Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: owL ® Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
8.997
Cevap
368
Favori
238.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 26 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1450
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 368
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (170 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) elvinjohnson (110 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4101 mesaj) Mobil (2535 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (434 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    214 Mesaj
    Merhabalar. Eşimin kardeşine macbook pro 13 alındı. Benşm bilgim olmadığı için sizlerden yardım almak istiyorum. Maouse ve çanta veya kılıf olarak çeşit var mı yoksa sitesinde görülen mouse mu kullanılıyor sadece.
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

en uygun hangi sitede şuanda

|
    |

Orijinalden alıntı: werrol

Yurtdışından gelenler için hiçbir şey yapmıyorsunuz, Apple tüm işlemleri hallediyor.

Çin'den çıkan ürün gümrükte en az 1 hafta duruyor bazen geçiyor. Yola çıkarken sistemde tarih öne çekilmiş gibi görünüyor ancak teslimat verilen tarihlere yakın ya da o periyod içinde gerçekleşiyor. (3 kişi 5 siparişte takip ettim, böyle gerçekleşti. Dağıtıma çıkarken de bildirim SMS geliyor.)

7 Ekim sipariş, 3-10 Kasım teslimat tarihli MBP base model, İstanbul'da UPS'e verildiğinde takip kodu geldi. 3 Kasım'da teslim oldu. Darısı bekleyenlere...

İstediginiz mouse kullanılır. 10 liralık usb c den usb bağlantı aracıyla kablolu mouse da kullanılır. Ben Huawei’nin bluetooth mouse ürününü kullanıyorum bu direkt Bluetooth üzerinden kablo veya bir alıcı aparat olmadan bağlanıyor. Logitech, Microsoft, xiaomi gibi markalarin Bluetooth mouse ürünleri de kullanılabilir.

apple mouse klasik mouse ürünlerinden farklı.

|
    |
    nnk1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

There are more things in heaven and earth, Horatio, than are dreamt of in your philosophy.
  • Teğmen
    214 Mesaj

Sağolasın hocam teşekkürler bilgilendirmen için

|
    |
    Free Man. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

17 Ekim Sipariş

26 Ekim İstanbul'a varış

5 Kasım Gümrükleme bitişi

büyük ihtimal yarın da teslim edilir diye düşünüyorum.

512 GB 16 GB Ram'li MBP.

Pil döngüsü ve pil tüketimi ile ilgili bir sorum vardı. Ekranı kapatıp uykuya aldığınızda şarj cihazını çıkartıyor musunuz yoksa şarjda takılı mı kalıyor? Şarjdan çıkarınca kapalıyken şarj tüketimi oluyor mu?

Bu konu çok defa yazıldı daha önceleri.. şarjda ve mac i kapatmaksızın uykuda kullanımını tavsiye ediliyor. Anladığım kadarıyla pil döngüsü dolacak diye çok kasmaya gerek yok çünkü artıyor bi şekilde

arzu ederseniz ayda bir %30 un altına indirirsiniz bataryayı

|
    |
    berke_han kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaklaşık bir aydır bakıyordum , daha demin 13 inç mbp 16gb RAM 512 GB hafıza ve 10. Nesil işlemcili modeli aldım . Bakalım ne zaman gelecek , tahminleri bekliyorum :D

|
    |

konu güncel diye burada yazıyorum,

şu anda pt.com.tr deki mac mini 2014 lerin 2.66 hz olanı sizce alınır mı? performansı nasıl olur çözemiyorum tam olarak, sepete atıyorum atıyorum son anda gene iptal ediyorum kaç gündür :)

psn: ll_renzokuken_ll

gt: vRENZOKUKENv
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj

Benimki de 28 ekimde istanbula geldi halen gümrükleme yapılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Yellow Claw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Batarya için mac store da şöyle bir ücretsiz uygulama var, kullananlar ya da bilgisi olanlar tecrübelerini paylaşırsa güzel olur. İyi forumlar.

https://apps.apple.com/tr/app/battery-hero/id782015477?l=tr&mt=12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezabey -- 6 Kasım 2020; 1:5:34 >
    |
    |

Apple sitesi güncellenmiş. Türkiye saatine göre 16.00'da pre-order başlayacak diyor. Hayırdır inşallah.

https://www.apple.com/us/shop/goto/buy_mac/macbook_pro_13

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b5/6f/2e/b56f2eeae12d9748cb1848995e340a3e.jpeg&t=0&width=480&text=1

iphone 12 pro max için ön sipariş

|
    |
    kilecerme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Macbook pro aldım. Macbook'u kişisel işlerim için kullanıyorum. Ama şirket bilgisayarım da windows. İkisine de bağlanacak klavye arıyorum. Logitech K375s dışında önerebileceğiniz model var mıdır?

Ne için lazımdı? Bu serilerde islemci ve ram lehimli. Özellikle ram lehimli olması sıkıntı. Tamam, MacBook için de lehimli hepsi ama alternatif olmadığı için göz ardı mecburen ediliyor lakin bildiğim kadarıyla Mac Mini için bu durum böyle değil ve 2018 serisinde ram takviyesi yapılabiliyor.

Gundelik işler için 8GB yetecektir ama iki üç sene sonra sınırda yetmeye, yavaşlamaya başlar.

|
    |
    renzokuken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

There are more things in heaven and earth, Horatio, than are dreamt of in your philosophy.
  • Yarbay
    10770 Mesaj

ofis uygulamaları ve internette gezinme için. belki arada film vs de izleyebilirim.

aslında çok mutlu olduğum bir ultrabook um var ama tamamen yerleşik düzene geçmek için mac mini ye geçip geçmemeyi düşünüyorum.

|
    |
    Free Man. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

psn: ll_renzokuken_ll

gt: vRENZOKUKENv
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj

Mevcut ultrabook'unuzu monitöre bağlayıp, kullanmayı denediniz mi? Yada bu çözüm sizin içi yeterli olur mu?

|
    |
    renzokuken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kargoya hangi tarihte verildi? Aynı modeli sipariş ettimde

|
    |
    werrol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kendi bilgisayarımı ikinci elde almıştım. Yine ikinci el bakıyorum ama insanlar gerçekten çok acımasızca ilanlar koyuyorlar. Piyasa neden bu kadar şişmiş durumda. PT’de öğrenci indirimiyle 12-13 bin liraya bulunan sıfır cihazlar ikinci elfe 2017-18 modellerini 15-16bin liraya koyuyorlar. Tek kriterim 512depolama olması çünkü 128in acısını yaşıyorum sürekli bir şeyler silmekten bıktım.

Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,078
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.