Şimdi Ara

Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
50
Favori
33.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende 16 inch verdim hocam artık masaüstü gibi kullanmayı düşünüyorum zaten iPad Pro kullanıyorum

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, benim de base 14 inch siparişi kargoya vermişlerdi. Bugün geldi ama kabul etmedim, iade edeceğim dedim. Hala kafamda soru işaretleri olsa da 16 inch benim için daha iyi olur gibi geldi. Taşınabilirlik açısından biraz düşündürüyor sadece. Harici monitör de bağlanabilir ama genelde çok taşımam diye düşündüm  MBA alma fikriyle başlayıp 16 inch'e kadar çıktım, bi karar veremiyorum  Stok konusu da sıkıntılı, kalır inşallah o zamana kadar

Ipad varsa sidecar özelliği ile monitör olarak kullanabilme fikri de güzel. Bende de Ipad Air var ekranı her ne kadar 10 inch civarı olsa da, monitör olmadığı durumlarda güzel seçenek olur gibi  

Edit: Kargo şubesine gidip iade ettim hızlandırmak adına. Yoksa teslim alınmazsa 3 gün beklemesi gerekiyormuş, direkt iade gitmiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanay -- 11 Kasım 2021; 19:44:7 >

• ihsanay kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam sizede hayırlı olsun, ben Apple online store'dan sipariş verdim biraz bekleyeceğim  siz baya kararsız kalmışsınız   eğer genelde taşımayacaksanız 16" tavsiye ederim taşıma gerektiği yerlerde iPad kullanırsınız bende iPad Pro 12.9" almıştım ikisini birlikte kullanmayı düşünüyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 9 Kasım 2021; 22:37:36 >

Teşekkürler, bana tam hayırlı olamadı ama  pt'de özel konfigüre olanlar harici stokta gözükmüyor şu anda. 16" 1tb olan stokta vardı. Daha iade olacak, para geri yatacak vs. Elimdekinden olup kalmayayım da diyorum  

umarım kısa sürede iade olur hocam  

• https://www.youtube.com/watch?v=tnj7JRcW-k4&feature=youtu.be

Cities skylines her kapatırken böyle pıt pıt ses yapıyor PC, başka bir çıkış aygıtı bağlı iken ve ondan ses alırken yapmıyor. Başka hiçbir yerde de duymadım bir pıt sesi. Sadece bu oyunda. Çok ilginç. Oyun elinde olan varsa test edebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan Apatay -- 10 Kasım 2021; 22:15:20 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar M1 Max 1TB macbook pro için çok hızlı bir harici ssd almak istiyorum. Hangi ürünü önerirsiniz?

Ben bunu bulabildim: https://www.hepsiburada.com/sandisk-extreme-pro-portable-1tb-1050mb-1050mb-s-2-5-usb-3-1-tasinabilir-ssd-sdssde80-1t00-g25-p-HBV00000R3M4G

Ancak muhakkak alternatifler vardır. 1 ya da 2 TB arıyorum.

• Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt

Oyunun optimizasyon sorunu gibi duruyor, çıkarken exit kodlarında döngüye girip hoparlörde saçmalıyor. Donanımsal durum değil gibi.

• Roark kullanıcısına yanıt
    Ben de düşünmüyorum donanımsal olduğunu. Oynarken de yapıyor tek tük. Çözüm bulunuyorsa bulmak lazım. Stresli oluyor :(

Kargoyu teslim almadan geri gitmiyormuş direkt. 3 gün bekletmeleri gerekiyormuş. Ben de bu öğlen gittim öyle teslim alırken iade ettim. Pt iade bölümünden teslim almadan iade alın diye yazıyı görünce kargo görevlisine demiştim sadece  sonradan arayınca öğrendim.Yani direkt iade düşünüyorsanız, teslim alıp, kutuyu açmadan kargo şubesinde iade etmek daha hızlıya gelecek. Sitenin iade bölümündeki iade kodunu kullandım, öncesinde de iade talep formunu doldurmuştum.

Dolar da artıyor, 14 inch base modeli iade ettim ama bakalım 16 alana kadar zamlanmazlar inşallah  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanay -- 11 Kasım 2021; 19:46:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnspnky kullanıcısına yanıt

daha hızlısı yok mudur? 3000-4000mb/s ulaşan

• Mac için .mkv oynatabilen video oynatıcı önerisi olan var mı?

VLC denedim ancak yeni nesillerde olan çentikten dolayı görüntüyü küçültüyor bi optimizasyon sıkıntısı var şu anlık.

Ben Apple store online üzerinden sipariş verdim hocam  

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt

IINA var açık kaynaklı ücretsiz güzel bir program. Google'dan sitesinden indirebilirsiniz. Her türlü uzantıyı destekliyor.

• 16.2 inç M1 pro için kılıf bulamadım. Nereden bulabilirim? Eski 16 inçlik kılıflar uymaz değil mi?

Harikaymış keşke daha önce denk gelseydim. Teşekkür ederim hocam.

• KG K kullanıcısına yanıt

Sonunda geldi m1max:) cihaz tam olarak 6 litre v12 araba gibi basmazsan Alman dizeller gibi 4 litre yakıyor ama güç yakıt dengesi rakipsiz, basarsan canavara dönüşüyor her anlamda…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KG K kullanıcısına yanıt
    Dün 7 saat falan kullandım dizi, internet, word, excel ve 38% şarj falan vardı daha. Zorlarsan çat diye içer ama tüm yakıtı 😄.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.