Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TM01 , netmaster1903 , netmaster1903 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
25.914
Cevap
898
Favori
1.748.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceki yıllara ait sıfır macbook pro satılan bir yer yok mudur? bu usb type-c çok can yakıyor
    edit: MPXR2TU/A modeli retina ekran mı acaba? farklı yerlerde farklı şeyler yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxilafyn -- 19 Mart 2018; 21:16:35 >
  • Evet retina ekran.

Apple Model kodları sayfası:

https://support.apple.com/tr-tr/HT201300
  • 27 Mart Apple lansmanı sonrası, Macbook Air için fiyatta indirime gidilecek diyorlar, almayı düşünenler biraz daha beklesin arkadaşlar.
  • Mac book pro’da 128gb ile 256 gb arasında 1000 tl var

Şaka gibi

Neyse n11 indirimi ile 13 inç mpxt2tu/a 6087 liraya geliyor.

Maximum 60 lira veriyor mu anlayamadım çünkü fırsat kampanyalarında geçersizdir denmiş.

Alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Mac book pro’da 128gb ile 256 gb arasında 1000 tl var

Şaka gibi

Maximum 60 lira veriyor mu anlayamadım çünkü fırsat kampanyalarında geçersizdir denmiş.

Alınır mı?

Marttaki lansman beklenmeli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

quote:

Şaka gibi

Alınır mı?

hocam martta lansman mı olacak?
    ben de ipad modellerine bakıyordum. dediğiniz lansmanı beklesem mi? acaba ipadlerde yeni modeller gelir de diğerlerinin fiyatları düşer mi? ne dersiniz<*
    bir de ipadleri yurtdışından almak sizce mantıklı mı? iphone gibi aşırı fark olmuyor ama yine de fiyat avantajı var, garanti durumu kafamı kurcalayan

• quote:

quote:

Şaka gibi

Alınır mı?

Tamam dikkate alayım, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

quote:

quote:

Şaka gibi

Alınır mı?

hocam martta lansman mı olacak?
    ben de ipad modellerine bakıyordum. dediğiniz lansmanı beklesem mi? acaba ipadlerde yeni modeller gelir de diğerlerinin fiyatları düşer mi? ne dersiniz<*
    bir de ipadleri yurtdışından almak sizce mantıklı mı? iphone gibi aşırı fark olmuyor ama yine de fiyat avantajı var, garanti durumu kafamı kurcalayan

Evet beklenmeli bence. 27'sine bir şey kalmadı

• 2018 MacBook’ları beklemek mantıklı mı sizce? Birde 8. Nesil 4 çekirdekli işlemcileri kullanacakları kesin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3500-TL ye Macbook Air Apple MacBook Air Intel Core i5 5350U 8GB 128GB SSD MacOS Sierra 13.3" Taşınabilir Bilgisayar MQD32TU/A buldum ama buradaki arkadaşların 2018 lansmanının beklenmesi tavsiyesini dikkate aldık.
  • Merhaba,
    Mimar için autocad, photoshop , rhino , sketchup ve lumion kullanmak üzere macbook arayışındayız. Windows pcden geçiş yapılacak. Sormak istediğim: MacBook Pro 13 inç touchbar yeterli gelir mi yoksa illa 15 inç harici ekran kartlı mı bakmalıyız?
    Bir de şu aralar yok mu güzel bir fırsat
  • mert.1907 kullanıcısına yanıt
    rhino ve sketchup kullanmadım ama photoshop illustrator autocad bunlarla işim oldu. 2016 pro 13 inc touchbarsız 256 gb var bende ve gayet işlerimi hallediyor. (gönül tabii ki 2015 ister ama aşırı fiyat farkı vardı) bütçeniz elveriyosa 15 alın. Almışken de minimum 256lık alın daha sonra da işleriniz için yanında 1 tb hdd alırsınız harici.
  • teşhir alınır mı ?
  • MacBook Pro alacak olanlar cihazımı satıyorum ikinci el dükkanımdan görüntüleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

rhino ve sketchup kullanmadım ama photoshop illustrator autocad bunlarla işim oldu. 2016 pro 13 inc touchbarsız 256 gb var bende ve gayet işlerimi hallediyor. (gönül tabii ki 2015 ister ama aşırı fiyat farkı vardı) bütçeniz elveriyosa 15 alın. Almışken de minimum 256lık alın daha sonra da işleriniz için yanında 1 tb hdd alırsınız harici.

Teşekkürler, bu arada tanıtımdan birşey çıktı mı? Bulamadım ben ve bu aralar almam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

teşhir alınır mı ?

Vuruğu kırığı yoksa alınır. Tabi fiyatı normalden ucuzsa. Herhangi bir yerinde sorun çıksa apple yeni cihazla değiştirir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert.1907

quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

Teşekkürler, bu arada tanıtımdan birşey çıktı mı? Bulamadım ben ve bu aralar almam lazım.

Yok, ipad var sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba,
    Mimar için autocad, photoshop , rhino , sketchup ve lumion kullanmak üzere macbook arayışındayız. Windows pcden geçiş yapılacak. Sormak istediğim: MacBook Pro 13 inç touchbar yeterli gelir mi yoksa illa 15 inç harici ekran kartlı mı bakmalıyız?

HANGİ WİNDOWS PCDEN GEÇİYORSUNUZ NEDEN GEÇİYORSUNUZ BİZDE BENZER DURUMDAYIZ NE ALSAK DİYE BAKIYORUZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

quote:

Merhaba,

HANGİ WİNDOWS PCDEN GEÇİYORSUNUZ NEDEN GEÇİYORSUNUZ BİZDE BENZER DURUMDAYIZ NE ALSAK DİYE BAKIYORUZ.

Aldım Macbook Pro bu arada Asus n56vz pcden geçmek istiyorum i7 8 gb ram gt 650m ekran var. Çünkü ofisteki diğer arkadaşlar Macbook kullandığı için iş yerinde dosyalar arası sıkıntılar olmaya başlamıştı. Artık Asus u satılığa çıkaracağım

• mert.1907 kullanıcısına yanıt
    kaça ne aldın hocam
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.