Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mbp m1 256/16GB en iyi fiyat şuan pozitifteknolojide mi ?

https://www.pt.com.tr/macbook-pro-13-3-inc-m1-8c-16gb-ram-256gb-ssd-uzay-grisi-z11b00098

14299₺ eğitim indirimi varmış

dolar düştü sizce fiyatlar daha iner mi ?

• Yeni cihazları almayı düşünen ama zamanı bol olan varsa bence beklesin. Faiz kararlarından sonra istikrarlı bir düşüş var yurt dışı kaynaklar en azından 7 seviyesine düşeceğini düşünüyor. Apple temmuz'da yaptığı ciddi zamın ardından çok ciddi zam yapmıştı 10 kasımda Mac fiyatlarına bence güzel bir indirim olacaktır çünkü hesaplanan kur farkı %30'a yakın.

Resmi sitede en azından MBA M1 base modelleri 10.000'e çekerler. Altına bile düşebilir orasını bilemiyorum ama kesinlikle bir indirim olması gerek. Pt ve diğer satıcıların indirim yapmasıda zaten kur düşüşünden bence bekleyin arkadaşlar. Genel bir indirim olur mu bilmem zor duruyor ama mac genelinde kesinlikle olacaktır. En azından pt gibi yerlerden 9.000 gibi fiyatlara alınabilir olacaktır eğitim indirimi ile.
  • Arkadaşlar 2018 başı macbook air kullanıcısıyım. Artık yetmiyor hem ekran hem de grafik uygulamaları performansı bakımından. Biraz fark vererek pro modeline geçmeyi düşünüyorum ama çok fazla model dolmuş, kafalar karıştı. Sizce bendekini verip ne almalıyım? Ya da doğrudan bir mağaza yoluyla mı bu işi halletmeliyim? En karlı süreç hangisi olur sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonerason S kullanıcısına yanıt

Ben aynısını yaptım çok memnunum.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

Bence airi 2.el sat.

Air m1 al.

• Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Pro ile Air ekranı arasında 100 nit lik bir parlaklık farkı var. Pro 500 nit, Air 400 nit.

Bu farkı gün ışığında test eden var mı içimizde?

Kayda değer bir fark mı bu yoksa çok extrem durumlarda mı fark ediliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Pro ile Air ekranı arasında 100 nit lik bir parlaklık farkı var. Pro 500 nit, Air 400 nit.

Bu farkı gün ışığında test eden var mı içimizde?

Kayda değer bir fark mı bu yoksa çok extrem durumlarda mı fark ediliyor?

2015 mbp kullanıyorum, 300 nit parlaklık bile yeterli aslında. Ben evin içerisinde yarı parlaklığı geçmiyorum. Dışarıda fazla kullanmadım ama iç mekanlarda yine gayet yeterli bir parlaklığı var. 400 nit olması problem olmaz bence.

• APPLE MGN63TU/A MacBook Air 13.3" 256GB Laptop Uzay Grisi Notebook (mediamarkt.com.tr) 10.099TL, Bonus'a 12 taksit ve şu an kampanya var garanti pay ile ödenirse 100TL bonus alıyosunuz, Hoşgeldin kuponu yapabilirseniz 50 tl de ordan düşüyor 9950TL 12 Taksit iyi fiyat bence

• Mixenon kullanıcısına yanıt

Renk gamutu farkı da var ekranlar arasında. Pronun ekranı her türlü daha iyi. Ayrıca ekran sizin için önemliyse bu sene içinde mini led ekranlı modeller gelecek. Kontrast ve doğru renk konusunda mevcut ekranları bambaşka noktaya taşıyacak.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Hayır nit farkı dışında bir fark yok paneller arasında. İkiside p3 renk gamutunu %100 kapsıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 2 Şubat 2021; 2:10:46 >
  • Example3 kullanıcısına yanıt

güzel fiyat,16GB'lı bir model olsa direk alacaktım her yer anlaşmış gibi 8GB satıyor

• selam herkese, konu sürekli güncel olduğu için ve genelde bilgili kişilerin paylaşım yapması nedeniyle önemli bir sorumu burada sormak istedim :)

elimde Mac mini (late 2012), iPhone 6s ve iPad 8 var. Avukatım.

Mac mini de google drive Klasörüm var, o klasöre eklediğim dilekçeler, mahkeme kararları evrak vs her şey drive da saklanıyor ve bunları iPhone ile iPad den google drive uygulaması üzerinden rahatlıkla görebiliyorum.

sorum şu, Mac mini de yazdığım dilekçeleri otomatikman iPad e indiren bir uygulama var mı? yani mantıken iPad de iCloud a otomatik yedeklemeyi açtığınızda yapılan olayın tam tersini istiyorum.

toplam 6 gb' a yakın binlerce dilekçe ve evraktan bahsediyorum. bunların sürekli iPad de internet bağlantısına gerek kalmadan elimin altında olmasını istiyorum.

bir başka değişler, Mac mini deki iş klasörümün aynısının sürekli güncellenen versiyonunun iPad in içinde de olmasını istiyorum.

bu mümkün mü? google drive ile bu mümkün değilmiş, ters senkron olmuyormuş, başka bir fikri olan var mı?

şimdiden teşekkürler.

• Bu pt.com.tr üzerinden yeğenimin öğrenci belgesiyle alabilir miyim acaba? Kendimize mi ait olması gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocqo

Bu pt.com.tr üzerinden yeğenimin öğrenci belgesiyle alabilir miyim acaba? Kendimize mi ait olması gerekiyor

Alabilirsiniz. Ben adıma olmayan üniversite öğrenci belgesiyle aldım.

• Rocqo kullanıcısına yanıt

Fatura onun üzerine olması gerekiyor diye biliyorum.

• erha-n kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Bende aynı mantık ile 2012 late aldım i5 2.5GHz'li olarak. Açıkçası final cut pro'nun 10.5 korsanını kurdum, deneyip öğrenmek için (Trial sürüm çalışmadı nedense) ama geçiş efektrleri vs çalışmıyor. Dosyayı bulamadığı gibi hata veriyor.

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Bu sorunu nasıl çözebileceğimi bilen birileri var mı acaba? Ayrıca macos dünyasına yeni atıldım. Bir gerizekalıya anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim.Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• renzokuken kullanıcısına yanıt
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu videonun ihtiyaç duyduğunuz dosya paylaşımını nasıl aktif hale getireceğinizi anlatıyor. Tüm apple cihazlardan bilgisayarınıza ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=EXeEhPMQHiM
  • Macbook anakart tamiri yaptırabileceğimiz uygun bir yer bildiğiniz var mıdır

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt

İzmir'de CNH bilgisayar var. İsterseniz bana PM atın size iletişim bilgilerini vereyim.

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.