Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cyberberkay , 007cengizbond , caraxesss Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
25.936
Cevap
898
Favori
1.750.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M1 işlemcili baz model Macbook Pro alacağım, PT’den eğitim indirimi ile 12.299’a alabiliyorum, yanında beats studio 3 ile alırsam da 13bin oluyor. Daha uyguna denk gelen oldu mu? Kulaklıkla alsam kulaklığı satabilir miyim sonra?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafafurkan

M1 işlemcili baz model Macbook Pro alacağım, PT’den eğitim indirimi ile 12.299’a alabiliyorum, yanında beats studio 3 ile alırsam da 13bin oluyor. Daha uyguna denk gelen oldu mu? Kulaklıkla alsam kulaklığı satabilir miyim sonra?

Kulaklık en ucuz 1445 Tl piyasada Akakçeye göre. Bu fiyata satamazsın, hızlı satman için 1000-1100 tl ye falan bırakman lazım.

Yani cihaz 12.000 e falan denk gelir, 300-400 tl bi avantajın olur basit hesapla. Ama kulaklığa talep var mı onu da araştır önce!

• Type-C hub ihtiyacı olan varsa bilgisayar değişimi sebebiyle elimde ki ürünleri satıyorum bilginize.

Bix Type-C Hub 8 in 1 Usb Çoğaltıcı İlan No: 911875459https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-bix-type-c-hub-8-in-1-cogaltici-911875459/detay

Wiwu Type-C Hub 4 in 1 Usb Çoğaltıcı İlan No: 911878763https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-wiwu-type-c-hub-4-in-1-usb-cogaltici-911878763/detay

• Arkadaşlar daha önce troy e-store'dan macbook alan veya başka ürün sipariş eden oldu mu? Memnun kaldınız mı? Destek olarak vs nasıllar?

• Mart ayında ki etkinlik ne zaman olacak arkadaşlar ? Dolar düşüşteydi. Şimdi tekrar yükselişe geçmiş indirim beklemek hayal gibi geliyor bana. Sizce durum ne olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Mart ayında ki etkinlik ne zaman olacak arkadaşlar ? Dolar düşüşteydi. Şimdi tekrar yükselişe geçmiş indirim beklemek hayal gibi geliyor bana. Sizce durum ne olur ?

16 Mart gibi bir tahmin okudum bir yerde ama daha resmi açıklama olmadı, 16 martta etkinlik olacaksa bugün yarın açıklanması lazım. Bu hafta bir açıklama olmazsa Mart etkinliğinin gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum.

Ama önceki yıllardan hatırladığım, Apple sessiz sedasız mac işlemcilerini güncellemişti etkinlik falan yapmadan, öyle bir şeyde gerçekleşebilir. 1-2 hafta beklemek lazım dolar da çok oynak tekrardan yükselişte, tekrar düşüşede geçebilir.

• heavyyear kullanıcısına yanıt

İndirim olmasa da sabit kalır bence en azından fiyatlar.

• Şimdiye kadar ne zaman " bir kaç ay sonra alırım acelesi yok. Belki fiyatı da düşer" dediğim herşey yükseldi Mart etkinliğini beklerken zam gelecek diye korkuyorum

• Mixenon kullanıcısına yanıt

16 Mart tarihine Apple tarafından yalanlama gelmiş hocam ama mart ayı için sonlarıda doğru olabilir. Dediğiniz gibi 2-3 hafta beklemekte fayda var

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

mart etkinligi nedir? bende laptop alacam da bakiyodum öyle. indirime felanmi giriyo?

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt

İndirim, yeni kasa veya donanım tanıtılırsa diye bekliyorum. Tabi ne etkinlik ne de tanıtılacak ürünler kesin değil. Bekliyorum öylece

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

Sagol

• arkadaslar macbook air ve lenovo legion 5 arasinda kaldim. sizce hangisini almaliyim. ikisinin fiyati ayni yurtdisinda.

lenovo legion 5: 

• 15,6'', 1920x1080, Full HD, 120Hz
    • AMD Ryzen 7 4800H 
    • 16GB RAM
    • 512GB SSD
    • NVIDIA GeForce RTX 2060 + 6 GB GDDR6-Grafikspeicher

Apple MacBook Air

• Apple M1 Chip
    • 13" Retina Display
    • 8 GB RAM
    • 256 GB SSD
    İkisi bambaşka cihazlar. Apple daha taşınabilir, akıcı, mobil bir cihaz. Lenovo ise daha güçlü.

Oyun oynuyorsanız ve kullandığınız uygulamalar ekran kartından destek alıyorsa lenovo tercih edin. Ancak sizin için macos ve mobilite daha ön plandaysa MBA alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 8 Mart 2021; 18:36:39 >
  • Androge0s kullanıcısına yanıt

Sagol

Bilgisayarlar çok farklı amaca yönelik ama M1 işlemci çok daha güçlü. Günlük kullanımda en çok başvurulan tek çekirdekte fark atıyor. İşin komik yanı bunu 3'te 1 güçle ısınmadan 50 derecede fansız yapıyor.

• vay-vay kullanıcısına yanıt

Sagol fark cokmus

• Arkadaşlar m1 air alarak süreci tamamlamış oluyorum. Ancak yaklaşık 1-2 saat kullanma imkanım oldu internet sayfalarında aşağı yukarı hareketlerde akıcı gelmedi bana, sanki takılma oluyormuş gibi. İpad proda böyle bir şey yoktu, bunun sebebi nedir? Safari kullandım sadece.

• sasamkn kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebi, ipad pro ekranının 120 hz, mba ekranının ise 60 hz olması. Aynı durumu ben de yaşıyorum ve hatta sırf bu yüzden ip13’ü bekliyorum. Ama macbook tarafında ne yazık ki henüz böyle bir beklenti yok, bu yüzden mecbur bırakılıyoruz 60 hz almaya.
  • sasamkn kullanıcısına yanıt
    İntel işlemcili MacBook Pro kullanıyorum aynı sorun bende de var safaride de var chromeda da var.

Çok can sıkıcı bişey scrollu aşağı çekiyorsun tık tık gelmiyor sonra bi anda geliyor bide takılıyormuş gibi oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.