Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
25.936
Cevap
898
Favori
1.750.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Imac minilerde hd 4000 mi hd 5000 mi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar retina gerçekten fiyat farkını hak ediyor mu? Amerikadayım bakınıyorum ne alayı diye..13 inç alcam .. macairden vazgeçem eger retina için deger diyorsanız..
  • raskolnikov77 kullanıcısına yanıt
    Retina icin deger ama fiyat farki yok isterseniz burdan alin 2 yil garantili olur.

Retina için degmez upgrade imkanı, hdmi portu, 12 saat pil ömrü, taşınabilirlik için deger. Retina pazarlama balonu. Tamam daha güzel ama bir şaron sitone degil. Sahsen iphone 5s alırken dikkate almadım.

Not: kriterleri rastgele yazdım hepsi birinde yok. Apple stratejisi bu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 23 Ocak 2014; 3:44:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Retina icin deger ama fiyat farki yok isterseniz burdan alin 2 yil garantili olur.

Öğrenci indirimi ile ve vergisiz almaya çalışcam o zaman biraz mantıklı olabilir.. tr garantisi geçerli oluyor diye biliyorum 1 yıl da olsa..
    İşlemcisine dikkat edin yalnız. Retina olmayan macbook prolar eski işlemci yanılmıyorsam. Dahili grafik performansı daha zayıf.
  • 13" retina akıl karı değil ekran ufak çözünürlük çok yüksek. Gereksiz bir ufalma mevcut oluyor ekrandakilerde. Sadece retina diye almamak lazım derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

arkadaşlar kısmetse öteki ay abd ye gideceğim. oradan macbook air veya macbook pro almaya değer m,? yani burası ile çok fazla fiyat farkı var mı?

Hocam ABD'de 256-8gb-13" pro 1500 dolar + vergi (ortalama %7 falan). Burada peşin+ öğrenci indirimi ile 3608 TL. buradan alırsan 100 TL daha ucuz + TR klavye + ABD'de 100 dolar olan 2. yıl garanti de yanında geliyor. hem de uğraşmamış olursun.
  • 13 retina alırsam görüntüler ufak olacak
    13 retina olmayan alsam ekran kartı düşük olacak

ee ne alayım :)
    Zaten 13"'te 2560x1600 bir destek sadece. Kaldı ki o ekranda o çözünürlük günlük kullanım için akıl kârı değil. Yani o ekranda o çözünürlüğe kadar destek veriliyor anlamında. İncelemelere bakarsanız, çözünürlük ayarlarında Best For Retina Display ve scaled diye ayrılmış iki kısım göreceksiniz.

Kısacası retina ile uyumsuz bur uygulamanız yoksa imkan el verdiğince Retinalı bir cihaz almak bence daha mantıklı.

• Tşk ederim.. 13 inç retinalı macpro mantıklı diyorsunuz yani..
    Rica ederim. Ben de Macbook alma aşamasından geçtim yakın zamanda.

Sizin ilk sorduğunuzu şu videoda daha iyi anlayabilirsiniz. Bu konuda, çoğu kişi tereddüte düşüyor diye belirtmek istedim. Sonuç olarak herhangi bir sıkıntı yok.

Uzun vadeli kullanım içim dediğim gibi imkan varsa Macbook Pro mantıklı bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopexia -- 25 Ocak 2014; 3:33:19 >

• Beyler yarin floridaya ucuyorum,,,eyalet vergisi 8%,,,1500$ i5 8gb 256 ssd mac pro retina alayim mi,,,tax in bir kismini geri aliyorum,,,

• killerwhitewhale kullanıcısına yanıt
    tax iadesi nasıl alıyorsun? abdde yok bildiğim.. ayrıca süren varsa kargo ile siparişver..vergi ödemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

tax iadesi nasıl alıyorsun? abdde yok bildiğim.. ayrıca süren varsa kargo ile siparişver..vergi ödemezsin

Hocam havaalanında, ödenen verginin bir kısmını alabiliyorsunuz eğer ki alışveriş yaparken tax free formunu doldurduysanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Hocam kargo ile siparis verirsem de floridaya vericegim icin ekleniyor,,,5% sini flaan geri aliyorsunuz,,,

• quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

Rica ederim. Ben de Macbook alma aşamasından geçtim yakın zamanda.

Sizin ilk sorduğunuzu şu videoda daha iyi anlayabilirsiniz. Bu konuda, çoğu kişi tereddüte düşüyor diye belirtmek istedim. Sonuç olarak herhangi bir sıkıntı yok.

Uzun vadeli kullanım içim dediğim gibi imkan varsa Macbook Pro mantıklı bana göre.

Belirtmek isterim yanlış anlaşılma olmaması adına videonun başındaki ekran çözünürlüğü retina (2560 x 1600) çözünürlük değil. 1280 x 800 ilk görünen ekran çözünürlüğü.

1:40 dan sonra 2560 x 1600'e çeviriyor görüntüyü ve kullanışsız hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cicihost -- 25 Ocak 2014; 9:09:24 >

• APPLE MACBOOK AIR MC504 tavsiye edermisiniz?
  • killerwhitewhale kullanıcısına yanıt
    Onun yerine amazondan al hem daha ucuz hemde 0 tax

• ebrehe84 E kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi eyalette var bizde ogrenelim. Cok sık gelen giden var. Global blue da ABD nin imzası yok bildigim kadarıyla.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.