Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kHanTW , brtd34 , _kej_ , _kej_ , MertBurak Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
25.627
Cevap
892
Favori
1.723.029
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wally Gator

Yok abi. Ben de vatandan aldım. İadey gittiğimde aynı gün onaylandı. Ve 4 gün sonra yenisi geldi. Burada distribütör önemli sanırım. Benimkinin distribütörü Bilkom.
    Aktivasyon yapmış mıydınız?

Bilkom olayını bilmiyorum ben topkapıdan aldım topkapıya iade ettim hepsi apple a gidiyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    evet yapmıştım. vatan'da çalışan müş. temsilcisinin dediğine göre distribütör önemliymiş. en hızlı değişim ve gönderim yapan gebze merkezli bilkom dedi. benimkinin distribütörü de o olduğu için süreç hızlı ilerler demişti. dediği gibi de oldu.

• quote:

evet yapmıştım. vatan'da çalışan müş. temsilcisinin dediğine göre distribütör önemliymiş. en hızlı değişim ve gönderim yapan gebze merkezli bilkom dedi. benimkinin distribütörü de o olduğu için süreç hızlı ilerler demişti. dediği gibi de oldu.
    Adına sevindim. Bizimkinde ses yok hala. Aradım biz sizi ararız dediler.

Taksidini ödüyoz alet yok ortada :~|

• Wally Gator kullanıcısına yanıt
    pil mi değişti bilgisayar mı
  • haksancan H kullanıcısına yanıt
    Hayır cihaz değişti. Yenisi geldi.

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    i5 işlemcili mi m3 işlemcili mi?

bu cihazın 2 modeli var herkes karıştırıyor dikkat edin açıklamaları okurken
  • Wally Gator kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Macbook u teslim aldım. Yazılım güncellenip geri geldi bakalım garantisi var diye bişey demedim ekstra iş çıkarmaz umarım
  • Macbook Air - 6999 TL, Fırsat mı sizce?

APPLE MacBook Air 13" Intel Core i5 Processor 1.6GHz Dual-Core 8th-generation 128GB Laptop Uzay Grisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekatronikçi -- 13 Aralık 2019; 11:57:56 >
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    Siz de yeni almıştınız sanırım. Keşke direkt değişim yapsalarmis. İnşallah sorun yaşamazsınız.

• mekatronikçi kullanıcısına yanıt
    fena diil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatronikçi

Macbook Air - 6999 TL, Fırsat mı sizce?

APPLE MacBook Air 13" Intel Core i5 Processor 1.6GHz Dual-Core 8th-generation 128GB Laptop Uzay Grisi
    nerede hocam bu indirim
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    mediamarkt hocam
  • quote:

Siz de yeni almıştınız sanırım. Keşke direkt değişim yapsalarmis. İnşallah sorun yaşamazsınız.
    Evet yeni almıştım. Görünen o ki pc kendi kendine güncelleme yaparken yarıda kesilmiş güncelleme. Hiçbi uyarı vs almadım bu konuyla ilgili o yüzden dokunmadan servise göndermiştim....
  • mekatronikçi kullanıcısına yanıt
    sepette %5 indirim diyor ama yine aynı fiyatı gösteriyor anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haksancan H kullanıcısına yanıt
    indirimli fiyatı zaten o
  • Mediamarkt Macbook Air 13" gece indirimiyle 6694₺
    Stoklar değişiyor. Ben kaçırdığımı düşünürken sayfayı yeniledim stok yenilendi. İlgilenenler değerlendirebilir. Model kodu silver olanda MVFK2TU/A yazıyor. Gri olanın da eşdeğeri olan MVFH2TU/A olduğunu düşünüyorum ama özellikle belirlitmemiş.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_macbook-air-mvfk2tu-a13-13-1-6ghz-128gb-dual-core-8th-generation-%C4%B1ntel%C2%A0core%C2%A0i5-processor-laptop-silver-1203530.html

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_macbook-air-13-%C4%B1ntel%C2%A0core%C2%A0i5-processor-1-6ghz-dual-core-8th-generation-128gb-laptop-uzay-grisi-1203528.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkayaoguzz -- 13 Aralık 2019; 23:50:35 >
  • MacBook Pro 16" vatanda indirime girmiş. 15600tl den satılıyor. İnternette indirim yok mağazadan alabilirsiniz.
  • gabxer G kullanıcısına yanıt
    Pozitif teknolojide uzun zamandır 14,799 ₺.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pozitif teknolojide sadece öğrenci indirimi ile bu fiyata veriliyor. Öğrenci adına aldığınızda kurumsal fatura alma imkanınız olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gabxer -- 15 Aralık 2019; 14:22:57 >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.