Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 23 Misafir (21 Mobil) - 5 Masaüstü24 Mobil1 iOS20 Android
5 sn
6.656
Cevap
313
Favori
579.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1256
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 313
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EknCn (168 mesaj) Pore (163 mesaj) ciho. (129 mesaj) elvinjohnson (110 mesaj) tripleseven (83 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2682 mesaj) Mobil (1869 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (331 mesaj) Uygulama (1297 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    Arkadaşlar NETFLİX hesabı olmayanlar ve almayanlar için nasıl bütün yabancı filmleri ve dizileri izleyebileceğiniz söylüyorum örneğin;

La case de papel 1.sezon 1.bölüm:
    https://aylink.co/YKAy

(TÜRKÇE DUBLAJ VE ÜCRETSİZ)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj

Bence amazon amerikadan vava yı alın fiyatı ve yorumları gayet iyi. Ben alırken 5$ da indirim yaptı herşey dahil 33.48$ aldım. Ayrıca ilerde başka cihazlara takıpta kullanabilirisiniz. Diğerinin çift girişinden dolayı sadece belli macbooklarda kullanırsınız belki ilerde onlar da bile kullanamayabilirisiniz.

|
    |
    sünnetçi34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar şu an apple'ın sitesinde satılan mbp base modelinin A2XXX ile başlayan kodu nedir, henüz teslim edilmeden kılıf ve ekran koruyucu almak istiyorum da.

|
    |

@sünnetçi34 @zargana38 @berke_han

Type-c hub olarak şunu da düşünebilirsiniz. Aynısı amazon.com'da da var. Kargo ücretsiz. Gümrükte vergi olarak 25 tl falan çıkar vergisi:

https://www.aliexpress.com/item/4000504902041.html?spm=a2g0o.cart.0.0.220b3c00zFzH4B&mp=1

Arkadaşlar yaklaşık 10 sayfa geri gittim. Fakat USB HUB cihazları konuşulmuş. MacBook Air 2018 bilgisayarımı satıp, MacBook Pro'ya geçiş yapacağım.

• Aktif olan bir kampanya var mı?
    • Bedava AirPods halen veriliyor mu?
    • Öğrenci indirimi halen geçerli mi?

Yardımcı olursanız çok memnun olurum. İyi forumlar.

MacBook Pro için mouse önerisi olan var mı? Kablosuz bir ürün bakıyorum tercihen type c girişli şekilde ancak pek model bulamadım.

quote:

Orijinalden alıntı: menectras

Arkadaşlar yaklaşık 10 sayfa geri gittim. Fakat USB HUB cihazları konuşulmuş. MacBook Air 2018 bilgisayarımı satıp, MacBook Pro'ya geçiş yapacağım.

• Aktif olan bir kampanya var mı?
    • Bedava AirPods halen veriliyor mu?
    • Öğrenci indirimi halen geçerli mi?

Yardımcı olursanız çok memnun olurum. İyi forumlar.

1- Aktif kampanya olarak öğrenci indirimi var.
    2- Airpods hediye kampanyası bitti.
    3- Öğrenci indirimi hiç bitmiyor.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Peki bence Ticari kredi kartı var. Ekstra taksit imkanı var mı? Ayrıca satın almamı tavsiye ettiğiniz bir platform var mı? PT, Apple Store vs gibi.

|
    |
    LazerBülbül kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

MacBook Pro için mouse önerisi olan var mı? Kablosuz bir ürün bakıyorum tercihen type c girişli şekilde ancak pek model bulamadım.

Ben Logitech M590 aldım, şuan Windows'da kullanıyorum ama memnunum. Alıcısı USB-A bağlantısını kullanıyor ama Bluetooth desteği olan cihaza direk bağlanabiliyor. Yani herhangi bir alıcı olmadan Macbook'da da kullanabilirsiniz. Ayrıca Logitech Flow gibi güzel bir özelliği de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 31 Ekim 2020; 15:29:28 >

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Peki bence Ticari kredi kartı var. Ekstra taksit imkanı var mı? Ayrıca satın almamı tavsiye ettiğiniz bir platform var mı? PT, Apple Store vs gibi.

Rica ederim. Hocam taksit konusu hakkında fikrim yok bilen arkadaşlar aydınlatır. Fiyat farkı çok değilse Apple Store'u tercih edin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 31 Ekim 2020; 15:31:13 >

Anladım, tekrardan çok teşekkür ederim. Peki programlama için MBP alacağım, daha doğrusu geçiş yapacağım. Sizce doğru tercih mi olur?

|
    |

Anladım, tekrardan çok teşekkür ederim. Peki programlama için MBP alacağım, daha doğrusu geçiş yapacağım. Sizce doğru tercih mi olur?

MBP bir mühendislik öğrencisi için uygun bir tercih olabilir, ama genelde bu bölümlerdeki öğrenciler kullandığı programların bazılarının Mac OS ile uyumlu olmamasından dert yanar ve bir şekilde sanal sistem ile sorunlarını çözerler. Siz zaten MBA'dan geçeceğiniz için böyle bir probleminiz olmadığını veya varsa bile hallettiğinizi varsayıyorum.

Bu noktada cihaz bence sizin için gayet ideal. Lakin hocam şunu merak ediyorum, iki senelik bir cihazı neden yükseltmeyi düşünüyorsunuz? İşinizi görmüyor mu?

Hocam kartınızı kullandığınız bankanın kendi kampanyası olabiliyor. Harcamayı yaptıktan sonra vakıfbank faizsiz 5 taksit imkanı sunuyor.

|
    |
    menectras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    72 Mesaj

Hocam cihaz 8 GB Ram’a sahip. Fazla sayıda sekme açınca sistem kafayı yiyor. Çift monitör kullanıyorum. Dolayısı ile 2 monitörde de Farklı programlar açık oluyor. Ben yetersizmiş gibi hissediyorum. Daha iyi işlemci ve yüksek RAM belleği daha efektif olur siye düşünüyorum.
    Ama bazen de o paraya güzel, Windows alasım gelmiyor değil :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

hayırlı olsun hocam.
    bende logitech m325 var bluetooth özellikli bir mouse almak istiyorum yalnız şu an kullanmakta olduğum mouse çok ufak ebat olarak kıyaslama şansınız var mıdır? teşekkürler

|
    |

Orijinalden alıntı: Worm Holes

hayırlı olsun hocam.
    bende logitech m325 var bluetooth özellikli bir mouse almak istiyorum yalnız şu an kullanmakta olduğum mouse çok ufak ebat olarak kıyaslama şansınız var mıdır? teşekkürler

Hocam onu hiç kullanmadım ama elim ortalama bir erkek eli büyüklüğünde, belki çok az daha küçüktür. Bu mouse benim elime gayet iyi oturuyor. Ergonomisinden oldukça memnunum.

|
    |
Canlı Tv izle
SEO
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.