Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yekzan , mechanical01 , Mixenon Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.915
Cevap
389
Favori
303.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 49 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1527
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Favoriye Eklediklerim 389
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) Androge0s (145 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4805 mesaj) Mobil (2747 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (463 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1992 Mesaj

Açıkçası o rakamlar saçmalık. Butterfly keyboard'lu bir macbook'a asla 15.000+ verilmez. İkinci elciler 2017-2019 Macbook serisini çok şişiriyor. En son sağlam model 2017 touchbarsız macbook'tu. Ara modellerin hepsi outdated durumda, değerleri 12.000 aşağısında ebay'de.

Bu yıl çıkan Macbook 2020 hatasız full spec olan tek macbook. (++ depolama, dolby hoparlör, magic keyboard) Mümkünse önceki serilerden uzak durun, hele ki o fiyatlara.

|
    |
    Ronguman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj

MacBook Air 2020 i3 modelini düşünebilirsiniz. Bir kaç sene önceki MacBook Pro base modelleri ile aynı performansı verecektir. Ayrıca 256 GB dahili depolama ile geliyor. Bu da yetmez ise harici bir SSD alabilirsiniz. Bu şekilde bahsettiğiniz ikinci el modellerden dahi daha uyguna almış olacaksınız sıfır bir Mac'i. Yakın zamanda da yeni Mac'ler tanıtılacak. Giriş seviyesi cihazlarda uygun cihazlar gelebilir.

|
    |
    Ronguman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

2500 lük alete 1400 teklif etmek de sadece bizim ülkemizde olur 😅

Alıntıları Göster

2500 e senden kim alır? böyle değişik yorumlarıda ancak bu ülkede görüyoruz.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146212351

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by rallier -- 6 Kasım 2020; 18:8:54 >

• Onbaşı
    18 Mesaj

Siparişini görebilen var mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj

@ jisfer

Yok, sabahtan beri böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apollon -- 6 Kasım 2020; 18:55:46 >
    |
    |
  • Yarbay
    4681 Mesaj

17 Ekim'de siparişini verdiğim MBP bugün elime ulaştı. Herkesin ki bir an önce gelir umarım. Allah kurtarsın...

|
    |
  • Yarbay
    10778 Mesaj

merhabalar, ofiste ve evde aynı aleti kullanıyorum, bu nedenle sürekli çanta taşımak zorunda kalıyorum. eğer mac mini alırsam ya eve ya ofise mac mini koyacağım, ultrabook da diğer yerde kalacak.

aslında çok gerekli bir işlem de değil, biraz şımarıklık olacak ancak orta ayar sıfır normal masaüstü pc leri bile ateş pahası olmuş, bir şeyi almadığımız her an eksiye düşüyoruz maalesef :)

alete harici ssd takıp sistemi hariciden yükleme yapıyorlarmış. bu yol mantıklı mı bilemedim. normal kasa içine direkt ssd takılabilse, upgrade e izin verse çok iyi olacaktı aslında.

|
    |
    BeyazZenci01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: contavolta

Macbook pro aldım. Macbook'u kişisel işlerim için kullanıyorum. Ama şirket bilgisayarım da windows. İkisine de bağlanacak klavye arıyorum. Logitech K375s dışında önerebileceğiniz model var mıdır?

Hocam k375s neden istemiyorsunuz bir sorunu mu var?

• Yarbay
    3826 Mesaj

10 Kasım'ı bekleyenler için; AppleInsider A14X işlemcilerin bazı detaylarının sızdırıldığı haberini paylaştı.

Detaylar için ARM konumuzu inceleyebilirsiniz.

|
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj

Mx keys veya craft çok alternatifiniz yok zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dirtect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    97 Mesaj
    merhabalar, bir sorum olacaktı; bir hafta önce Apple’dan öğrenci indirimiyle bir MacBook Air satın aldım, AirPods ile birlikte. ama öğrenci belgesi kaydı yaptırmadım, şimdi bu bilgisayarı bir üniversite öğrencisi olan arkadaşım almak istiyor, o kendi öğrenci belgesini kaydeder büyük ihtimalle, benim sorum şu; fatura ismiyle öğrenci belgesi farklı olunca bir sorun oluşturur mu? ya da hiç kayıt yaptırmadan kullansa sıkıntı olur mu? aksi halde bilgisayarı iade etmeyi düşünüyorum.

yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Çavuş
    86 Mesaj

Satin almissiniz zaten ogrenci belgesi sormadilarsa sorun yok, bizde ogrenci degiliz ve herhangi bir belge ibraz etmedik ama ogrenci indirimi ile aldik. Problem olmuyor yani

|
    |
    NobodysPerfect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    48 Mesaj
    1-Benim de mbp base model elime ulaştı. Önceki yorumlarda Thunderbolt dungle olarak yapışık olarak kullanılanların kablo ile bağlı olanlara göre daha tercih edildiğini okudum, doğruluğu nedir bilemedim sonuçta apple orijinal sattığı ürünler de kablo şeklinde ama onlar için de bozuluyor şeklinde yorumlar var.
    2- kullanımı kolaylaştıracak programlar kısmında toplu bir öneri linki tavsiyeniz var mı acaba. Gündelik kullanım için kullanıyorum cihazı Pdf'ten textbook okumak vb.

• Onbaşı
    18 Mesaj

Burak bey,ürününüz ulaştı mı? ne tercih ettiniz? ne kadar sürede nasıl ulaştı size? bilgi alabilir miyim rica etsem? aynı durumdayım da sizinle

|
    |
    burak_bt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Merhaba bende base model tercih ettim siz nezaman aldınız ve ne kadar sürede ulaştı acaba? eğitim kampanyasıyla mı aldınız?

|
    |
    sn10ur1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    48 Mesaj

Hocam 8 ekimde aldım 5 kasımda geldi.

• Onbaşı
    35 Mesaj

sayın hocalarım kulaklığı satanlarınız kapalı kutu vaziyette ne kadara sattınız? satmak ne derece mantıklı ? yorumlarınız için teşekkür ederim.

• Onbaşı
    18 Mesaj

kargoya ne zaman verildi? benim hala işleniyor da kaldı teslim tarihleri içinde mi geldi?

|
    |
    sn10ur1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lv7Lecter

sayın hocalarım kulaklığı satanlarınız kapalı kutu vaziyette ne kadara sattınız? satmak ne derece mantıklı ? yorumlarınız için teşekkür ederim.

1000 tlye sattim, halihazirda airpods2’m olmasa satmaz kullanırdım, mba 2020 i3’ün maliyeti 7177 tlye mâl oldu.

amerikadan alsam 999’a alacaktım, türkiyeden 844 dolara almış oldum, bence sıcak gayet.

ekonomimiz kötü diyenler utanır mı? sanmam  

adam daha ne yapsın amerikadan ucuza alıyoruz macleri (!)  

• Çavuş
    86 Mesaj

Amerikada ogrenci indirimi yok mu?

|
    |
    MajoooR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Ko Cuce
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.