı, en iyisi/kullanışlısı oydu!

Lightningi alkışladı, en iyisi/kullanışlısı oydu,

magsafe ide alkışladı, en iyisi/kullanışlısı oydu!

şimdi de c type ı alkışlıyor, en iyisi/kullanışlısı o!

|
    |
  • Yüzbaşı
    586 Mesaj

sayın hocam neden intel ? herkes m1 i överken, öğrenmek istedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mouse383 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj
    Telegram grubumuz car mi konuyla ilgili

|
    |
  • Yarbay
    4223 Mesaj

Arkadaşlar sıfır kondisyonunda olan bir touch barlı macbook pro 2019 model 13'' 256GB SSD'li macbook sizce ne kadara gider? garantisi yok ve Amerika'dan satın alınmış ingilizce klavyeli. Maksimum satabileceğim rakamı söylerseniz sevinirim, acelem yok. Dediğim gibi çok çok temiz. Batarya devir sayısı 132 bu arada. Teşekkürler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    601 Mesaj

yazılımcı arkadaşlar, yeni ipad'de m1 işlemci kullanılıyor bu sayede xcode çalıştırır mı ?

araştırdım ama bulamadım.

• Yarbay
    10959 Mesaj

şu an hayır, ilerde apple isterse evet.
    Wwdc de tanıtabilir diyenler var
    Bende wwdc de yani haziranda sinyal verirler
    Kasımda vb yeni ürün tanıtımında xcode desteği de geldi diyip başlatırlar

En erken böyle olur gibi

Ama bazıları da böyle olursa mac lere darbe vurulmuş olur o yüzden böyle bir şey yapmazlar diyor.

google da “xcode ipad m1” diye aratıp forumlardan insanların düşüncelerine baktım.

Umarım destek gelir, şu an macbook air, dokunmatiği olmayan klavyeli ipad gibi duruyor.
    |
    |
    seferihsn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    243 Mesaj

Ne alaka?

Ben diyorum ki usb'ye gerek yok. Usb c çift taraflı olması ve geleceğe dönük olmasıyla daha kullanışlı. Normal usb ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Senin dediğinin bununla ne alakası var? Senin gibi çapsızlar apple floppy diski kaldırınca da şikayet etmişti, dvd'yi kaldırınca da şikayet etmişti. Şimdi de usb kalkınca şikayet ediyor. Değişime ayak uydurun ey fosiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atanamayansantrafor -- 22 Nisan 2021; 11:1:8 >
  • Yarbay
    2833 Mesaj
    quote:

Ne alaka?

Ben diyorum ki usb'ye gerek yok. Usb c çift taraflı olması ve geleceğe dönük olmasıyla daha kullanışlı. Normal usb ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Senin dediğinin bununla ne alakası var? Senin gibi çapsızlar apple floppy diski kaldırınca da şikayet etmişti, dvd'yi kaldırınca da şikayet etmişti. Şimdi de usb kalkınca şikayet ediyor. Değişime ayak uydurun ey fosiller

Bu kadar teknoloji özürlüsün işte! C type, lightningin tersi değilmi! Ne gerek vardı o zaman c type a?

elinde sadece fanboy luğun var!

ben sana anlatayım öğren, usbA ve microUSB tekil şirketlerin ürünüydü. Fakat usbC konsorsiyum ürünü. Yani piyasadaki büyük şirketler(+10) ortak olarak çalışıyor. Bu firmaların tamamı c type a geçmeyi planladığı için gelecekte A olmayabilir! Apple kaldırdığı için değil yani.

dediğim gibi, ilk başta, büyük ekranlı iphone gereksi diyip, iyiki çıkarmışlar dan tut, bluetooth a ne gerek var diyip, iyiki airdrop var demeye devam ediyorsunuz! Bi dsg grubu, birde apple fanboyları! Helal yani.

• Teğmen
    243 Mesaj

Söylediklerinin konuyla hiçbir alakası yok.

Apple kaldırdığı için yok olacak da demedim. Dvd de apple kaldırınca yok olmadı zaten.

Senin gibilerle tartışmak anlamsız. Bir şeyi öne sürmek yok hemen fanboy. Ne fanboymuş arkadaş. Bitmez kuyruk acısı başka bi açıklaması yok heralde

|
    |
    aksinaletinsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1516 Mesaj
    Çalınan MacBook Pro verileri ortaya çıktı; port seçenekleri artıyor.
    https://www.log.com.tr/calinan-macbook-pro-verileri-ortaya-cikti-port-secenekleri-artiyor/

|
    |
  • Yarbay
    7265 Mesaj
    quote:

Senin adına sevindim Mac ile kafede yazı yazan adam.

|
    |
  • Binbaşı
    1821 Mesaj

macbook pro m1 kullanıyorum sürekli şarjda ama bazen 90 düşüyor bunun nedeni nedir

Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.