Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (403. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: bmözdemir16 , Mixenon , Commodore58 , fizzik
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
25.638
Cevap
892
Favori
1.724.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siz bilirsiniz yine de fakat izledigim testlerden gordugum kadariyla muthis farklar yok MBP ve MBA arasinda.

• Merhaba arkadaşlar
    https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/macbook-pro·şlemci-512gb#

Linkteki ürünü 5 kasımda sipariş etmiştim . 2 güne gelecekmiş . Şimdi bu ürüne uygun kılıf kap arıyorum fakat sitelere bakınca hangisi uyumlu hangisi değil anlaşılmıyor ürün kodu yazıyor kılıfların yanında . Bu bilgisayarın model kodu nedir bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MBP 16 GB ve 1 Tb ssd konfigürasyonlu burada 18bin TL Amerika’dan alınsa 11bin TL civarı oluyor. İnsan gerçekten hayret ediyor.

• Elays E kullanıcısına yanıt

+ airpods kampanyası gelse ne güzel olur :(

• Arkadaşlar macbook airlerin oyun performansı nasıl ? Yeni gelen M1 le oyun oynama şansım var mı ?

Bu mac serisine bayılıyorum ama oyun konusunda şüphelerim var.

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt

ben şunu aldım. daha çanta da bilgisayarda gelmedi. uyumlu olur diye düşünüyorum. kibar ve sağlam. https://www.hepsiburada.com/thule-gauntlet-13-macbook-pro-cantasi-ca-tgae2355-p-HBV00000ZPMXW?magaza=Luxury%20Audio

• Beyler bilmedigimden soruyorum ; direk apple magazasindan alabiliyormuyuz M1 macbook air dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

Beyler bilmedigimden soruyorum ; direk apple magazasindan alabiliyormuyuz M1 macbook air dusunuyorum

Alabiliyorsunuz ama stoklar erken saatlerde tükeniyor. Gitmeden önce mağazayı telefonla aramanız ve mağazanın açılmasına yakın bir saatte gitmeniz faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 2 Aralık 2020; 16:1:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Arkadaşlar macbook airlerin oyun performansı nasıl ? Yeni gelen M1 le oyun oynama şansım var mı ?

Bu mac serisine bayılıyorum ama oyun konusunda şüphelerim var.

Hocam Among Us da oyun, Assassin's Creed Valhalla da oyun. Hangi oyunları oynamayı düşündüğünüzü söylerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

Sonuçta Mac cihazlar oyun makineleri değil. Almayı düşünüyorsanız bunu göz önünde bulundurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: LazerBülbül

Hocam Among Us da oyun, Assassin's Creed Valhalla da oyun. Hangi oyunları oynamayı düşündüğünüzü söylerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

Sonuçta Mac cihazlar oyun makineleri değil. Almayı düşünüyorsanız bunu göz önünde bulundurun.

Alıntıları Göster

hocam şu an elimdeki notebookta geforce gtx 1060 var. bunun gibi oyun performansı alabileceğim macbook modeli var mıdır? her oyunu ultra-high ayarlarda oynuyorum bu pcde. 10. nesil mbp ı aldım 512gb ssd li daha gelmedi ama zannetmiyorum böyle oyun oynayabileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tracy-Mcgrady -- 2 Aralık 2020; 17:18:53 >

zaten oyunlar apple silicon optimized değil ki istesende oynayamazsın

GTX 1060 hala orta seviyede oyunları oynatacak güzel bir kart. Windows + GTX 1060 kombinasyonundan elde edeceğin oyun performansı MacOs + kuvvetli bir 16 inç Macbook Pro'yu dahi rahatlıkla geçecektir. Mac cihazlardan oyun anlamında yüksek verim almak istiyorsan uzak durmalısın.

• Acelem yok sizce macbook air almak için yazı bekliyim mi? Daha iyi indirim veya airpods imkanı sunulur mu?

• eddy kullanıcısına yanıt

Okul açılırken yine Airpods kampanyası olabilir, her sene yapıyor mu emin değilim bilen biri söylesin. Acelen yoksa almayabilirsin, tek risk zam gelmesi. Apple sık sık zam yapmıyor fakat yapınca da tam yapıyor, zaten bu sayede sık sık zam yapmıyor Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Her sene okula donus kampanyası olur.

Geçen sene beats solo 3 (MacBook ile beats studio) verdiler. İsteyen AirPods da alabiliyordu.

Bu sene sadece AirPods verdiler.

Seneye de AirPods devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

hocam şu an elimdeki notebookta geforce gtx 1060 var. bunun gibi oyun performansı alabileceğim macbook modeli var mıdır? her oyunu ultra-high ayarlarda oynuyorum bu pcde. 10. nesil mbp ı aldım 512gb ssd li daha gelmedi ama zannetmiyorum böyle oyun oynayabileyim.

Alıntıları Göster

M1 çipinin içindeki yerleşik ekranın kartının gücü teorik olarak 1050ti ile 1060 arasında. Lakin, henüz çok kısıtlı sayıda Native desteği var ve oyunlar bu güçten tam anlamıyla faydalanmıyor. Zaten faydalansa bile 1060'dan daha iyi bir performans vermeyecek.

O yüzden sizin cihazınızdan daha iyi performans sergilemesi çok kolay değil.

• Arkadaşlar pt'de base model air space gray stokta var. Ben 1 tane sipariş geçtim. Almayı düşünen acele etsin, ilk denememde kart bilgilerini girerken stok bitti tekrar geldi sonra.
  • 2017 model touchbarlı MBP sahibiyim sizce 2020 M1 MBP ile değiştirmeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: LazerBülbül

M1 çipinin içindeki yerleşik ekranın kartının gücü teorik olarak 1050ti ile 1060 arasında. Lakin, henüz çok kısıtlı sayıda Native desteği var ve oyunlar bu güçten tam anlamıyla faydalanmıyor. Zaten faydalansa bile 1060'dan daha iyi bir performans vermeyecek.

O yüzden sizin cihazınızdan daha iyi performans sergilemesi çok kolay değil.

Alıntıları Göster

haklısınız , şu an ultrada oynatmadığı oyun yok 1060'ın , tabi ki zamanla eskiyecek ki 2 seri üstüne kart çıktı ama 2 bilgisayar taşımak istemediğim için yanımda macbook'un da en azından world of warcraft oynatmasını canı gönülden istiyorum

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Yerinizde olsam elimde olan mac ile devam ederdim seneye ya da 2 sene sonra yenilenmiş tasarım ve muhtemelen daha güçlü işlemciyle devam ederdim.
  • 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.