Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: windwind Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
25.938
Cevap
898
Favori
1.750.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar anlayan bir yardım etsin.macbook da cracklı uygulama nasıl kurulur dmg uzantısını bulup direk yükle mi demem lazım.mesaj oluyla yardım etseniz.anlayan

• tetriser T kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinden alırken %5 indirim kuponu var ayrıca avantajixten de ekstra iade alıyosunuz öyle hesaplayınca 7886tl yapıyor 16gb ram 512ssd. Ben autocad filan için alıcam o yüzden min 16gb ram lazım. Gönlümden air geçiyor ama amd 4600h da i7 ye kafa tutacak cinsten ve bu donanımda air 16gb ram 256ssd 11.5k bence bu fiyata değmez huawei alıcam sanırım. Alanlar da çok memnun yorumlarına baktım.
  • mustafa2790 M kullanıcısına yanıt
    Air 512gb 16 ram 11.5 mu yapıyor hocam? 13 14 arası diye biliyorum. Bunda da mi indirim var yoksa? :)

Bu arada avantajix hala çalışıyor mu? Iade yapmıyor falan diyorlardı ben o yüzden iade.com'a göre hesaplanmistim.
  • Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt

Buna şöyle bir yorum yapayım o halde; bende Monster Huma h5 v1.1.3 vardı. Modele bakıp çerçeve inceliğini görebilirsiniz. Cihazı kullanırken ekrana bir türlü ısınamadım. 4k oley ekran var, Samsung üretimi, ki ben de oley hastasıyımdır, yok olmadı. Sattım onu MacBook Pro aldım şimdi M1 işlemcili. Ekrana neden ısınamadığımı bunu kullanınca anladım. Ekranla ekran arkasındaki çerçeve mesafesi çok az olunca rahatsız ediyormuş beni, dikkatimi veremiyormuşum, bunun çerçeveleri o kadar ideal geldi ki bana, elimden bırakamıyorum bilgisayarı.

ram ihtiyacı yapılacak işe göre değişir. 8gb sizin ihtiyaçlarınıza göre şuan olur gibi ancak ilerisi için düşük kalabilir. Sonra artırma şansı olmadığına göre ileriye yatırım için 16gb mantıklı olur, bütçe elverirse. M1 macosla optimize olduğu için perf. iyi görünüyor ancak çok yeni ortam olduğunu unutmamak gerek. M1 alırsanız ticari tester lar arasına katılacaksınız. Eldeki windows cihazı olası problemlere karşı acil ihtiyaç için tutun bi kenarda derim. Air 8/8 çekirdek 512 ssd 16gb ram iyi görünüyor sizin için sonuç olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M1x 16 inç için gelecek gibi konuşuluyor ama asıl farkı ekstra koyacağı gpu yapacak. Şuan 16inç inteldeki 5500/5600 ayarında ayrık bir gpu yapmaları 2022 yi bulabilir. Aslında herşeyi bikenara bırakalım şuanki cpu/gpu u hakkıyla kullanıp zorlayacak türkiyede kaç tane alıcı var acaba?

• selamlar bende de 128gb lik MacBook Air mevcut 2018 model cihaza ssd upgrade etmek istiyorum fakat cihaz daha garantili. konu ile ilgili bilgisi olan yönlendirecek var mıdır?

Yok yazmışım 256ssd 16gb öğrenci indirimiyle 11.5k diyor.

Avantajix çalışıyor sıkıntı yok.
  • bnibm B kullanıcısına yanıt

8 core gpu olan model gtx 1050 ti muadili benchmark veriyor. Açıkçası harici gpu'ları yakalamakta çok zorlanacaklarını sanmıyorum.

• Şu an 27inch iMac kullanıyorum 2. bir ekrana ihtiyacım var.

Bu ekrandan sonra kalitesizlik hissettirmeyecek ne alınabilir?

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt

Bütçeni belirtirsen ona göre tavsiye verilebilir.

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 13:7:29 >
  • MBA M1 16-256/512 ile MBP M1 8-256 arasında kaldım. Özel konfigürasyon MBA 1 ay ile 3 ay arası teslim olarak yazılmış PT'de MBP direk Apple'dan 7 iş günü şeklinde tercümanlık işlerinde kullanacağım. Kurgu,edit ve tasarım işleriyle alakali bir şirket kurma projem var işlerin ne kadar gelişeceği halkında bir fikrim yok uzun vadede Pro daha mantıklı bir seçimmiş gibi geliyor fan konusunda ve uzun süre yük gerektiren işlemlerde bu konuda yardımcı olabilir misiniz öneriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solntsevskaya -- 13 Aralık 2020; 13:28:27 >
  • Solntsevskaya kullanıcısına yanıt

[Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 13:7:23 >
  • HandK kullanıcısına yanıt

Koruyucu felan takmayın diyen arkadaş özel apple servis çalışanıdır bence Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]  Ben 2015 macbook pro'mu 2.el olarak 2017 yılında aldığımda ekranda hiçbir şey yoktu ve hemen koruyucu taktım Aliexpress'ten sipariş edip. O gün bugündür halen koruyucu işini fazlasıyla yapıyor. Sadece ekranın çevresinde, yani ekran koruyucu olmayan kısımda çok hafif kronik sorun başlangıcı oldu ara sıra sildiğim için, ama çok yakından bakınca ancak anlaşılıyor. . Muhtemelen ekran koruyucu tamamen ekranı kaplasaydı oralarında da başlangıç olmayacaktı. Yani ekran koruyucu takmak iyidir hocam.

• yeminlihipokrat kullanıcısına yanıt

[Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 13:6:21 >
  • Merhaba,

PT de öğrenci eğitim seti varmış 2019 Pro modelini satıyorlar muhtemelen elde kalan ürünler

Ve yanında Beats Studio 3 hediye ediyorlar.

Bu kampanyadan faydalansak kulaklığı hiç açmadan satsak çok karlı bi alışveriş yapmış olmaz mıyız?

Air bakıyordum Air fiyatına Touchbarlı Pro almak daha mantıklı değil mi?

Tamam M1 işlemci olmadığı için biraz performans olarak ağır kalabilir ama günlük ihtiyacımı karşılar diye düşünüyorum?

Göremediğim bişey varsa fikrinizi belirtir misiniz?

İyi forumlar..

Edit Link: https://www.pt.com.tr/mac-egitim-seti-2

Link

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 13 Aralık 2020; 15:32:43 >

• rocker35 kullanıcısına yanıt

Hocam bu ürünleri zaten 8.999 tlye sattılar M1 nedeni ile geri gelenlerden sanırım.bana da stok bildirimi gelmişti çünkü mail olarak.Yani kulaklık da 1500 etiketlenmiş oluyor. Zamanında kaçırılmasa karlı olmazdı şimdiki fiyat ama şu an için siz bilirsiniz.

• godofconey kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yani değişen bişey yok diyorsunuz cihazın fiyatına kulaklığı eklemişler kampanya gibi aslında aynı fiyata veriyorlar

Ama önceki kampanyayı kaçıranlar için yine iyi bi fırsat değil mi?

Aynı cihaZın sıfırı diğer yerlerde 13 bin civarı
  • rocker35 kullanıcısına yanıt

evet tam olarak sizin dediğiniz gibi demek istedim, bu çok göz alıcı olmamakla birlikle kulaklık da zorla satılmış gibi oldu 😂 ikisi için de fiyat uygun o ayrı

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.