Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: virs_61 , AnacoN , acta , ringo33 , TeslanınKalfası , Hsn69 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü6 Mobil2 iOS
5 sn
9.972
Cevap
390
Favori
308.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1533
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 390
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) Androge0s (146 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4839 mesaj) Mobil (2768 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (466 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Öğrenci iseniz sorun değil . Fakat online siparişten sonra belge isteniyormuş

Alıntıları Göster

pt sitesinden istiyor. apple sitesinde istemiyor.

• Yüzbaşı
    697 Mesaj

Esasında apple da istiyor hocam ancak satın alma aşamasında zorunlu kılmıyor. Bazı kişilere mail yoluyla ulaşılarak belge ibrazı istendiği çokça söylendi burada da. Tabiki şans eseri hiç belge istenmeden ürüne ulaşan insan sayısı çok fazla ancak apple ile iletişime geçerek bu durumu sorarsanız, herhangi bir sorun olmaması için mail ile istenmemiş olsa bile belge göndererek işlemi garantilemenizin daha mantıklı olduğunu söylerler. Ben de sorduğumda böyle söylediler. Aksi halde, bir aksilik olur ya da şans eseri sizden belge istenir ve ibraz edemezseniz, yapılan indirimin de tutarını tahsil edeceklerini belirttiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    jemox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj

Öyle bişey isteyemezler sonradan. O zaman satmasalardı. Haa illaki zorunluysa da açtıgım kullandıgım aleti seve seve iade ederim baskasına satabileceklerse. Gönderim yapıldıysa iş bitmiştir benim gözümde.

|
    |
    jacktron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Zaten belgeyi isterlerse gönderimden önce istiyolar. O nedenle size ya siparişi iptal etmek ya da indirimi de ödemek kalıyor. Belgeyi isteme durumunu neye göre seçtikleri hakkında hiçbir bilgi yok. 100 kişinin 1’ine belki belge talebi gidiyordurZ Bu konuda çok garipler. Bana kalırsa bi standardı olmalı ya da sipariş sırasında ibraz istenmeli. Bence saçma bir uygulama şu andaki durum.

|
    |
    gaisensei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj

Teslimat sürelerinin bu denli ileri tarihli olmasıyla alakalı Apple'ı aradım. Stoklarında sıkıntı olduğundan ötürü tarihlerin bu şekilde olduğunu belirttiler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj
    Macbook air 2020 almayı düşünüyorum airpods kampanyasından ötürü ancak çok kararsız kaldım. Şimdi alabilirim ama bütçe olarak biraz sıkıntıya girmem gerekecek. Şimdi almak isteme sebebim airpods kampanyasıyla aynı zamanda airpods'a da sahip olmak istemem. Bildiğim kadarıyla bu okula dönüş kampanyası her yıl bu aralıkta oluyor. Her zaman airpods mu verildi? Destek ile konuştuğumda seneye başka bir şeyin verilebileceğini söyledi. Ayrıca yeni apple silikonlu macbook'lar ne zaman çıkacak? Çıktığında hangi modeller apple silikonlu olacak? Sorma sebebim şimdi mac'in alınması ne kadar mantıklı olur? Seneye kurun ne olacağı belli değil, duruma göre şimdi alacağım ya da erteleyeceğim.

• Teğmen
    110 Mesaj

Sizinle aynı şekilde düşünmekle birlikte ben bugün doların 8 TL'yi aşmasıyla Macbook air 2020 için sipariş verdim. Sipariş verirken düşüncem şu şeklîde oldu.

1. Fiyatların artabileceği,
    2. Airpods kampanyasının 29 Ekimde bitecek olması,
    3. Yeni arm veya silikon tabanlı bilgisayarların 17 Kasımda belli olacağı,
    4. Apple'ın iade ile ilgili hususlarda sıkıntı yaratmaması,
    5. Siparişimin bana ulaşma zamanı ve iade ile ilgili 14 gün süre vermesi neticesinde, gelecek olan ürünleri kullanmadan yeni çıkacak olan bilgisayarları bekleyip ona göre karar vermeyi düşünüyorum.
    |
    |
    Androge0s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj

Herhalde bende 29 Ekim'den önce vereceğim siparişi.

|
    |
    avcı001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8697 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: avcı001

Sizinle aynı şekilde düşünmekle birlikte ben bugün doların 8 TL'yi aşmasıyla Macbook air 2020 için sipariş verdim. Sipariş verirken düşüncem şu şeklîde oldu.

1. Fiyatların artabileceği,
    2. Airpods kampanyasının 29 Ekimde bitecek olması,
    3. Yeni arm veya silikon tabanlı bilgisayarların 17 Kasımda belli olacağı,
    4. Apple'ın iade ile ilgili hususlarda sıkıntı yaratmaması,
    5. Siparişimin bana ulaşma zamanı ve iade ile ilgili 14 gün süre vermesi neticesinde, gelecek olan ürünleri kullanmadan yeni çıkacak olan bilgisayarları bekleyip ona göre karar vermeyi düşünüyorum.

Ben de bunu düşünerek 16 inch olan modeli aldım. Ürün kasımın ortasına doğru elime ulaşsa Aralık başına kadar iade hakkım oluyor.

• Yarbay
    2826 Mesaj

Ürünleri kullansan da 2 hafta içinde iade edebiliyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1815 Mesaj

Aynı şekilde bende kararsızım birkaç gündür ama malum kur artışı herşeyi bozuyor. Arm tabanlı makineler çıkınca acaba şuan satılanların fiyatı iner mi, çıkar mı? Aslında belki inerdi ama bizim ülkemizde zor görünüyor ne yazı ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    flowerhorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    133 Mesaj

Peki iade durumunda airpods ne olacak? Neticede hemen ertesi gün geliyor ve bilgisayarı iade ederken airpodsun iadd süresi geçmiş olacak?

Bilgisayarı iade edip yok yere 1.500 TL’ye airpods almak durumunda kalmayalım?

|
    |
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pasificici

Peki iade durumunda airpods ne olacak? Neticede hemen ertesi gün geliyor ve bilgisayarı iade ederken airpodsun iadd süresi geçmiş olacak?

bunu atlamışım ben de bu durumda ne olacak bilgisi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 26 Ekim 2020; 18:45:9 >
  • Yarbay
    2826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pasificici

Dostum müşteri hizmetleri ile görüştüm. Elinize macbook ulaştığı tarih geçerli dedi. Airpods 3 hafta önceden de gelse sıkıntı yok. Peki dedim airpods geldi ben kullandım yine iade edebilecek miyim, evet kullanmış olsanızda iade edebilirsiniz dedi

|
    |
  • Yarbay
    2826 Mesaj

Bir altta cevabı yazdım

|
    |
    Worm Holes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Macbook air+airpods’ta mağaza stok durumu nedir hocalarım.Mağazaya şimdi gitsek hemen teslim ediyorlar mı eğitim kampanyası dahilinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    125 Mesaj

Akasya'da air için sadece 10000'lik olan model vardı geçen hafta.

|
    |
    Lv7Lecter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj
    Arkadaşlar eğitim indiriminden yararlanmak için aile üyemin üzerinden göndereceğim belgeyi. Ödemeyi kendi kartım üzerinden yapmam sıkıntı olur mu? Ayrıca doğrulama işi nasıl oluyor? Hangi belgeyi istiyorlar?

• Yüzbaşı
    394 Mesaj

Belgeyi her zaman istemiyorlar hocam. Bazen istyorlar, yine de öğrenci adına fatura yapıp kendi kartınızdam ödeyebilirsiniz sorun olmaz

|
    |
    Androge0s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj

Garantiye almak istiyorum, belgeyi istediklerini var sayalım. Mesela fatura bilgilerini o kişi üzerine mi yapmam gerekiyor? Ayrıca nasıl doğruluyorlar? Üniversite öğrenci belgesi vb. ile mi?

|
    |
    gaisensei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.