Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.886
Cevap
898
Favori
1.745.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by rallier

airpods pro mac kampanyası kapsamında alan olursa İstanbul elden teslim 1400 tl ücret verebilirim.

2500 lük alete 1400 teklif etmek de sadece bizim ülkemizde olur 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci belgesi istiyor mu Apple sitesinden alınca ??

• anl_clk A kullanıcısına yanıt

Sipariş ederken istenmiyor, nadirende olsa siparişten sonra istenenler olmuş.

• anl_clk A kullanıcısına yanıt

Bende istemedi. Hemen ertesi gün öğlen airpods da geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: TalhaAtik38

Bende istemedi. Hemen ertesi gün öğlen airpods da geldi

Teşekkür ederim hocam ciddi zam gelecek gibi ondan Macbook Air almak mantıklı geliyor ama ısınma olayı aklımı çeliyor.

• Az önce alım yaparketn Amercain Express kk ile sipariş vereyim dedim . ne bir sms geldi ne de taksit seçeneği de çıkmaıdı. Sms gelmemsi çok kötü bir durum aslında , sadece Amex kartlara mı sms gelmiyor bilemedim. Ben de taksit olmayınca siparişi iptal ettim.

Alım yapanlar world - bonus - maximum için üye işyeri puanı nasıl verdi. YAzabilirseniz en azından alım yaparken , kişi kk hangisi daha avnatajlı ona göre değerlendirebilir.

• Herkese selamlar. 2012 Mid MacBook Pro kullanıcısıyım. Bilgisayarı genellikle office uygulamaları için kullanıyorum.

Artık malum olduğu üzere eskidi ve uzun vadede HomeStudio kurmak gibi bir planım var.

Tabiki gelecek tavsiyelere açık olmakla birlikte iki seçenek arasında kalmış durumdayım.

Birincisi: 2020 MacBook Pro Baz Donanım (1.4 Ghz. 4 çekirdekli işlemci 8GB DDR 3 Ram: 10500 TL)

İkincisi: 2020 iMac 4k retina ekran 3.6 Ghz. işlemci 8GB DDR 4 ram: 10500 TL

uzun vadede.

Mobilite gibi bir ihtiyacım yok. 6. nesil iPad'in bu ihtiyacımı karşılar diye umuyorum.

Yarın akşama kadar kararımı verip cihazı satın almak isiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

• mat34 M kullanıcısına yanıt

Sipariş verirken 3d secure ödeme seçeneği yok. Yani doğrulama kodu için mesaj gelmiyor. Sipariş direk geçiyor. Maximum kartla aldım ben 50 küsür lira puan verdi. Taksit seçeneği de kart bilgileri girildikten sonra çıkıyor. Bende en fazla 3 taksit seçeneği vardı.

• taksit konusunda çok uğraşılmış anlamadım neden bu kadar kafa karıştırdığını. Kart bilgilerini girdikten 10-15 saniye sonra altta taksit seçeneği çıkar. Çıkmazsa kartta bir problem vardır.

• @Basarrrr hocam siz bilgilisiniz sanırım bu homestudio konularında. hoca benim mesai arkadaşımdır yönlendirirsiniz diye düşündüm, teşekkürler...

• Sitede ödeme seçeneklerinde World ve bonus puan kullanabilirsiniz yazıyor fakat hiçbir şekilde puan kullanma yeri çıkmıyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TalhaAtik38 T kullanıcısına yanıt

Kartta problem yok , Ganrati kartı olan AMerican Express taksit dışı bırakılmış , kısacası tüm garanti kk taksit olmuyor , Shop&Fly mastercard ile de denedim onun ilede taksit çıkmadı. Pos tanmlamasında her garanti kredi tanıtmamışlar sıkıntı ondan kaynaklanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Kartta problem yok , Ganrati kartı olan AMerican Express taksit dışı bırakılmış , kısacası tüm garanti kk taksit olmuyor , Shop&Fly mastercard ile de denedim onun ilede taksit çıkmadı. Pos tanmlamasında her garanti kredi tanıtmamışlar sıkıntı ondan kaynaklanıyor

Ben 2 saat önce sipariş geçtim miles and smiles sanal kart 3 taksit olarak

• pasificici P kullanıcısına yanıt
    Hocam Mac mini alımına da AirPods veriyorlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pt den 16 5500M modelini satın aldım. Doğal olarak bir böbrek parası verdiğim laptobumu çok iyi korumak istiyorum. Ekranına kırılmaz takmayı planlıyorum spigen nasıldır bu konuda ?

Bunun haricinde klavyeyi silikon koruyucu ile korumak ne kadar mantıklıdır (sıvı temasını engellemek için vs)?

• aradaşlar, Bugün malum Apple resmi sitedeki eğitim kampanyası ile bedava verile airpods olayı bitiyor. benim ilgilendiğm model MacBook Pro 13' 16Gb ram 256ssd olan model ve resmi sitede 12.031₺

Bu Pt.com.tr sitesini bilmiyorum ama orada da bu benim ilgilendiğim konfirügasyonda satılan Mac gördüm. Fiyat orda 11.499₺. Bu Mac ler arasında bir fark yada eksiklik var mıdır?

Kulaklık ihtiyacı yoksa burdan alamakta bir problem yaşanır mı?

• efesb kullanıcısına yanıt
    Resmî sitedekinin alıp kulaklığı satmak daha mantıklı değil mi ? Kulaklık 1000tlye gider en kötü ihtimal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

aradaşlar, Bugün malum Apple resmi sitedeki eğitim kampanyası ile bedava verile airpods olayı bitiyor. benim ilgilendiğm model MacBook Pro 13' 16Gb ram 256ssd olan model ve resmi sitede 12.031₺

Bu Pt.com.tr sitesini bilmiyorum ama orada da bu benim ilgilendiğim konfirügasyonda satılan Mac gördüm. Fiyat orda 11.499₺. Bu Mac ler arasında bir fark yada eksiklik var mıdır?

Kulaklık ihtiyacı yoksa burdan alamakta bir problem yaşanır mı?

pt'nin avantajı hızlı şekilde teslim alırsınız. ama öğrenci belgesi ibraz edersiniz ve kulaklık alamazsınız.

apple'ın sitesinden alırsanız yavaş gelir. ancak yanında kulaklık gelir. kulaklığı da ihtiyacınız yoksa en az 1000 tl'ye satarsınız. Bu durumda 500 TL daha avantajlı olur. Ama dediğim gibi beklersiniz.

bu arada pt'nin sitesindeki modele baktım 16gb yazıyor. ama apple'ın sitesindeki model 8gb ram.

acaba hatalı mı girdiler? eğer 16gb olan o fiyataysa ve model yılı aynıysa bence fiyatı iyi ve pt mantıklı. onu teyit etmek lazım.

• efesb kullanıcısına yanıt

13 inç macbook pro base modelinde 8 gb da sorun yaşadıklarından dolayı( hız,tek fan vs )dün aynı ürünü(16 gb) sipariş verdim.Pt de 500 tl ucuz fakat apple da 3 taksit ve kulaklık avantajı var.Birde ürünü kullandıktan sonra beğenmezseniz 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erol1903 -- 29 Ekim 2020; 10:13:0 >
  • Su anki dolar kurlariyla cezbediciligi kaldi mi bilemem ama kasim sonu abd den tr e geleceğim. Ürün isteyen iletişime geçebiliriz

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.