Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kendorf Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba ödeme ekranında kart bilgilerinizin görüldüğü sekmede ilk etapta tek çekim görülüyor kart bilgilerinizin olduğu sekmeye tıklayın o zaman taksit bilgileri ortaya çıkıyor. Ben alırken de sizin bahsettiğiniz şekilde oldu, geri gidip anlattığım şekilde yapınca üç taksit ile alabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

Kendi salaklığım sonucunda taksit yapmayı unutarak sipariş verdim. Şimdi mecburen iptal ettim bankayı aradım bölmüyor, kredi kartımın limiti 10.000 ve doğal olarak doldu, limit arttırma yapamıyorum. Ortada mal gibi kalakaldım. sinirlenme sebebim 1 ay geçmeden eşşek gibi zamlanacak bu cihazlar adım gibi eminim. Önümüzde ki gün öğleden sonra tatil ve ertesi gün resmi bayram. O ücretin bana 2 günde yatması kelimenin tam anlamıyla imkansız. Şuan boşluğa anlamsızca bakıp hayatı sorguluyorum.

Şöyle bir şey deneyebilirsiniz. Tabi bankaya sorun.

Bankanızın ek hesap özelliği falan varsa ordan 10bin çekin veya 10bin kredi çekin kredi kartına yatırın limit açılsın. Sonra iade olan tutar geri geldiğinde kartta artı bakiye olarak gözükecek. Onu bankayı arayıp hesabınıza para olarak alabilirsiniz diye düşünüyorum. O zaman da çektiğiniz yeri kapatırsınız. 3-5 günlük faiz ödersiniz olursa eğer.

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Garantinin kişiye özel +2 taksit kampanyası var ben 3+2 ile aldım. Garanti kartınız varsa bakın size özel olabilir. Birde bir arkadaş galiba paraf kartın kampanyası olduğundan bahsediyordu.

• burgamer kullanıcısına yanıt

Anladım ama sorunsuz kullanmak için ücretli olan yazılım gerekiyor sanırım. Teşekkürler

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Olmayacak şey oldu sabah kalkıp baktım ekstreye ve para yatmıştı. Şimdi karar verme zamanı macbook air mi, ipad air mi diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pt sitesindeki mac'lere zam gelecek arkadaşlar, almayı düşünen arkadaşlar elini çabuk tutsun.

• Androge0s kullanıcısına yanıt
    Bende kararsızım macbook air lerde ısınma sorunu var o yüzden baz model pro mu alsam diyorum

• chuckchucky kullanıcısına yanıt

Aynı sebepten dolayı bende sizin gibi düşünüyorum ve buna bugün karar vermek gerekiyor sanırım yarında devam ediyor mu kampanya ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    3-4 ay önce 8000 civarıydı o zaman alınabilirdi bence ama şahsen 2500tl farkı ödemekte çok zorlanırım. Bir taraftan değer mi diye düşünüyorum.

• burgamer kullanıcısına yanıt
    Hocam sende görmüştüm sanırım mac üst menüye airpods simgesi koymuştun. Nasıl yapılıyor o? Zira bilgisayardayken kulaklığın pil yüzdesini göremiyorum

• efesb kullanıcısına yanıt
    Yarın devam ediyormu bilmiyorum açıkçası son gün yarın deniyor ben i5 air almayı düşünüyordım baz model pro ile arada 1600 lira fark kalıyor verilir diye düşündüm ısınmasıyla falan uğraşmamak için çünkü bu dolar artışı dan sonra bir daha bu fiyatları bulamayacağız gibi

Ben i5 air almayı düşünüyordım baz model pro ile arada 1600 lira fark kalıyor verilir diye düşündüm ısınmasıyla falan uğraşmamak için çünkü bu dolar artışı dan sonra bir daha bu fiyatları bulamayacağız gibi

Hocam bildiğim kadarıyla i5 ya da i7'ninde aynı sorunu var çünkü sorun direk tasarımda. Fanın olduğu bloğu işlemciye başlamamışlar. thermal throttel'dan boşu boşuna para vermiş olursunuz. Günlük kullanımda da air ile pro'nun öyle ahım şahım farkı olduğunu sanmıyorum. Ha bütçe varsa zorlanmayacaksanız sizin yerinizde olsam ileriye dönük yatırım gibi pro baz model ya da 512gb'lisini alırdım. Benim bütçem olmadığı gibi kart limitim 10.000 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 28 Ekim 2020; 9:10:35 >
    Aynen öyleymiş i3 de bile çok ısınıyormuş bilerek yapmışlar yoksa air deki ramler bile prodan yüksek saat hızı var
    Baz modele gücüm yetiyor aslında pro da hocam

Günlük kullanımda baya araştırdım ciddi manada ısınıp 80 -100 derece arasına geliyormuş sadece video izleyerek iar larda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckchucky -- 28 Ekim 2020; 10:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vandelay

Bir tek ikimizin siparişi gelmeyecek gibi duruyor sanki :) Takıntı oldu saat başı açıp bakıyorum kıpırdama var mı diye.

Hocam gönderime hazırlanıyor a geldi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen öyle, yoksa ekran dışında doğru düzgün fark yok iki cihaz arasında hatta air'ın pil süresi daha iyi :) işlemcinin sıcak olması beni etkilemezse umrumda değil açıkçası. Toplama pc olsa kafaya takardım ancak burada son kullanıcıya yönelik bir ürün var. 100 derece'de de çalışsa adamlar sorun yok diyorsa ben kullanırım sorun oluncada götürürüm servise.

• Ah keşke şu apple silicon'lar çıksada görsek. İade ederim diye düşünüyorum kafam yatarsa ama kampanya bittiği gibi eşşek gibi zamlanacak biliyorum. Kuru yeni 8.5'e sabitlediler şimdi 10'a falan sabitlemeleri gerekiyor.

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt

hadi ya gözünaydın. benim hala işleniyor durumunda bekliyor. aradın mı peki telefonla? ondan sonra mı böyle oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Aynen öyleymiş i3 de bile çok ısınıyormuş bilerek yapmışlar yoksa air deki ramler bile prodan yüksek saat hızı var
    Baz modele gücüm yetiyor aslında pro da hocam

Günlük kullanımda baya araştırdım ciddi manada ısınıp 80 -100 derece arasına geliyormuş sadece video izleyerek iar larda
    Hocam ısınma problemini bende çok araştırdım, bahsettiğin 100 dereceler render vs alırkenki değerler. Chrome ile video izlerken pc daha çok ısınıyormuş safariye nazaran. Yani günlük kullanımda 100 dereceleri göreceğini sanmıyorum. Render gibi ağır işler yaparsan ayrı tabi. Youtube birçok sekme spotify mail excel vs bunlarda o derecelere çıkmıyor. Render gibi zorlayıcı program kullanacak olan varsa zaten air a hiç bakmasın pro model alsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • air 2020 i5 kullaniyorum, tavsiye ederim. iyiki de almisim diyorum. gunluk islerimde kullaniyorum( office, youtube, adobe photoshop)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.