Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
25.937
Cevap
898
Favori
1.750.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kargo yurtdışından mı verilmiş yoksa yurtiçi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vandelay

Kargo yurtdışından mı verilmiş yoksa yurtiçi mi?

O detayı nerden görebiliyoruz bilemiyorum lakin teslim tarihi pazartesi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: translator66

Sanırım bu uygulama çok daha legal ve problemsiz çalışıyor, değil mi? Yani bilgisayarlara kurulan Android emülatörler gibi keyfi çalışmıyor?

Hayır hocam ben 2-3 haftadır kullanıyorum baya stabil çalışıyor. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım .

Coherence mode harika bir şey . Siz Windows u başlatıyorsunuz sonra dock da windows a kurdugunuz programlar çıkıyor seçip açabiliyorsunuz.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim, içimi rahatlattınız :)

Mac alırsam bunu da almalıyım o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Şu anda da kargoya verilmiş.

Alıntıları Göster
    15 ekimde sipariş verdim halen işleniyor gösteriyor benim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basarrrr kullanıcısına yanıt
    Hocam, cihaz elime geçti ancak beklediğimden erken geldiği için daha macbook yok ortalarda 😅😅 ipadle denedim herhangi bir sorun yok şu anda. Tüm portlar çalışıyor. Hatta aynı anda bütün usb portlarını doldurup hdmi görüntüsü aldım. Macbook gelince de portların hız testlerini vs. yapıp tekrar yorum yaparım buradan son fikirlerimle. Şu an için izlenimler oldukça iyi.

• translator66 T kullanıcısına yanıt

Bootcamp ile performans kaybı yaşamadan windows kullanabilirsiniz.Bootcamp ücretsiz bir yazılım zaten. Bu dönemde paralelse 800 tl vermek istemiyorsanız bootcamp iyi bir seçenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgamer -- 27 Ekim 2020; 17:28:48 >
  • Arkadaşlar, mac book pro 2019'a win10 kurdum, tüm ayarları off yapmış olsamda win10 4 saat sonra uyku moduna geçiyor, bir türlü önüne geçemiyorum. Acaba macos ile alakalı bir durum olabilir mi?

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt

Bir tek ikimizin siparişi gelmeyecek gibi duruyor sanki :) Takıntı oldu saat başı açıp bakıyorum kıpırdama var mı diye.

• burgamer kullanıcısına yanıt

Bu başlıkta daha önce yeni aldığım 2019 16" pro'nun büyük bir sıçrama olduğunu söylemiştim. şu an eski 2015 13" pro'yu kullanıyorum birkaç aydır kullanmamıştım. bu cihazın ayrı bir güzelliği var, klavyesi olsun trackpad'i olsun gerçekten çok güzel. yenisinin görselliği ve gücü aldatıyor sanırım.

bootcamp'te işletim sistemleri arasında dosya alış-verişi yapılabiliyor mu? bulamadım nedense. olması lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 27 Ekim 2020; 18:45:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burgamer

Bootcamp ile performans kaybı yaşamadan windows kullanabilirsiniz.Bootcamp ücretsiz bir yazılım zaten. Bu dönemde paralelse 800 tl vermek istemiyorsanız bootcamp iyi bir seçenek.

Bootcamp kullanılırsa aynı anda 2 işletim sistemi kullanılamaz.Zaten mac işletim sistemi için satın alınıyor . Pc yi windows olarak kullanmak mantıksız :)

Parallels ile bootcamp apayrı şey aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 27 Ekim 2020; 18:45:8 >
  • Macbook Pro i7 512GB ile i9 1TB modeli arasında kaldım. Sizce aradaki 3.000 TL farka değer mi?

• Vandelay V kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdiye en kötü gümrükte olması lazımdı yarın arayacam ben

• Arkadaşlar Macbook Air i5 512gb mı mantıklı yoksa i5 256gb Pro mu? Arada kaldım açıkçası. Pro'nun işlemcisi daha iyi ama Air'in de ram ve ssd'si daha iyi. Air'in ısınma problemi var. 10500'e hangisini almalı?

• NightmarE_6 kullanıcısına yanıt

İkisinin de ram aynıysa hiç düşünmeksizin Pro. İslemci olarak çok çekirdekte %50, uzun süreli yük altında ise daha fazla fark var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba apple sitesi 3 ay taksit yaptığını söylüyor bazı kartlara ama ödeme ekranında taksitle ilgili bir seçenek çıkmıyor alışveriş sonrası bankaya 3 taksit mi yansıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Merhaba apple sitesi 3 ay taksit yaptığını söylüyor bazı kartlara ama ödeme ekranında taksitle ilgili bir seçenek çıkmıyor alışveriş sonrası bankaya 3 taksit mi yansıyor

3 taksit seçeneği çıkıyor ödeme ekranında

• iptal edip tekrar alabilir miyim ben gerçi iptal et seçeceğim de yok bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plutonium35 -- 27 Ekim 2020; 23:14:4 >
  • Apple sitesinden alırken taksit veya puan kazanımı vb. gibi kredi kartı kampanyası bilen var mı arkadaşlar? 3 takside artı taksit yapan bir kredi kartı var mıdır şuanda? Veya ekstradan puan kazandıracak (elektronik sektörü kampanyası vb.)

• Kendi salaklığım sonucunda taksit yapmayı unutarak sipariş verdim. Şimdi mecburen iptal ettim bankayı aradım bölmüyor, kredi kartımın limiti 10.000 ve doğal olarak doldu, limit arttırma yapamıyorum. Ortada mal gibi kalakaldım. sinirlenme sebebim 1 ay geçmeden eşşek gibi zamlanacak bu cihazlar adım gibi eminim. Önümüzde ki gün öğleden sonra tatil ve ertesi gün resmi bayram. O ücretin bana 2 günde yatması kelimenin tam anlamıyla imkansız. Şuan boşluğa anlamsızca bakıp hayatı sorguluyorum.

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.