Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harf problemi çok basılması ile ilgili değil sıfır cihazda 3 ay içinde oldu bende. Bundan önceki cihazlarda hiçbir problem olmamasına rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gabxer

Harf problemi çok basılması ile ilgili değil sıfır cihazda 3 ay içinde oldu bende. Bundan önceki cihazlarda hiçbir problem olmamasına rağmen.
    değişim olur mu e harfi?Apple Store a götürsem
  • Bilemiyorum benim cihazımda da A harfinde var. Bırakmamı isterler diye götürmedim. İnternette satan yerler var düşük fiyatlara oradan da alabilirsiniz bırakıp beklemek yerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

değişim olur mu e harfi?Apple Store a götürsem

Alıntıları Göster
    Hocam benim evde klavye tuşları vardı A1398 kasa için. Bakayım E harfini bulursam içinde size kargosunu karşılarsanız gönderebilirim ücretsiz olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] ILGILENEN VARSA ILETISIME GECEBILIR SIFIR CIHAZ

• quote:

Orijinalden alıntı: gabxer

Harf problemi çok basılması ile ilgili değil sıfır cihazda 3 ay içinde oldu bende. Bundan önceki cihazlarda hiçbir problem olmamasına rağmen.
    sadece bir harfi mi değiştiriyorlar yoksa bütün klavye mi değişiyor ?
  • Edit: SATILDI.

Herkese merhaba,

Yurtdışından aldığım MacBook Air’imi (2015 Early) satıyorum. Kutusu ve bütün aksesuarları duruyor.
    Fiyatı: 3000 tl

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkadir -- 5 Şubat 2019; 23:9:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onu bilemiyorum. Bende yakın zamanda vereceğim cihazı. Aşağı tuşu da çok sert basmaya başladı. Verince sorar öğrenir buraya yazarım.
  • Arkadaşlar fırsat yok mu hiç Macbook Pro için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Arkadaşlar fırsat yok mu hiç Macbook Pro için?
    6850 TL şuan mediamarkt'ta. çek satış bölümünden indirim kodu da alırsanız ordan da düşer fiyatı. bence uygun
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_mpxr2tu-a-13-inç-macbook-pro-2-3-ghz-dual-core-i5-128gb-silver-1175362.html?rbtc=aka|ops|||p|standart|&v=1.82.2

• Arkadaşlar sıfır ya da yenilenmiş 2015 MacBook Pro bulabileceğimiz bir yer var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Selamun aleykum,

Photoshop ve kurgu montaj agirlikli olarak kullanmak icin iMac almak istiyorum. Ogrenci uzerine alsam resmi web site fiyatlari uzerinden yaklasik 1000 tl indirim yapiyorlar. İ7 islemcili bir sey lazim en uygun nereden alabilirim.
    Öğrenci indirimini bildiğim kadarıyla sadece Apple store ve premium reseller mağazalar yapıyor. İndirimli halini piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırıp karar vermeniz daha iyi olur. Bazen indirimli fiyattan daha düşük fiyatlar bile olabiliyor internette vs.

• Ofis programları ve günlük basit kullanım için Macbook Air almak istiyorum. Mqd42tu/A 256 gb modeli şuan Vatan’da indirimde 5900 tl.

https://www.vatanbilgisayar.com/macbook-air-mqd42tu-a-core-i5-1-8ghz-8gb-256gbssd-13-3-intel-notebook-bilgisayar.html

Bu ürün işimi görür mü ? Eski model olduğu için yazılım ile ilgili problem çıkar mı, güncellemeler devam ediyor mu?

Aslında Hafıza en az 256 gb olsun istiyorum, Retina ekranlı 128 gb olan model de 7800 tl. İkisi arasında kararsız kaldım. Görerek alma şansım yok, retina ekranın görüntüsü çok farkediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukyil92 -- 10 Şubat 2019; 13:10:38 >

• farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    Sadece Retina ekran için dahi fiyat farkına değer. TR Amazon'da stoğa girdiğinde 7100-7300 TL arası fiyata bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman

Sadece Retina ekran için dahi fiyat farkına değer. TR Amazon'da stoğa girdiğinde 7100-7300 TL arası fiyata bulabilirsiniz.
    Peki 128 gb yeterli olur mu ? Sistem dosyaları ne kadar yer kaplıyor, 128 den net kaç gb kalıyor biliyor musunuz?
    Disk alanı ihtiyacı elbette kişiden kişiye değişen bir şey, bu yüzden yeterli mi, yetersiz mi yorumu yapamayacağım. Ama tipik bir kullanıcı için 128 GB bu dönemde kabul edilebilir değil. Apple en düşük modele 256 GB SSD koymalıydı, bu konuda herkes hemfikir. Öte yandan, 256 GB da 512 GB da pek çok kullanıcı için yetersiz kalabilir. 1.5 TB'lık bir seçenek de var, ama disk farkı fiyatlandırması vahşice. Bu nedenle alanların herhalde en az % 80'i 128 GB'lık tercih ediyordur sanıyorum. Harici disk ya da bulut kullanımı öyle ya da böyle gerekecekse 128 GB'lık almakta pek çoğu için bir sakınca yoktur.
    Sistemde 128 GB'lık alan 121 GB olarak görünüyor, ve yaklaşık 100 GB boş biçimde geliyor.
  • kahraman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

İleride yaşayacağınız başlıca sorunlardan birisi, 13" ekranın küçük gelmesi olacak. 2. el 15" Retina alabilirsiniz. Hem de daha iyi özelliklere sahip. Office programları, küçük ekranda göz yorabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

İleride yaşayacağınız başlıca sorunlardan birisi, 13" ekranın küçük gelmesi olacak. 2. el 15" Retina alabilirsiniz. Hem de daha iyi özelliklere sahip. Office programları, küçük ekranda göz yorabilir.
    13" ekran bence gayet ideal bir ölçü taşınabilir bir laptop için. iki aydır macbook pro 13" kullanıyorum. genelde internette geziniyorum bazen dizi izliyorum. bir eksiklik hissetmedim şimdiye kadar.

• Office programlarından bahsettim. İnternette sörf yapmak dizi izlemek başka office programlarını kullanmak başkadır. Küçük ekranda ya sık sık zoom yapma ya da ekrana daha çok yakın olma gereği duyarsınız. Bu yüzden, zamanla büyük ekrana geçme isteği doğacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.