Şimdi Ara

Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: escape0121 , escape0121 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
526
Cevap
50
Favori
33.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bende 14 olan M1 pro 512 ssd 16 GB olan modeli aldım.
    Benim sorum ben bu cihaza iki adet USB C hub alsam toplamda elde ettiğim 3 hdmi ile 3 monitöre bağlayabilirmiyim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hakkiozbakir H kullanıcısına yanıt
    M1 Pro çipli bir Mac kullanıyorsanız:
    Thunderbolt 4 (USB-C) ve HDMI bağlantı noktalarını kullanarak Mac'inize iki adede kadar harici ekran bağlayabilirsiniz.

https://support.apple.com/tr-tr/HT202351

• Roark kullanıcısına yanıt
    Ben normal 4K monitörlerden üç adet takılabildiğini duymuştum asıl sorum 2 adet USB C hub tek cihaza bağlandığında sorun çıkıyor mu

M1 Max çip 4 adede kadar destekler, pro 2 adede kadar destekler. Ayrı portlarda ayrı HDMI çevirici ile denediğinizde de bunun değişeceğini sanmıyorum. Ben direkt Apple tarafından verilen bilgiyi aktardım, yazılımsal oynamalarla bu sınır aşılabilir mi denemedim.

• Roark kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ederim bunu denemeden anlayamayacağız galiba

Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ]apple support
    Mac'inize ekran bağlama
    https://support.apple.com/tr-tr/HT202351
  • Zorlu'da M1 Max var miydi? Ben Kasim'in ilk haftasina kadar hep arayip sordum, yok demislerdi. 64GB istiyordum ama 32'lik de sordum hep yok diyorlardi. Pro larin baz konfigurasyonlari vardi hep.

Gumrukte kac gun kaldi? Benimki 6 gundur gumrukte "ALICININ ISTEGI ILE BASKA GUMRUKCUYE VERILDI" seklinde bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxes117 -- 15 Aralık 2021; 19:4:1 >
  • Bana da simdi geldi o mesaj, ne oldu gumruk mu yandi niye bu kadar uzadi anlamadim. 1 haftadir gumrukte en ufak hareketlilik yok. Bugun apple’i aradigimda en gec cumaya kadar gelir dediler ama daha gumrukten cikacak da kargo subesine gelecek de oradan bana gelecek. Hayirlisi diyorum bilsem 24 gpu kasmayip 32 gpu alirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jxes117 J kullanıcısına yanıt

Benim de 7. günde çıktı gümrükten. Gümrükten çıktıktan 1 gün sonra İstanbul içinde teslim edildi.

• yani 40 bin liraya bilgisayar aliyosun ama 2 haftadir muallakta bekliyosun. Sirasiyla verilen teslimat tarihleri 9 - 11 -15 aralikti. Simdi kocaman bi belirsizlik, applein yaptigi tek aciklama siparisiniz gecikebilir. Ucuncu dunya ulkesi vatandasi oldugumuz icin mi boyle acaba? Dandik ulkenin dandik hizmeti iste. En basindan en gec tarihi ve ona gore beklesin insanlar bu kadar sigir bi hizmet anlayisi olamaz ya

• karazeytin K kullanıcısına yanıt

Benim de 18 kasim siparis aslinda belirsizlik 2 haftadir var demek istemistim. Alicinin istegi ile baska bir gumrukcuye teslim edildi guncellemesinden sonra 8 gundur falan hic bi gelisme yok. Dolarin extreme artmasindan dolayi bizim urunlerin faturalandirilmasinda sorun olmaz umarim.

• Dün UPS “paket başka gümrükçüye verildi” durumuna güncellendi. Şimdi de Apple’dan mail geldi. Siparişiniz gecikecek, 3 vakte kadar teslim edilecek diye…

• Daha erken sipariş tarihli macbook 14'ümü geçtiğimiz hafta teslim aldım. Ürün daha Çin'den kargoya verilmemişken Apple zam yapmıştı. Ama faturada da ürün tesliminde de bir sorun olmadı. En başta ödediğim tutar üzerinden faturalandırıldı. Fatura ürün tesliminden 3 gün sonra bana ulaştı. Umarım siz de cihazınıza en kısa sürede kavuşursunuz.

• Geçen hafta gelir diye çok bekledim, hala çıkamadı gümrükten.Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ] 

Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ]
  • Cumartesi sabahı ups Levent şubesinde kargocuyu kapıda yakalamamla aldım. Yoksa çok beklerdim herhalde. Hiç kasmayın şubeden alın bence.

• Benim de 22 Kasım Max 64gb 1tb siparişim var. Alırken 6-8 hafta yazıyordu. Hala işleniyor aşamasında ve 6-8 hafta yazmaya devam ediyor. Alım gününe göre Ocak’ın ilk yarısına kadar bekliyorum ama, bakalım…

• Morthor M kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın. Ben de mobilde After ve C4D ihtiyacım olduğu için aldım.

tam. Max, 32gpu ve 64 RAM olarak aldım bu yüzden.

After ve Redshift sonuçlarını merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.