Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.995
Cevap
368
Favori
238.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1450
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 368
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (170 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) elvinjohnson (110 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4099 mesaj) Mobil (2535 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (434 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    375 Mesaj

Teşekkürler hocam ben de kullanayım o zaman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ÇevreMühendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    684 Mesaj

14 ekimde verdiğim sipariş şu an itibarıyla gönderime hazırlanıyora geçmiş.

Ben bir hayalperestim.Hayal etmeliyim ve yıldızlara uzanmalıyım, ki bir yıldıza yetişemesem bile bir avuç bulut toplarım.
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gaisensei

Teşekkürler hocam ben de kullanayım o zaman

redditte air i5 kullanan herkes bu app yi kullanıyor hocam. İleride güncelleme gelir app ye gerek kalmaz, 40 50 derece stabil kullanırız.

Valla tek ümidim bu zaten hocam ilerde düzeltirler diye sorunu bile bile aldım umarım beklediğimiz gibi olur

|
    |
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gaisensei

Valla tek ümidim bu zaten hocam ilerde düzeltirler diye sorunu bile bile aldım umarım beklediğimiz gibi olur

koskoca apple firması bu şekilde bırakacağını düşünmüyorum. ben mac air 2020 e aklına ne gelirse yükledim, makina banamısın demiyor. uygulamayı kesinlikle kullan.

https://nmac.to/tutorial/how-to-install-wine-on-catalina/

catalina üzerinden exe çalıştırmak istersen diye bu rehberi de buraya bırakıyorum.

Peki İ3 olanı alsak performans farkı çok olurmu İ5 almadıgımıza pişman eder mi ileriyide düşünerek

|
    |
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Peki İ3 olanı alsak performans farkı çok olurmu İ5 almadıgımıza pişman eder mi ileriyide düşünerek

i3 air kullanmadım, performansını bilemem ama i5'in ısındığı doğru. Zaman ne gösterir bilemeyiz.

Isınma rahatsız edici mi yani gündelik film youtube birden fazla sekme sayfa olunca

|
    |
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Isınma rahatsız edici mi yani gündelik film youtube birden fazla sekme sayfa olunca

Ekran menteşe kısmı ısınıyor, klavye kullanımında farketmiyorsunuz. i3 daha az ısınıyorsa i3 al hocam sen istersen.

Teşekkür ediyorum.İ3 kullanan bir arkadaşda yorumlarsa öyle netleştireyim

|
    |
  • Yarbay
    4681 Mesaj

22 Ekim’de kargoya verildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

15 inde air siparişi verdim halen işleniyorda, mbp teslim tarihi airdan daha geçti sizinki çabuk gelmiş

Anlamadim ben de. Gümrük bekliyoruz bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

CihaZ neydi hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mike Tyson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu uygulamayı kullanınca i5 işlemci neredeyse i3 kadar performans veriyor, belki de daha kötü. 1.1ghz ile çalışıyor gerisini siz hesap edin.

güncellemelerle düzelmesi için de appleın da faazla bir performans düşürmesi lazım ki bunu kesinlikle yapacağını sanmıyorum.

bende i5 air kullandım 3 ay boyunca, tbswitcheri kesinlikle önermiyorum performans düşüşü gözle görülür bir durumda oluyor, whatsappa bile kasarak giriyordu.

ısınma konusunda takılanlar i3 alsınlar, ama şunu da belirteyim i5 te günlük kullanımda dert edilecek kadar ısınmıyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

CihaZ neydi hocam ?

Macbook Air baz model.

|
    |

Ben bir hayalperestim.Hayal etmeliyim ve yıldızlara uzanmalıyım, ki bir yıldıza yetişemesem bile bir avuç bulut toplarım.
  • Çavuş
    64 Mesaj

Arkadaşlar window kullanıcısı olarak "MacBook Pro 16 inç Touch Bar 2.6GHz 6C i7 16GB RAM 512GB SSD Uzay Grisi MVVJ2TU/A" bu ürünü almayı düşünüyorum ve yıllarca kullanayım diyorum.

Acaba bu bilgisayara aynı zamanda Windows kurabilir miyim? Veya yalnızca Windows?

Fiyat, performans olarak sizce nasıl?

Bootcamp ile Windows kurarsın. Ama yalnızca Windows kuramazsın. Zaten yalnızca Windows kullanmak için Macbook almak çok saçma olur, Dell XPS 15 alabilirsin öyle bir amacın varsa. Macbook'tan en iyi verimliliği Macos kullanarak alırsın. Windows'u ise sadece Windows'ta açabileceğin özel bir uygulamaya ara sıra ihtiyacın olursa o zaman açıp kullanırsın. Yoğun bir Windows kullanımı için uygun olmaz. Macbook'un Windows olarak eşdeğeri Dell XPS 15 9500'dür. Bence öyle bir amacın varsa onu tercih et.

|
    |
    translator66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aslında sadece Windows kullanmak için düşünmüyordum. Uzun vadeli kullanabileceğim iyi bir cihaz arıyordum. Programların çoğu Mac'de çalışmayacağı için Dell'in benzer modellerini almak daha mantıklı dediğiniz gibi sanırım.

|
    |
    Vandelay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: translator66

Arkadaşlar window kullanıcısı olarak "MacBook Pro 16 inç Touch Bar 2.6GHz 6C i7 16GB RAM 512GB SSD Uzay Grisi MVVJ2TU/A" bu ürünü almayı düşünüyorum ve yıllarca kullanayım diyorum.

Acaba bu bilgisayara aynı zamanda Windows kurabilir miyim? Veya yalnızca Windows?

Fiyat, performans olarak sizce nasıl?

Parallels programını kullanabılırsınız. Öğrenci iseniz yaklaşık 800 tl lisans ücreti var

Coherence mode ile bir pc 2 işletim sistemini aynı anda kullanabılırsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=DCC4wZ4Y5a0&app=desktop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 27 Ekim 2020; 12:41:48 >

• Çavuş
    64 Mesaj

Sanırım bu uygulama çok daha legal ve problemsiz çalışıyor, değil mi? Yani bilgisayarlara kurulan Android emülatörler gibi keyfi çalışmıyor?

|
    |
    flowerhorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.