Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yaço58 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
10.624
Cevap
394
Favori
368.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1586
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 394
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (180 mesaj) Androge0s (172 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (166 mesaj) ciho. (156 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5315 mesaj) Mobil (2920 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (487 mesaj) Uygulama (1524 mesaj) (20 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    3826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Bunu istediğimiz yerde kullanabilir miyiz? AppleTv veya iPhone da?

Evet, bir Apple hesabına kayıtlı Apple Arcade hizmetinden tüm Apple cihazlarınızda faydalanabilirsiniz.

• Yarbay
    2567 Mesaj
    Arkadaşlar selam Macbook Air siparisim geliyor USB için şu cihazı almayı planlıyorum sizce uygun mudur veya kullandığınız ürünler varsa önerirseniz çok memnun olurum

https://www.hepsiburada.com/baseus-round-box-type-c-usb-coklayici-p-HBV00000JIO9U?magaza=Comfor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj

Merhabalar,

Ben de laptopumu satıp macbook pro base model satın aldım. Teslim tarihi 24 Kasım-1 Aralık olarak gözüküyor. Genel olarak satın alan arkadaşların teslim süresi ve genel sipariş ile ilgili durum hakkında bilgi verebilir mi ? Siparişi 28 Ekimde verdim

• Onbaşı
    26 Mesaj

Ben troyestore da unitek satışını gördüm . Kendimce Troyestore unitek onay verip sattığına göre bence hb dadan aynı modeli aldım
    Kablolu olanları tavsiye etmiyorlar. Hangi yazılım mühendisi arkadaşım ile konuştuysam onlar kablosuz direkt takılanlardan almışlar , tavsiyem unitek kablosuz monte edilen modeldir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    anl_clk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1254 Mesaj
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 15:17:3 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1254 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 15:17:8 >
    |
    |
    morqos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1886 Mesaj

Teşekkür ederim. Mac gelince Bunu demek iyi olacak 3 aylığına.

|
    |
    LazerBülbül kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj

7 Ekim sipariş 3-10 Kasım teslim, işleniyor görünüyor. Bekliyoruz öylece.

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Bu model USB 2.0 yalnız. Ben https://www.hepsiburada.com/baseus-cube-type-c-to-usb-3-0-usb-2-0-hub-usb-coklayici-p-HBV00000GWJX5?magaza=EKOPAZARLAMA bu modeli kullanıyorum. Bendeki ve daha birçok.buna benze modelde wifi problemi var. Mac de kopmalar bağlantı sorunu oluyor ama windowsa geçince böyle bir sorun yok nedense.

|
    |
  • Yüzbaşı
    842 Mesaj

macbook air base model 12-19 kasım. 29'unda verdim siparişi.

|
    |
    morqos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    842 Mesaj

Macbook'u olan arkadaşlar koruma işini ne yapıyor? Kılıf ve ekran koruyucu kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi markanın hangi ürününü kullanıyorsunuz?

• Yarbay
    2567 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Ben troyestore da unitek satışını gördüm . Kendimce Troyestore unitek onay verip sattığına göre bence hb dadan aynı modeli aldım
    Kablolu olanları tavsiye etmiyorlar. Hangi yazılım mühendisi arkadaşım ile konuştuysam onlar kablosuz direkt takılanlardan almışlar , tavsiyem unitek kablosuz monte edilen modeldir

Hocam bir kaç tane unitek buldum ama 350 civarı kablosuz dediğiniz hangisi acaba link verme imkanınız olur mu ?

• Yarbay
    2567 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ertan_os

Bu model USB 2.0 yalnız. Ben https://www.hepsiburada.com/baseus-cube-type-c-to-usb-3-0-usb-2-0-hub-usb-coklayici-p-HBV00000GWJX5?magaza=EKOPAZARLAMA bu modeli kullanıyorum. Bendeki ve daha birçok.buna benze modelde wifi problemi var. Mac de kopmalar bağlantı sorunu oluyor ama windowsa geçince böyle bir sorun yok nedense.

Bu cihaz daha güzelmiş hocam 3 USB 3.0 iki adet USB 2.0 iki kat fiyat farkı olsa da daha mantıklı gibi benm yolladigimda 1 adet 3.0 ve 3 adet 2.0 mevcutmus dikkat etmemiştim.

|
    |

• Onbaşı
    26 Mesaj

|
    |
    Androge0s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

|
    |
  • Yüzbaşı
    916 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Bütün kablolular sıkıntılı mı hocam? Ben amazon Amerikadan sipariş geçicektim kablolu model . sizin mesajınız üzerine biraz daha bekleyeyim olmazsa sıkıntısız bir model varsa onu alayım

• Onbaşı
    26 Mesaj

HAngi kablo olursa olsun beli bir süreden sonra deforme oluyor , o tarafından bakın

Bilgisayarı masadan kaldırırken , kablo kısmını çıkarmadığınızı düşünün bir yere takılacak , Thunder girişi zarar görebilir , Demonte olanları çok rahat bir yerden başka yere taşıyabiliyorsunuz. Çantaya koyarken mecburen çıkarmanız gerekecek her iki modede de

|
    |
    sünnetçi34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1892 Mesaj

bir suredir foruma girmiyordum, simdi gordum yazdiklarinizi

ikisi birbirinden cok farkli makineler ama en basit hali ile anlatmam gerekirse imac i alip, satin aldiktan sonra kendiniz ramini olabilecek en yuksek haline getirin.

Bence ozelliklepro uygulamalarda uzunsure killanilabilecek diye bir kavram yok. Dogru zamanlarda elden cikarip cuzi miktarlara upgrade etmek lazim

|
    |
    ozz82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1254 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 15:4:26 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj

14 Ekimde siparişini verdiğim baz model air 30 ekim itibarıyla elime ulaşmıştır. Kargo bekleyen arkadaşların bilgisine...

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.