Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
10.023
Cevap
391
Favori
312.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1538
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 391
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (180 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) Androge0s (152 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4870 mesaj) Mobil (2789 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (466 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    64 Mesaj

Koruyucu felan takmayın diyen arkadaş özel apple servis çalışanıdır bence   Ben 2015 macbook pro'mu 2.el olarak 2017 yılında aldığımda ekranda hiçbir şey yoktu ve hemen koruyucu taktım Aliexpress'ten sipariş edip. O gün bugündür halen koruyucu işini fazlasıyla yapıyor. Sadece ekranın çevresinde, yani ekran koruyucu olmayan kısımda çok hafif kronik sorun başlangıcı oldu ara sıra sildiğim için, ama çok yakından bakınca ancak anlaşılıyor. . Muhtemelen ekran koruyucu tamamen ekranı kaplasaydı oralarında da başlangıç olmayacaktı. Yani ekran koruyucu takmak iyidir hocam.

|
    |
    HandK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1249 Mesaj

Valla hocam retina ekran mevzusu itibariyle pek fazla kişiden duydum. Yok ekran kalitesini düşürüyor, yok zarar veriyor gibi daha pek çok şey.Hatta yansıma önleyici camı kaldırdığına dair diyede yabancı forumlarda okudum. Atıyorum Macbook Pro spigenin tam ekran temperli kaplama camı var ama ekran kapanınca klavye arasında boşluk yaparmı? şimdi düşündüm bunuda. Ya da kalite etkiler mi? yani cihaz için ekranda ilk başta gelen küçük beyaz bezi kullanırım ama cam gerekli mi değil mi bilmiyorum. Spigen bile bu staingate reklamını yaparak resimlerine eklemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 13 Aralık 2020; 14:32:57 >
    |
    |
    yeminlihipokrat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2422 Mesaj
    Merhaba,

PT de öğrenci eğitim seti varmış 2019 Pro modelini satıyorlar muhtemelen elde kalan ürünler

Ve yanında Beats Studio 3 hediye ediyorlar.

Bu kampanyadan faydalansak kulaklığı hiç açmadan satsak çok karlı bi alışveriş yapmış olmaz mıyız?

Air bakıyordum Air fiyatına Touchbarlı Pro almak daha mantıklı değil mi?

Tamam M1 işlemci olmadığı için biraz performans olarak ağır kalabilir ama günlük ihtiyacımı karşılar diye düşünüyorum?

Göremediğim bişey varsa fikrinizi belirtir misiniz?

İyi forumlar..

Edit Link: https://www.pt.com.tr/mac-egitim-seti-2

Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 13 Aralık 2020; 15:32:43 >

• Çavuş
    44 Mesaj

Hocam bu ürünleri zaten 8.999 tlye sattılar M1 nedeni ile geri gelenlerden sanırım.bana da stok bildirimi gelmişti çünkü mail olarak.Yani kulaklık da 1500 etiketlenmiş oluyor. Zamanında kaçırılmasa karlı olmazdı şimdiki fiyat ama şu an için siz bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    rocker35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2422 Mesaj

Anladım hocam yani değişen bişey yok diyorsunuz cihazın fiyatına kulaklığı eklemişler kampanya gibi aslında aynı fiyata veriyorlar

Ama önceki kampanyayı kaçıranlar için yine iyi bi fırsat değil mi?

Aynı cihaZın sıfırı diğer yerlerde 13 bin civarı
    |
    |
    godofconey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    44 Mesaj

evet tam olarak sizin dediğiniz gibi demek istedim, bu çok göz alıcı olmamakla birlikle kulaklık da zorla satılmış gibi oldu 😂 ikisi için de fiyat uygun o ayrı

|
    |
  • Yarbay
    2353 Mesaj

Hocam günlük ihtiyaç için pek de Pro almaya gerek yok bence, Air performans yanında daha sessiz ve çok daha uzun batarya süresine sahip, bunlar günlük kullanım için touchbarlı Prodan daha mantıklı kılıyor yeni Air'i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr John H. Watson -- 13 Aralık 2020; 16:43:57 >
    |
    |
  • Yarbay
    2422 Mesaj

Anladım hocam ban daha çok açıkçası touchbar için tercih ettim görsel olarak çok şık duruyor. Arada da video edit vs yapıyorum ya da affinity photo kullanıyorum Air de kaldırır sanırım bunları ama kampanyadan faydalanmak daha cazip geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 13 Aralık 2020; 16:55:0 >
    |
    |
    Dr John H. Watson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2223 Mesaj

ufak kızım gün içinde cizgi film izleme saatlerinde kullanma amaçlı bir ipad bakıyorum tavsiyeleriniz hangi nesil olur? Wifi olsa yeterli olur

|
    |
  • Yarbay
    4117 Mesaj

MacBook'um olsun diye MacBook Air 2020 i3 almayın da ne alırsanız alın.  

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 6 saat 40 dakika kadarı kaldı.

Neden hocam bende var çok memnunum pil ömrü olarak muazzam bir cihaz yaptığım işlemler mail kontrolü sanal mağazaların yönetimi ps den shop yapmak

|
    |
    cormen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

Peki M1 sizce tekrardan ne zaman pt de stoklara girer ? İ3 + solo 3 8000 TL ye almayı düşünüyorum. Eğitim indirimli M1 10000 verebilirim ama stokta yok. Hiç Apple ürün almadım .

|
    |
  • Yarbay
    4117 Mesaj

Ekran 4K olmasa da 4K video izleyemiyorum çünkü takılıyor. 1440p60'ta da şansı yok. Chrome'da 5-6 tab açınca memory sıkışıyor. CPU gücü isteyen bir şey olduğunda hemen deli gibi ısınıp fan açıyor ve takılıyor. Benimkine özel mi bilmiyorum ekranında da ghosting var.

|
    |
    tync2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4117 Mesaj

Stok konusunda bir bilgim yok. i3 + Solo 3 için iyi fiyat vermişler. Mayıs 2020'de sadece bilgisayarı indirimsiz 8000₺'ye almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 13 Aralık 2020; 20:36:22 >
    |
    |
    tepetör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    811 Mesaj

Benimde bu konu hakkında endişelerim var. Önüne geçmek için ne yapılabilir?
    |
    |
    HandK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj

Ben de tez yazımı için kullanıyorum, oldukça memnunum. Herhangi bir ısınma, yavaşlama problemi görmedim. Şu an alacak olsam yine i3 alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekmaster -- 13 Aralık 2020; 20:47:2 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Ekran 4K olmasa da 4K video izleyemiyorum çünkü takılıyor. 1440p60'ta da şansı yok. Chrome'da 5-6 tab açınca memory sıkışıyor. CPU gücü isteyen bir şey olduğunda hemen deli gibi ısınıp fan açıyor ve takılıyor. Benimkine özel mi bilmiyorum ekranında da ghosting var.

Hocam benim cihazda 4k video izlerken hiç takılma olmadı şimdiye kadar cpu fan ise oyun oynadığımda(Diablo III) uzun bir süre sonra giriyor devreye ghosting olayı da yok bence cihazı değiştirin garantisi mevcut ise alacaklarına eminim. Chrome'da 5-6 sekme de tıkanma normal bu arada 8 GB Ram yetersiz geliyor.

• Yarbay
    4117 Mesaj

4K videoyu Safari'den mi izliyorsunuz?

|
    |

Safari’den izliyorum hocam şimdi sizin için chrome uda denedim yine açıldı herhangi bir takılma yaşamadım
    |
    |
  • Yarbay
    2826 Mesaj

Hocam bende i3 almıştım chrome 4 k video izlerken cihaz yanıyor ve donuyordu. Safariden zaten 4 k video izlenmiyordu ama bigsure ile safaride de 4k izleniyor artık. Belki bigsure sürümünden dolayı kasma ve ısınma problemi düzeltilmiş olabilir. Test edemedim ben bigsure çünkü iade ettim hocam cihazı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.