Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
9.910
Cevap
389
Favori
302.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1527
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Favoriye Eklediklerim 389
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) Androge0s (145 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4801 mesaj) Mobil (2746 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (463 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    15473 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Böyle yıllık değil de tek seferlik full lisanslara yönelmek daha iyi bence. Eğer bulut hesabı ağırlıklı kullancaksanız iyi olabilir ama bence yine en iyisi tek seferlik full lisanslar ki bunları da 150 TL bandında bulabiliyoruz.

Linkini de paylaşırsanız memnun olurum, teşekkürler.

|
    |
  • Binbaşı
    1890 Mesaj

Ben lisans burada diye bir siteden office 365 aldim

herhangi bir sorun olmadi kulaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    rapBiTT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Bu arada trackpad'in hemen altında nokta şeklinde leke dikkatimi çekti. PT teknik servise durumu bildirdim, mail atmamı istediler. Fabrikasyon hatası da olabilir dediler. İnceleyecekler sanırım. Fakat durum normal de olabilir bilemedim. Eski kullandığım Early 2015'te böyle nokta şeklinde bir leke yoktu. 16" kullanan arkadaşlar fotoğrafa bi bakabilirler mi?

Geçen hafta iade ettiğim 16” Pro’yu birebir değiştirdiler. Az önce yeni gelen kutuyu açtım hiçbir sorun yok. PT’te tereddüt etmeden güvenilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 8 Ekim 2020; 23:13:47 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    716 Mesaj

@celebic, @Basarrrr

Bilgi için teşekkürler.

Birkaç sayfa geride lisans burada isimli bir site paylaşılmış.

Oraya baktım ama Mac için kod göremedim. Windows için satılan lisanslar Mac'te de kullanılabiliyor diye yorumladım ben.

Doğru mudur?

|
    |
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj

Sağolun hocam Apple ın sitesinden en baz Macbookpro modeli sipariş geçtim umarım pişman olmam

|
    |
    omeeeeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
    Sonunda mac pro 16" cihazım teslim edildi. Fakat ekran parlıklığını otomatik ayarlamadığını farkettim. Ayarlardan otomatik parlaklık seçili olmasına rağmen hiç tepki vermiyor parlaklık manuel ayarladığım konumda sürekli.. elinde macbook prosu olanlar bir bakabilir mi acaba ortam ışığı sensörü mü arızalı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 6 saat 11 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: SwordLegend

Sonunda mac pro 16" cihazım teslim edildi. Fakat ekran parlıklığını otomatik ayarlamadığını farkettim. Ayarlardan otomatik parlaklık seçili olmasına rağmen hiç tepki vermiyor parlaklık manuel ayarladığım konumda sürekli.. elinde macbook prosu olanlar bir bakabilir mi acaba ortam ışığı sensörü mü arızalı?

ayarlardan goruntu ayarlarina gir, otomatik ayarlamayi acik birak. avucunun ici ile kameranin oldugu yeri kapat. slider oynarsa sorun yoktur.

• Yüzbaşı
    320 Mesaj

Yok hocam hiç yerinden kıpıdamıyor. Odanın ışıklarını kapadm parlaklığı ful açıp sonra otomatik parlaklığa tıklyrm yine hiç tepki yok. Bir ay bekledik yaşadığımız sıkıntıya bak.. inş servislik bir durum değildir. Teşekkür ederm ilginiz için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    EddyCue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4627 Mesaj
    Bugün 2017 MacBook Pro’mu sattım. Şimdi 13” olanından almayı planlıyorum ama Apple Sitesinde 16/256 modeli yok mu acaba? Eğitim indirimiyle en uygun nerden alabilirim sizce? PT’yi takip ediyorum ama ya stok yok ya da çok çabuk tükeniyor 😕

Bahsettiğim 16/256 modelinin linkini aşağıda paylaşıyorum, pt’de satılan model 2020’de çıkan son seri mbp 13” oluyor di mi?

https://www.pt.com.tr/macbook-pro-13-inc-1-4ghz-i5-16gb-ram-256gb-ssd-uzay-grisi-z0z1000e9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 9 Ekim 2020; 0:22:52 >
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj

Kaç devirde kaça sattınız hocam

|
    |
    bluerdem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4627 Mesaj

120 civarı bi devirdeydi dostum.

|
    |
    ahmetow123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Şuan Aplle storedan alınan maclerde mi Airpods 2 hediye

|
    |
  • Teğmen
    235 Mesaj

Pt macbook pro özel konfigurasyonda 16gb-256 bulunuyor

|
    |
  • Yarbay
    4627 Mesaj

teşekkürler.. buraya yazdıktan sonra 4-12 hafta teslim süresi yazdığını farkettim. Apple mağazadan hemen alma şansımız varsa yarın gidip alırım yoksa internet sitesinden 10.500’e 4 haftada teslim süresine razı olurum artık.

|
    |
    ErolGkmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    235 Mesaj

Bildiğime göre özel konfigurasyonlarda en az 5-6 hafta beklemeniz gerekmektedir. Ben 10 hafta beklemiştir i7 için

|
    |
  • Yarbay
    4627 Mesaj

Yarın mağaza ya da online sipariş ile bi şekilde hallederim diye düşünüyorum. 8 yerine 16 olmasının bir farkı olmayacak benim için ama stokta 8/256 yokken 16/256 olursa pt’den de alabilirim  

|
    |
    ErolGkmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    Arkadaşlar MacBook Air zam mı geldi 6.999.00 TL iken bugün fark ettim 7.998.00 TL yazıyor ben mi yanlış hatırlıyorum

• Onbaşı
    26 Mesaj

6999 du

|
    |
    JrFuKi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj

Hadi ya :(( 1.000 TL zam 1 ayda

|
    |
    mat34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    206 Mesaj

hocam apple pilleri korumak üzere kullanıcı alışkanlığı ön görerek şarja takılı durumdayken bile farklı hareketler yapıyor. geçen gün şarjdayken benimki %90 da duruyordu mesela..

|
    |
    SUTURS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.