Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: duman2578 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
5 sn
25.914
Cevap
898
Favori
1.748.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknosa,vatan gibi yerlerden aldığımız zaman servis ihtiyacı duyunca apple mağazasına götürebiliyor muyuz yoksa aldığımız yeremi gitmemiz gerekiyor.
  • molero M kullanıcısına yanıt
    Apple mağazasına götürebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam mail değil de sitedeki sipariş durumu kısmınI sormuştum, bir haftadır bu şekilde duruyor bende.
    Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre_14 E kullanıcısına yanıt
    Bu durumu bilmiyorum hocam. Ben sipariş verdigim de listede yoktu. Jeton satın alarak mail ile siparis olusturduk

Anladım hocam biraz daha bekleyeceğiz gibi görünüyor demek ki, teşekkürler cevabınız için.

• emre_14 E kullanıcısına yanıt
    :) iptal etmek gibi bir hareketimiz olamaz zaten zamdan sonra :) bekleyeceğiz. Bize gelmeden bakalım kaç para olacak. Dolardan hızlı yükseliyor ;)

Valla ben de iptal etsem mi kararsız kaldım size sorayım dedim, 2020 Macbook Air’i i5’e yükseltip sipariş ettim ama biraz daha katıp 2019 Pro’ya mı dönsem diyorum stokta varmış ama onun da klavyesi kötü ve hafızası 128 yeterli değil, 2020 prolar da da 9700’e çıkıyor fiyat ve o da stokta değil 😅 Sağa salim gelir inşallah hem fiyat artıyor hem Amerika karıştı😄

• 2020 pronun 9799 lira olan urununu zorlamaya calisin bence hocam. 128lik hafiza bakimindan bir sekilde cozulse de ssd hizi 256liklara gore cok dusuk ondan dolayi 128lik modelini tavsiye etmiyorum. Almisken 9799luk almalisiniz ;) yakinda stoklara girer o. Suanki siparisinden once bile gelebilir ozel siparis degil cunku

Bu haftayı da bekleyeyim haftaya duruma göre bi karar vereceğim artık, siz de teslim alırsanız yazın hocam :)

• windwind W kullanıcısına yanıt
    Bana kalsa alıp kurtulurum, ama ortağım..

Ne gibi değişiklikler olabilir ki ?
  • av_erkam89 kullanıcısına yanıt
    Ekran en az 23 inc olacakmış ve daha incelecekmis. İşlemciler daha güçlü olacakmış. Yüz kilidi gibi özellikler gelecekmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adliyeler zaten kapalı işler durgundur avukat bey harcama paranı boşver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    :) Bu ayın 15'inde başlıyor ama, ben uzak durma taraftarıyım.
    Ortağımı ikna edebilirsem.. :) teşekkürler..
  • MBA İ5 16 olarak verdik siparişi 30 mayısta. Beklemek ne zor. Ne zorrrr :)

Özel konfigürasyon yapan var mı? Ne kadar sürede işleme alındı da çıktı yola?

Hocam kaynak var mı?

2016 Macbook pro 15 inç cihazımı 12000 e sattım. 16 inç almak istiyorum ama neden hala 16 GB ram ile geliyor bu cihazlar anlamak güç.. 32 standart olmalı artık.

2020 16 inç Macbook prolar ne zaman çıkar arkadaşlar?

• av_erkam89 kullanıcısına yanıt
    Meslektaşım iMac alma nedeniniz nedir? Masada gösterişli durması mı başka özel bir sebep mi? Bunları alıp Windows kuran çok meslektaş var, hatta biri de samimi arkadaşım. Mecburen Windows kuruldu. MacOS'te Editör ve Java hariç hiçbir icra/dava programı çalışmıyor malum.

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, çalışmıyor maalesef. Ben külüstür ile devam :) Ortağım fotoğraf, kesme/kırpma vs işleriyle de uğraşıyor, benden çok o kullanacak, fırsat kalırsa kurcalarım. :)
  • Merhaba macbook pro arayışındayım. İlk başta base 9800tl lik13”pro düşündüm ama rami ve işlemcisi yeterli gelmedi.Sonra 10.nesil i5 16ram ve 512ssd olana baktım onda da fiyat 13899a çıkıyo. Bu kadar çıkınca da 16”pro mantıklı geliyo 15.200e .Bu fiyatlar da bütçemi zorlayacak.
    Unity visual stuido Xcode kullanarak oyun-uygulama geliştirip kod yazıcak ve üni de kullanıcak bir bilg müh öğrencisi için hangisi mantıklı? 9800lük olan yeterli olur mu?
    Hedefim en az 5yıl kullanmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ringo33 -- 2 Haziran 2020; 23:38:32 >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Hocam tasarım anlamında bu pc beni çok yordu. Şarjı max 4 buçuk saat gidiyor. Gittiğim yere şarj aleti götürmem gerekiyor. 2.6 kg laptop + şarj aleti oluyor bana 3 kg. Bir de çerçeveleri kalın, hacimli bir bilgisayar. hp odissey çantada taşıyorum 5 kilograma yaklaşıyor. Bu hantallık kısmı.

Ekran:
    Ekran ips de olsa adobe renk uzayının yarısından azını karşılıyor. Grafik tasarım yapıyorum, yaptığım tasarımla mobil cihazlarda gördüğüm arasında çok fark oluyor. ipad Air 2 ekranında bile renkler bu bilgisayarıma göre çok daha iyi. Bu omen cihazın parlaklı 250 nit çoğu zaman yetmiyor. Macbook Pro 500 niti buluyor.

Senkronizasyon:
    iPhone 6s kullanıyorum zaman zaman ipad de kullandığım oluyor. Zaten bu senkronizasyon olayımı yazmaya gerek yok.

Kısacası ben oyun oynamak değil kolayca taşıyabileceğim, notlarımı alabileceğim, aşırı büyük olmayan kodlama projelerimi yapacağım bir cihaz arıyorum ki macbook pro karşılıyor bu isteklerimi.

Kendi cihazımı iyi bir fiyata sattım bugün inşallah pro 2019 alacağım en kısa zamanda.

• ringo33 kullanıcısına yanıt
    13 pro basic react native de çok kasıyordu. Xcode ve Android studio beraber çalışıyor.

Ben performans anlamında beğenmedim proyu. Yarı fiyatındaki windowslar daha performanslı ama Xcode, react native olunca macbook şart oluyor.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.