Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 06fthtky Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.934
Cevap
898
Favori
1.749.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Androge0s

Hocam bahsettiğim gibi 2 durum var. İlki normal, gayet akıcı diğeri ise bazı sitelerde problem var. Takılmalar yaşıyor bariz şekilde, onun sebebi site ile alakalı sanırım.

Tüm sitelerde yaşıyorsanız o sizinle alakalı. 60hz ile 120hz arasında özellikle hızlı görüntülerde mesela siteyi hızlıca aşağı kaydırırken bariz fark olur. Siz 120hz'e alıştığınız için size bu durum garip gelebilir.

Alın ipad'i ana menüde sağ sol gezin uygulama sayfaları arasında. Sonra mac'de launchpad'de yapın aynısını farkı göreceksiniz.

Tüm sitelerde bu forumdaki gibi kasıntılı değil ama siteyi aşağı yukarı yönde hareket ettirirkenki takılmayı hissettiriyor yine de. Bu bahsettiğim olay dediğiniz gibi 120hz farkından dolayıdır belki bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Ipad pro’yu 60hz’e çekin, deneyin görün aynı sorun var mı yok mu diye.

Mantıklı, ayarlarda baktım ama öyle bir seçenek göremedim.

• sasamkn kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-erişilebilirlik-hareket-kare hızını sınırla
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Ayarlar-erişilebilirlik-hareket-kare hızını sınırla

Evet denedim ciddi bir fark oluyormuş 60 hz ile arasındaki fark. Ancak forumda macbook ipad pro'ya göre daha çok takılıyor kesinlikle. İpad pro 60 hz bile daha akıcı oldu. Cidden ilginç.

• Arkadaşlar, Apple etkinlik 23 Martta büyük ihtimal, kesin açıklama yapılmadı ama kaynak macrumors çok iyi tahminleri oluyor. Büyük ihtimal, mac tanıtılmayacak, M1 işlemcili ipadler , airtag ve airpods un tanıtılacağını düşünüyorlarmış...

• Mixenon kullanıcısına yanıt

Yeni macbook tanıtılmasa bile var olan m1 li modellerde bu etkinlikten sonra bir fiyat değişimi olur mu acaba? Bende m1 li air almayı düşünüyorum da kötü bir zamanlama yapmak istemiyorum bu yüzden.

• LosYalchos L kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi düşünüyorum, bunun olduğunu da gördük geçmiş zamanda, etkinlikten sonra zam yapıldığı da oldu indirimde oldu, dolar bir miktar düştüğünden indirim olabilir beklentisi var ama kesin konuşmak yanlış olur. Bende bekliyorum ay sonunu şansımıza…
  • sekobaba kullanıcısına yanıt
    Biraz konuyu okursaniz pt-pozitif teknolojiyle ilgili yorumlari bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mck94

Biraz konuyu okursaniz pt-pozitif teknolojiyle ilgili yorumlari bulabilirsiniz

türkiye garantisinde sıkıntı yaşar mıyım terettütde kaldım yorumları okudum

• sekobaba kullanıcısına yanıt
    2 Yıl Apple Türkiye Garantili sitede belirtildigi gibi. Onceki sayfalarda da servis ve site ile ilgi tecrubelerini aktaranlar var 👍🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar, Apple etkinlik 23 Martta büyük ihtimal, kesin açıklama yapılmadı ama kaynak macrumors çok iyi tahminleri oluyor. Büyük ihtimal, mac tanıtılmayacak, M1 işlemcili ipadler , airtag ve airpods un tanıtılacağını düşünüyorlarmış...

14” macbook pro söylentileri ve iphone se plus söylentisi vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Aynen hatta 14'' ve 16" m1x versiyon calkantisi var inş çıkar diyeceğim ama m1 modeli çıkali yeni oldu, 14" kesin gibi diyorlar çünkü ellerinde ekran mevcut intel işlemci olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hisar18

Aynen hatta 14'' ve 16" m1x versiyon calkantisi var inş çıkar diyeceğim ama m1 modeli çıkali yeni oldu, 14" kesin gibi diyorlar çünkü ellerinde ekran mevcut intel işlemci olanlar

14 ekran çıkar umarım bende onu bekliyorum ne zamandır. İntellerde 14 ekran yoktu sanırım.

• Arkadaslar macbook proyu satıp macbook air m1 aldım.
    Bunda malum usb giriş yok dock olarak hangi ürünü önerirsiniz. Kullandığınız bir ürün var mıdır? Amazonfa 250 tl ye bir ürün var ama bilemedim

• Arkadaş MacBook Pro m1 256gb 8gb space gram baz model var. Nakit almak isteyen olursa indirimli fiyattan vermek istiyorum. 2 yıl garantili açılmamış kutudur. İlgilenen arkadaş bana özel mesaj atabilir.

Bu ürün satıldı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmarali -- 13 Mart 2021; 15:57:39 >
  • Bugün pt den air base modelini aldım.Umarım kısa sürede kargoya verirler gelsin bakalım nasıl ilk defa mac kullanıcam.

• Ayrıca arkadaşlar, iMac 27” 2020 model, 256 GB ssd, i5 işlemci, 40 GB RAM, 5300 ekran kartlı Türkçe q klavyeli sıfır ayarında cihazımı da satıyorum. Klavye ve mouse kullanılmamıştır. Apple Türkiye garantisi vardır, 22 Ekim 2022 kadar garantisi bulunmaktadır. Çok az kullanılmış sıfır ayarındadır.

İlgilenen arkadaşlar mesaj ile ulaşabilirler.

• Sonunda aldım m1 base air. Pt'den world karta 6 taksit 9340'a aldım. Daha altına düşeceğini sanmıyorum. Düşerse de yeni alacaklara hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdx

Ben de Air M1 siparişini geçerek bu kervana katıldım. Ptde ürün 2-4 iş günü içerisinde kargoda diyor, önceden tecrübe edenler varsa kargo ne kadar süre içerisinde elinize ulaştı?

Çarşamba sabahı siparişi verdim, hala kargolanmadı. 2-4 iş günü diyor yarın verirler umarım.

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.