Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cinquanta , yepsilon Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
25.938
Cevap
898
Favori
1.750.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, Yeni macbook pro icin hub sohbeti yapmıştık ve cogu arkadaşım Kingston Nucleum önermişti su an amazon'da fiyati 367tl ye düşmüş durumda.. amazonun 30gun kosulsuz iade hakkı goz onune alındığında fena bir firsat degil isteyen arkadaşlar amazon.com.tr ye bakabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, pozitif teknolojiden pazartesi akşam saatlerinde macbook air, mac mini ve klavye siparişi verdim. Ürünler onaylandı, kargoya hazırlanıyor şeklinde görünüyor. Alışveriş yapanların kargosu hangi gün verildi, kargo firmasına pek güvenmiyorum kendi alma planım var da; genelde kargoya verildiğinden de haberdar edecek şekilde ilerlemiyormuş sistemleri bir danışmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

Arkadaşlar merhaba, pozitif teknolojiden pazartesi akşam saatlerinde macbook air, mac mini ve klavye siparişi verdim. Ürünler onaylandı, kargoya hazırlanıyor şeklinde görünüyor. Alışveriş yapanların kargosu hangi gün verildi, kargo firmasına pek güvenmiyorum kendi alma planım var da; genelde kargoya verildiğinden de haberdar edecek şekilde ilerlemiyormuş sistemleri bir danışmak istedim.

Bende pt den aldım. Sizinki tahminim bugün kargoya verilir. Benimki teslim edilmesine karşın hala kargoya teslim edilecek gözüküyordu. Takip nosunu girmemislerdi. Kargocu evde değildim aradı kapının önüne bırakıyorum abi dedi. Sen içinde ne var biliyormusun diye cikistim ama umrunda olmadi. Gidip alın yada evde olun. Guvenilmezler haklisiniz

• ertan_os E kullanıcısına yanıt

Peki size aras kargodan bir bilgi geldi mi hiç hocam bu süreçte?

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

Peki size aras kargodan bir bilgi geldi mi hiç hocam bu süreçte?

Evet hocam geliyor şubeye ulastiginda

• maxi_rocker M kullanıcısına yanıt
    Bugün saat 13de sipariş verdim, saat 17 gibi kargoya verildi bildirimi geldi, Aras 21 Ocak teslim tarihi gösteriyor, umarım bana ulaşacak bilgisayar zira geçen hafta 50 tl’lik kulaklığımı ilk biraz gezdirdiler, başkasına temsil ettiler, birkaç gün sonunda da bana teslim ettiler sağolsunlar.
  • Sertifika ekleyerek m1 macbooklarda earşiv üzerinden eimza ile fatura kesilebiliyor. Önceden biri yazmıştı diye hatırlıyorum.

• ertan_os E kullanıcısına yanıt

O zaman aras bildirimini bekleyeceğiz herhalde hocam, site üzerinden güncelleme yapmayacaklar demek :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi_rocker -- 20 Ocak 2021; 18:19:37 >
  • Hocam sizin süreç çok hızlı olmuş ya, bu kadar seri olması çok güzel. Benim Ankara’ya söylediğimle mi alakalı bilmiyorum, daha bir bilgilendirme olmadı.

• maxi_rocker M kullanıcısına yanıt
    Siz birkaç tane şey almışsınız, belki aynı kutuya/kargoya koymaya falan çalışıyorlardır, aklıma farklı bir şey gelmiyor maalesef. Ben sadece M1 Air aldım bu arada.
  • O da olabilir tabi, zaten taahhüt edilen sürede bir gecikme yok şimdilik, beklemek lazım o sebeple. Ben aras kargoya pek güvenemiyorum sadece, keşke başka bir firmayla çalışsalar.

• Arkadaslar bende macbook alacagim fakat kararsiz kaldim. Sizce PT 'de ki macbook pro + kulaklik 10.400 tl olan ürünümü alayim yoksa apple.com'dan macbook air m1 mi alayim

• FurkanKizil kullanıcısına yanıt

M1 air hocam, intel cihaz alınmaz artık. Burda ben dahil çoğu arkadaş intel i5 pro alıp iade edip m1 cihaza geçti. Gayet memnunuz bu geçişten

• sn10ur1 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam m1 macbook air alacagim.

• Arkadaşlar, önümüzdeki ay m1 MacBook Air almayı düşünüyorum.

İlk mac ım olacak, sormak istediğim hangi renk daha kullanışlı, zevk olarak değilde parmak izi bırakma çizilme vs gibi şeyler açısından uzun dönemde hangi rengi daha kullanışlı olur, altın rengi var kafamda.
    İkinci bir konu laptop ta bir koruma veya çanta olarak ne kullanıyorsunuz?
    Son konuda, baz modeli mi alsam yoksa şartları zorlayıp 16gb 512 olanı mı alsam.
    256gb ve 8 GB alan Arkadaşlar, RAM de tıkanma veya 256gb doldu hemen diyen var mı?
    En uygun fiyat PT de gördüğüm...

Not: yazılım İçin kullanıcam cihazı, ufak tefek video editleme Photoshop kullanımı olur, ana amaç yazılım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mixenon -- 20 Ocak 2021; 21:16:16 >
  • Mixenon kullanıcısına yanıt

hocam maclerin kasası yağlı parmakla dokunmadığın sürece iz tutmaz.

aliexpressten koruyucu case ürünleri oluyor onları alabilirsin hocam

son olarak ise ağır render vs gibi yüklere girmeyeceksen baz model yeterli olacaktır

• M1 islemcili air mi almak mantikli yoksa pro mu?Aradaki farka deger mi acaba.Performans olarak cok farkli midir bu cihazlar

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    Cok iyi fiyat, p.tesi amazondan 407 tl'ye aldim, keske bekleseymisim diyorum simdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FletneR_

M1 islemcili air mi almak mantikli yoksa pro mu?Aradaki farka deger mi acaba.Performans olarak cok farkli midir bu cihazlar

Valla bende bu ikilemde kalmıştım ama youtube ta izlediğim inceleme videolarında arada performans olarak fazla bir fark olmadığını gördüm, çok yoğun rendering işlemleri, video dönüşümleri yapmıyorsanız farkı hissedeceğinizi sanmam, bu durumlarda pro nun fanlı olması bir miktar performansa etki ediyor. 2 saat deniyor ama testler 45 dk , 1saat civarı bir pil avantajı var pro nun, bide çoğu kişinin sevmediği touch bar farkı.

Ben bu sebebten Air düşünüyorum, hem fiyat avantajı da var.

• Mixenon kullanıcısına yanıt

Acikcasi tamamen internet kullanimina yonelik olacak kullanimim.Herhangi bir program falan kullanmiycam.Halihazirda iyi bi windows laptopum var arada kaldim ipad pro 12.9 ve magic keyboard mu yoksa macbook mu diye.Sonra tabi air mi pro mu.Aslinda touchbar guzel gorunuyo kullananlar neden sevmiyor acaba

• 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.