Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eKsTazi , hanıncipsi , ELcordobes Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
25.869
Cevap
897
Favori
1.743.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Grafik tasarım, video edit, foto edit, müzik edit gibi ağır işlemler yoksa günlük işlemleri çok etkilemez doğru. Ama yoğun disk okuması gerektiren her iş için büyük bir kayıp. 2023 yılında bu hızlar ssd için rezalet. 2019 macbook pro kullanıcısıyım ssd hızı bu şekilde….

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 19 Nisan 2023; 0:56:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt

Air ve pro için denedim ikisinde de sadece standart ups teslimat çıkıyor mağaza teslim seçeneği gözükmüyor ne yazık ki Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• m4shroom M kullanıcısına yanıt
    Evet her urunde magazadan teslim secenegi yokmus.

M2 air siparisi verdim smdi, bakalim hayirlisi :) almakla almamak arasinda cok kararsizdim, dun almadim bugun 700tl daha dusmus fiyati. 2014 macbook pro var mevcutta onuda satmayi dusunuyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hayırlı olsun hocam. Hangi ürün link atabilir misin acaba ?

Tesekkurler hayirlisi olur insallah

Air m2 16gb ram 256gb ssd uzay grisi Z15S00120 26.300tl den siparis verdim, axess kartada elektronikte gecerli 500tl puan vardi o da geldi guzel oldu

https://www.teknosa.com/applemacbook-air-m2-cip-16-gb-256-gb-ssd-136-uzay-grisi-notebook-z15s00120-p-125034740

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 19 Nisan 2023; 1:21:11 >

Bu zaten 26.300 dü hocam. Benim anladığım gece notebook kampanyası ürünlerine mağaza teslim seçeneği çıkmıyor. Linke girip sipariş oluşturmak istediğimde gene mağaza teslim seçeneği çıkmadı bende Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

Dun gece 27bin di, sabah baktim 30bin olmustu. Bu gecede 26.300 yapmislarken alayim dedim. Ekstra %5 daha olsaydi guzel olurdu ama zaten indirimli oldugu icin bunlari dahil etmemisler anlasilan

• Arkadaşlar %5 indirim bu üründe geçerli mi ?

https://www.teknosa.com/apple-macbook-pro-m2-pro-cip-10c-cpu-16c-gpu-512gb-ssd-14-uzay-grisi-dizustu-bilgisayar-mphe3tua-p-125035372

• byzamane kullanıcısına yanıt

Bu ürüne de mağaza teslim seçeneği çıkmıyor bende.

Bu üründe neden %5 uygulamıyor ?

Alışverişi yapıp sepetinize gittiğinizde ; mağazadan teslim seçeneği çıkmadığına göre demek ki geçerli değil.Bunu sizde deneyip görebilirsiniz.

Diğer yandan ; gerçekten ucuza satılan ve 12 takside alınabilen bir ürün için hâlâ %5 indirimin peşinde koşarken ürün stoklarının bitme ihtimalini de düşünün bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 19 Nisan 2023; 1:36:18 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    43 bin tl faizsiz 6 taksitle alabildim

merhaba hocam. Aldığın ürünün linkini atabilir misin ? Kaç tane macbook denedim hiçbirinde mağazadan al seçeneği çıkmadı nedense.

• Dün 27 bine almıştım m2 16/256 bugün 26200 yapmışlar. Kutusunu açmamıştım iade edip tekrar alayım diyorum. 800 tl 800 tl’dir

• Dünyada PC satışları çakıldı, pandemi zamanı alanlar aldı kullanacak kaç sene falan diyorlardı. En çok da apple falan etkilendi diyorlardı. yapsana apple bir kampanya. 16 RAM li baz modeli bari küresel bir 100 dolar indir Allahsız.

Millet sitelerin yanlış fiyatlarına umut bağlar oldu. Benim kartta limit olsa MM fiyaskosunda ben de şansımı denerdim. Sabah erkenden linki gördüm ama hem bir kıllık sezdim hem de negatif limite falan girmek istemedim.

• Teknosa'dan Macbook Air M2 16/256 Uzay Grisi versiyonunu almış bulunuyorum. UPS ile standart teslimat, Kolay Gelsin kargo firmasıyla aynı gün teslimat seçeneği var. Aynı günü seçtim, yarın elimde olur sanırım. Kendime güzel bir bayram hediyesi almış oldum :) Teknosa'da kişiye özel %2 indirimimle birlikte 6 taksit 25.700'e denk geldi, kaldı ki 26.300 de çok iyi bir fiyat. Şu an bu fiyata piyasada PT harici baz model bile yok, PT'deki ise tek çekim fiyatı zaten taksit yok. + %5 mağazadan teslim al seçeneği aktif görünüyor ama sadece adrese teslimat var. Belki indirimdeki ürünler buna dahil değildir...

MediaMarkt rezaletinden sonra Teknosa ilaç oldu, almayı düşünen varsa kesinlikle kaçırmasın. Her yerden Apple sağlam bi zam yapacak haberleri geliyor, Dolar da bastı gaza gidiyor, bu fiyatlar gerçekten uygun kaçıyor.

• TaKo kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın

• Weisanstein kullanıcısına yanıt

İndirim değilde aynı fiyata baz model de ram veya ssd tarafında bir güncelleme gelecek muhtemelen ya ssd 512 olacak ya da ram 16gb. Satışlar çakıldı, samsung çip fazlalığı yüzünden üretim durdurdu. Satışlar çok düşük afedersiniz eşşek gibi düşecek fiyatlar ya da aldırmak için cazip kılmaya çalışacaklar fakat bizim ülkedeki kur malum.

• Alan herkese hayırlı olsun diyorum. Biraz shop biraz video edit ile ilgili şeyler yapmak istiyorum bir yandan da yatırımlık cihaz olacak o yüzden m2 macbook pro almak istiyorum ben de. Bakalım düzgün bir fırsat denk gelirse ben de alıp bu sene daha para harcamayacağım Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, darısı sizin de başınıza diyelim :)

• 
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.