Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.639
Cevap
394
Favori
370.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1587
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 394
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (180 mesaj) Androge0s (172 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (166 mesaj) ciho. (156 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5326 mesaj) Mobil (2923 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (487 mesaj) Uygulama (1524 mesaj) (21 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
  • arkadaşlar bu elektriklenme ile ilgili bir çözüm buldunuz mu veya yeni alan kişilerde bu sorun var mı? bugün mm de inceledim m1 air resmen kasanın alt tarafı vibrasyon oluyor titriyor gibi. Bir sorun olmayacağı yazılmış ama kullanım rahatsızlığı yaratacağı çok belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemistry is life -- 3 Mart 2021; 20:39:53 >
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    Mm kampanyası ne zaman oldu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    78 Mesaj

dün oldu, 9500 dü normal fiyatı yüzde 5 laptoplarda ekstra indirim olunca 8970 e düştü birkaç saat boyunca

|
    |
    sasamkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    92 Mesaj

MM'de mba 2018 denediğimde bende farkettim benzer bir durumu f düğmelerinin üzerinde parmağınızı gezdirdiğinizde ses dahi duyuluyordu neredeyse. Ama kendi mba'mı aldığımda o kadar fazla olmadı statik. Fazla olmadı diyorum çünkü kutudan çıkan adaptörün toprağı yok, ayrıca topraklı fiş aparatı alınması gerek (apple dünyasına hoşgeldiniz). Ama zamanla statik olayı gitti sadece belirli. yüzdelerde şarj ederken oluyor. mesela şuan 100% dolu ama hiçbirşey yok. dediğim gibi kullanımı etkileyecek birşey değil f tuşlarının oraya kasıtlı bakmadıkça hissetmeyeceksiniz bile, yani bileğinizi dayadığınız yerde statik hissedilmiyor MM'deki gibi

|
    |
    chemistry is life kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3031 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 6 Mart 2021; 19:25:40 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fatihcan34

dün oldu, 9500 dü normal fiyatı yüzde 5 laptoplarda ekstra indirim olunca 8970 e düştü birkaç saat boyunca

Bilgi için teşekkürler. Kaçırdık o zaman ben de öyle bir kampanya denk gelmesini bekliyordum.

• Çavuş
    65 Mesaj

Kampanyayı gectjm 9500 e de kalmamış ki

|
    |
    sasamkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinojen

MM'de mba 2018 denediğimde bende farkettim benzer bir durumu f düğmelerinin üzerinde parmağınızı gezdirdiğinizde ses dahi duyuluyordu neredeyse. Ama kendi mba'mı aldığımda o kadar fazla olmadı statik. Fazla olmadı diyorum çünkü kutudan çıkan adaptörün toprağı yok, ayrıca topraklı fiş aparatı alınması gerek (apple dünyasına hoşgeldiniz). Ama zamanla statik olayı gitti sadece belirli. yüzdelerde şarj ederken oluyor. mesela şuan 100% dolu ama hiçbirşey yok. dediğim gibi kullanımı etkileyecek birşey değil f tuşlarının oraya kasıtlı bakmadıkça hissetmeyeceksiniz bile, yani bileğinizi dayadığınız yerde statik hissedilmiyor MM'deki gibi

benim kendi 4lü prizim topraklı ve kaliteli bir priz umarım bende de olmaz bir sorun hocam

• Binbaşı
    1546 Mesaj

muhendislik okuyan bi ogrenciye macbook almanin bi avantaji olur mu? autocad vs kullaniyor. yoksa windows mu mantikli. ara sira oyunda oynamis olur diyorum.

• Çavuş
    78 Mesaj

hocam fiyatlar çok oynak, 9500 e vatan mediamarkt teknosa hepsi ara ara çekiyor takip ederseniz büyük ihtimal yakalarsınız.Bugün ki doların yükselmesi sonrasıda geri çekmiş olabilirler fiyatı

|
    |
    mebak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj

Gürgençlerde 9479₺ öğrenci indirimi ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mebak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    92 Mesaj

Kötülük edersiniz hocam öğrenciye. Sınıf arkadaşlarımdan biliyorum windows yüklüyorlar o makinaya excel dahi kullanırken sıkıntı yaşıyorlar (aynı dosya üzerinde bişeyler yazıyoken format kayması düzen bozulması vs) yazık oluyor verilen paraya . Çizim vs yanısıra analizde yapılıyor lisansta, macbooka verdiğiniz parayla ekran kartı rami iyi olan bir makina alabilirsiniz. O yüzden windowslu makinayı şiddetle tavsiye ederim.

|
    |
    John Denver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    92 Mesaj

Dediğim gibi topraklı şarj adaptörü olması lazım statik olmaması için ama pekte sıkıntı olmuyor statik olması

|
    |
    chemistry is life kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Mm kampanyasında i5'li PC var mıydı ben de kaçırdım

|
    |
  • Yarbay
    2636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eddy

Hocam ben de çanta içine atarken zarar görmesin diye bunun gibi bir kılıf arıyorum ama sanki bizim cihazlara fazla büyük gelecek gibi duruyor. Kılıf elinize ulaştığında burada bizimle de fotoğraf ve yorum paylaşırsanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1383 Mesaj

Ben de büyük gelir mi diye endişeliyim aldıktan sonra yazarım yorum 👍🏻
    |
    |
    Daywalkerr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atanamayansantrafor

Pt'de fiyatlar güncellenmiş.

Base air 8900e inmiş. Taksit yok.

https://www.pt.com.tr/macbook-air-13-3-inc-m1-8c-8gb-ram-256gb-ssd-gumus-mgn93tu-a

Herkese hayırlı olsun. Bu kadar oynak kura rağmen yine iyi indirmişler.

3 taksit 9277 TL'ye aldım öğrenci belgesiyle. Tek çekim imkan yoktu. Çok iyi fiyat bu kura ve vergiye rağmen.

|
    |
  • Yüzbaşı
    885 Mesaj

PT base modele güzel indirim yapmış eyvallah ama diğer konfigurasyonlar için fiyatlar aynı kalmış sadece rami arttırmak istediğimizde 2600 TL fark ödemek üzüyor .

• Yarbay
    4962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

PT base modele güzel indirim yapmış eyvallah ama diğer konfigurasyonlar için fiyatlar aynı kalmış sadece rami arttırmak istediğimizde 2600 TL fark ödemek üzüyor .

Bende o beklentideyim, 16gb ram li Air i takip ediyorum, onun fiyatları sabit, bu ayki Apple lansmanı bekliyorum ona göre belki Base model Air alır geçerim.

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

16 inç base modellerin ikinci el piyasası ne kadar bilgisi olan var mı?

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.