Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
25.934
Cevap
898
Favori
1.749.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam siz neden windows a dönmek istiyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Basic olan yetersiz mi olur hocam çünkü uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Ama 15bin tl yi mace vermekte çılgınlık gibi geliyo max bütçem 10-12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ringo33 -- 3 Haziran 2020; 0:22:28 >
  • huargu kullanıcısına yanıt
    Ben de dün teslim aldım dün sabah 3’e kadar ofisten teslim alabilirsiniz demişlerdi. Herhangi bir kimlik istemediler benden sadece imza attım.

• NOCHIMERA kullanıcısına yanıt
    Nisan başı verdik bekliyoruz, siz bu yaz unutun bilgisayarı

• berke_han kullanıcısına yanıt
    Mac mecburiyetten kullandım iki sene. Mecburiyet bitti. Windows daha kullanışlı geliyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tripleseven

Nisan başı verdik bekliyoruz, siz bu yaz unutun bilgisayarı
    mba i5 base model ile ilgili mail attım 2 aydır gelmeyenler var dedim gelen mesajı aktarıyorum
    "Korona sebebiyle abartılı süreler olmamakla birlikte aksamalar yaşanabilmekte. Şu ana kadar yalnızca sizin aldığınız üründe bir gecikme söz konusu, ancak sizin kargoya verilme sürenizi aşmayacaktır. Bu ürünü 2 hafta içerisinde beklemekteyiz."
  • av_erkam89 kullanıcısına yanıt
    Mac cihazınıza linkten e imza driverlarını kurabilirsiniz, udf editör programı mac için var uyap sitesinde, icra programını ise icratek ile halledebilirseniz bootcam ile win. kurmanıza gerek kalmaz. Birde paralels desktop ile aynı anda cihazınızda win. çalıştırabilirsiniz
    https://www.turktrust.com.tr/tr/yardim/gerekli-yazilimlar/mac-os/

• quote:

Orijinalden alıntı: ringo33

Basic olan yetersiz mi olur hocam çünkü uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Ama 15bin tl yi mace vermekte çılgınlık gibi geliyo max bütçem 10-12
    Komsum cok kalmamis sanki 15'e

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Mac mecburiyetten kullandım iki sene. Mecburiyet bitti. Windows daha kullanışlı geliyor bana.
    Oyun oynayan biri icin kesinlikle Windows. Ben de mba var, ancak steam ve epic magazalarinda mac platformu cok sınırlı. Degistirdigimde windows'a donmeyi dusunuyorum

• Dumanus kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamam ben. Yazılım yapıyorum. Yine de her türlü windows diyorum.

• tripleseven kullanıcısına yanıt
    Ağlarım yeminle 😄

• ringo33 kullanıcısına yanıt
    Yetersiz diyemem, yeterli olur illaki iş görür ama 15bin lik kadar verimli olmaz.

• Aşağıdaki özelliklerden herhangi birinden bir tane makineye ihtiyacım var, nerden alabilirim genellikle 32GB ramli ürün satılmıyor sanırım özel konfigürasyon olduğu için. PT de var gözüküyor ama teslim süresi 4-8 hafta diyorlar, bana biraz acil lazım. Eğer elinde olup faturalı satabilecek varsa görüşebiliriz.

16 inç MacBook Pro
    2.6GHz 6 Çekirdek 9.Nesil Intel Core i7 işlemci
    32 GB 2666 MHz DDR4 bellek

16 inç MacBook Pro
    2.3 GHz 8 çekirdekli 9. nesil Intel Core i9 işlemci
    32 GB 2666 MHz DDR4 bellek

• Tr_ugur_Tr kullanıcısına yanıt
    apple.com/tr ye baktınız mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr_ugur_Tr kullanıcısına yanıt
    apple.com.tr den gerekli konfigürasyonu yapıp 3 taksit olarak alabilirsin. 2-4 gün içinde teslimat.

• Apple.com dan baktım fakat teslim süresi orda da yaklaşık 4 hafta gösteriyor.

• Cuma günü pt den sipariş ettiğim macbook pro 2020 base model bugün sağ salim elime geçti. Kutusunda herhangi bir vuruk kırık yok. Cihazda da herhangi bir sorun yok. Darısı diğer arkadaşların başına.
  • Ben 2020 MBP 10.nesil i5 olanın base modelini sipariş verdim ama okuduğum ve gördüğüm kadarıyla 16" modeli, arasındaki 1300 TL'lik farka daha fazla performans veriyor. 13" tercih etme sebebim taşınabilirlik oldu. Pişman olur muyum diye düşünmeye başladım.
    Xcode, Android Studio, MathLab gibi programlar ile uğraşacağım. 5-6 yıl götürmesini umuyorum bu arada. Fikirlerinizi merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_asker

Ben 2020 MBP 10.nesil i5 olanın base modelini sipariş verdim ama okuduğum ve gördüğüm kadarıyla 16" modeli, arasındaki 1300 TL'lik farka daha fazla performans veriyor. 13" tercih etme sebebim taşınabilirlik oldu. Pişman olur muyum diye düşünmeye başladım.
    Xcode, Android Studio, MathLab gibi programlar ile uğraşacağım. 5-6 yıl götürmesini umuyorum bu arada. Fikirlerinizi merak ediyorum
    16 diyorum

Taşınabilirlik dedim , hep evdeyim arada tatile çıktım onda da taşıdım yani keşke 16 alsaymışım.

Hep evdeyim ofisteyim

• dagger05 D kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Bende her ne kadar eski de olsa windows sistemli bir bilgisayar var onunla idare ediyorum :) sağ olun..
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.