Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, siz de güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_asker

Ben 2020 MBP 10.nesil i5 olanın base modelini sipariş verdim ama okuduğum ve gördüğüm kadarıyla 16" modeli, arasındaki 1300 TL'lik farka daha fazla performans veriyor. 13" tercih etme sebebim taşınabilirlik oldu. Pişman olur muyum diye düşünmeye başladım.
    Xcode, Android Studio, MathLab gibi programlar ile uğraşacağım. 5-6 yıl götürmesini umuyorum bu arada. Fikirlerinizi merak ediyorum
    Her gün yanınızda taşımayacaksanız kesinlikle 16". Geçmiş sayfalarda da bahsedildi, şuan çok avantajlı bir fiyatlandırması var. İki ürünün Amerikadaki fiyat farkı 500 dolar fakat Türkiyede 1300 TL. 1300 TL daha fazla verip karşılığında aldığınız özellikler ve performans kesinlikle değer. Ben de 16" base model sipariş verdim şuan kargoda.
  • ptden pazar günü sipariş verdiğim 16" macbook pro elime geçti, kutusu darbe almamıştı hiç kargoyu da pt genelde 1-3 iş günü diyorsa 3.gün veriyor son güne kadar bekletiyor diye anladım. Ürünle ilgili ilk izlenimim iyi bir sorun görünmüyor.
  • Bugün kargoya verilmeden değiştirdim siparişi. Teşekkür ederim değerli düğünceleriniz için

• Arkadaşlar type-c için çoklu dönüştürücü ne kullanıyorsunuz? Hem USB hem HDMI,SD kart okuyucu vs. olan modellerden almak istiyorum ama iyi bir şey olsun dedim.
  • Klavye dışında 2020 ve 2019 16 prolar arasında ne gibi farklar var?

• Evolution E kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/daytona-macbook-pro-usb-type-c-kart-okuyucu-usb-30-hub-type-c-di-P375956710#Product/comments

Bunu kullanıyorum Space Grey bire bir aynı renk. Performansında da bi sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beavis.

https://m.n11.com/daytona-macbook-pro-usb-type-c-kart-okuyucu-usb-30-hub-type-c-di-P375956710#Product/comments

Bunu kullanıyorum Space Grey bire bir aynı renk. Performansında da bi sıkıntı yok.
    Teşekkür ederim.Sipariş verdim ben de.
  • quote:

Klavye dışında 2020 ve 2019 16 prolar arasında ne gibi farklar var?
    Hocam fiyat farkina degecek mi diye bence bi youtubedan inceleme izleyiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 4 Haziran 2020; 18:21:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beavis. kullanıcısına yanıt
    Hdmi cikisi yok sanirim. O yoksa degmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    HDMI var, ethernet yok sadece.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Baktımda klavye değişmiş ve kasasında çok çok az farkedilebilir bir incelme gördüm. Başka bişey yok sanırım.

• PT'den 16" e niyetlendim ama stokta kalmamış. İnşallah stoğa girince zamlanmaz.
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Ben benimkini teslim almadım, onu sokarlar stoğa takipte kal. Tahmini yarın sabah öğlen gibi girer
  • Macbook Air: 2019 / 2020 i3(iki çekirdek) / 2020 i5(dört çekirdek) modeller arasında ki farkı merak edenler için güzel bir paylaşım;

https://www.youtube.com/watch?v=vR9E_EkkdKk

kapitalizm...
  • quote:

Hocam 2020 daha çıkmadı piyasada bulunanlar 2019 zaten.
    Geçen sene ara model olarak 15 yerine 16 şıktı 2019 yani.

Ben 2020 modelini Haziran etkinliğinde çıkacağına inanıyorum.
  • Marmarali M kullanıcısına yanıt

Bu video'da 'butterfly' klavye değişimi dışında pek bir fark yok olarak incelenmiş. 'Butterly' klavyelere uzun süreli kullanımda güven olmuyor tarzı yorumlar var. Kullanan arkadaşlar sorunla karşılaştı mı acaba?
  • quote:

Bu video'da 'butterfly' klavye değişimi dışında pek bir fark yok olarak incelenmiş. 'Butterly' klavyelere uzun süreli kullanımda güven olmuyor tarzı yorumlar var. Kullanan arkadaşlar sorunla karşılaştı mı acaba?
    Solda ki ürün 13” ekran hocam. 16” 2020 çıkmadı henüz

• quote:

Ssd kapasitesi (2019-128gb 2020-256gb) ve yeni ssd nin yazma okuma, hızı yaklaşık iki kat daha fazla

• Arkadaşlar ilk kez mac kullanıcam ama office lisanslama işi hakkında hiçbir fikrim yok. Tıp öğrencisiym sadece slayt okumak için powerpoint gerekiyor bunun için office 365in öğrenciye ücretsiz versiyonu yeterli olur mu?

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.