Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: _kej_ , _kej_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.628
Cevap
893
Favori
1.723.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. iPad 2018 aldım oyun için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın :)
  • Macbook almak büyük lüks valla bayadır araştırıyorum da gittikçe daha imkansızlaşıcak gibi geliyor arkadaşlar az buz değil bugün touchbarlı bir macbook almak 7bin liraları gözden çıkarmak demek oluyor 4 5 tane asgari ücret neredeyse bu yüzden bunu düşünüp almıyorum birikmiş param olsa da biraz . Üzülüyorum ama yapabiliceğim de pek bişi yok şimdilik. 4 asgari ücrete laptop alıcak hale ne zaman düştük ülkece niye bu haldeyiz sorup soruşturamıyoruz bile. Her yıl üretim süreci gelişmiyor mu? Yapılan hatalar azalmıyor mu? Gittikçe aslında ürünler daha ucuza mal ediliyor ki genelde bu aradaki fark ürünün gelişimine harcanıyor ve yeni ürünler aynı fiyattan çıkıyor. Bizim ülkemizde niye durum böyle neden bu haldeyiz anlamıyorum , gecesini gündüzüne katan asgari ücretli vatandaşım neden bu alım gücünde gerçekden anlam veremiyorum . Demem o ki arkadaşlar almadan önce lütfen çok iyi hesabedin her şeyi. Bu ürünü alıp kat ve kat fazlasını kazanıyor bir sürü insan bunun farkındayım ama sırf keyifden bu tarz ürünleri almazsanız daha iyi olur gibi sanki. Herkese iyi forumlar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garmen -- 13 Mayıs 2018; 1:59:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garmen

Macbook almak büyük lüks valla bayadır araştırıyorum da gittikçe daha imkansızlaşıcak gibi geliyor arkadaşlar az buz değil bugün touchbarlı bir macbook almak 7bin liraları gözden çıkarmak demek oluyor 4 5 tane asgari ücret neredeyse bu yüzden bunu düşünüp almıyorum birikmiş param olsa da biraz . Üzülüyorum ama yapabiliceğim de pek bişi yok şimdilik. 4 asgari ücrete laptop alıcak hale ne zaman düştük ülkece niye bu haldeyiz sorup soruşturamıyoruz bile. Her yıl üretim süreci gelişmiyor mu? Yapılan hatalar azalmıyor mu? Gittikçe aslında ürünler daha ucuza mal ediliyor ki genelde bu aradaki fark ürünün gelişimine harcanıyor ve yeni ürünler aynı fiyattan çıkıyor. Bizim ülkemizde niye durum böyle neden bu haldeyiz anlamıyorum , gecesini gündüzüne katan asgari ücretli vatandaşım neden bu alım gücünde gerçekden anlam veremiyorum . Demem o ki arkadaşlar almadan önce lütfen çok iyi hesabedin her şeyi. Bu ürünü alıp kat ve kat fazlasını kazanıyor bir sürü insan bunun farkındayım ama sırf keyifden bu tarz ürünleri almazsanız daha iyi olur gibi sanki. Herkese iyi forumlar diliyorum
    Anlamamazlıktan geliyorsun bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Anlamamazlıktan geliyorsun bence

Alıntıları Göster
    Yok hocam farkındayım da burda o konuya girmiyorum ve ayrıca ordaki anlamamazlık asıl sebebe karşı olan anlamamazlık biraz daha derin düşünerek okumanı tavsiye ederim

• Doların çıldıraması ile yeni seri macbookları almak hayal oldu...

Para biriktiriyordum bari eski seriler piyasadan kalkmadan fiyatları değişmeden alabilsek

• 7300' 2.el aldığım 15'' macbook pro 256 gb touch barlı modeli şuan satsam 8500 liraya alıcısı rahat çıkıyor,cihaz tertemiz garantisi 1 yıldan fazla var.Sanırım satıp imac 5k alıcam
  • Macbook Pro giriş seviyesi cihazı en düşük ne kadara alabiliyoruz?Bir kac ay once 5400 gibi fiyat veren magazalar vardi yakin zamanda uygun fiyat goren duyan oldu mu?

• omeeeeer kullanıcısına yanıt
    quote:

...son kullanıcı tarafından Türkiye'deki perakende satış noktasından satın alınma tarihlerinden itibaren İKİ (2) YIL süreyle malzeme ve işçilik hatalarına karşı ("Garanti Süresi") sağlar.

https://www.apple.com/legal/warranty/products/turkey-universal-warranty.html

yani malınızı satmak için icat çıkarmayın, son kullanıcı satın aldığı anda fatura tarihi neyse ürünün garanti süresi o tarih itibariyle başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Macbook Pro giriş seviyesi cihazı en düşük ne kadara alabiliyoruz?Bir kac ay once 5400 gibi fiyat veren magazalar vardi yakin zamanda uygun fiyat goren duyan oldu mu?
    5200 liraya esc market n11 den satıyor. Ne kadar güvenilir bilmiyorum. Birde 128 gb depolama alanı ne kadar yeterli olur yeteceğini düşünsem benin de aklımda var aslında. Birde haziran ayında yeni modeller duyurulacak acelemiz yoksa bekleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeeeeer

Bu mesaj silindi.
    sallama, ürün faturasında tarih neyse, o anda başlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Acelem yok acikcasi,macbook air gibi bir cihaza ihtiyacim var ama ekrani hosuma gitmiyor.Yenilenirse air da dusunebilirim.

• Arkadaşlar 128gb lık modeli alanlar nasıl bir çözüm uygulayabiliyor?

Ssd alsak ekstradan bağlasak fotoğraftır odur budur için nasıl olur?

Kasanın dışında kaldığı için kötü durucak ama mesela az kullandığımız şeyleri filan ona atsak bu şekilfe çözülebilir mi? Bu olay.

• garmen G kullanıcısına yanıt
    128 ssd zaten, fotoğraflar vs için herhangi bir harici disk işinizi görür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar imac alacağım.
    Kullanım amacım yazılım ve tasarım sizce yeterli olur mu ?

Bu paraya değer mi ?
  • NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt
    Norveçliyseniz değer hocam
  • Arkadaşlar 12 inç MacBook kullanıcısı var mı aranızda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-975393588

Norveçliyseniz değer hocam
    Hocam kullanıyor musunuz siz ? Önerir misiniz ?
  • NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt
    Hayır, bende macbook pro fiyat araştırması yapıyodum. Bütçeme uydurabilirsem yakın zamanda kavusacagım umarım.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.