Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adminnuh

Mid 2017

MacBook Air 256 gb ssd ile takas düşünürseniz konuşalım.
  • 2013 MacBook Air 256 gb ssd yi satıp yeni MacBook Pro almayı düşünüyorum. ne zaman güncellenir sizce macbook prolar?
  • Konu silinebilir. Güncel değil.

Yurtdışından sıfır macbook ya da macbook pro almak isteyen varsa önümüzdeki ay Japonya'da olacağım, dönüşte getirebilirim. Fiyatlar Amerika'yla hemen hemen aynı seviyede, İngilizce klavye seçeneği mevcut.

Detaylar için PM atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ywz81 -- 3 Mart 2018; 15:22:36 >
  • http://www.mediamarkt.de/de/product/_apple-mqd42d-2294145.html

Bu cihazın Türkiye'de eş değeri nedir? Almanya'dan getirtsek avantajlı olurmu?
  • Macbook Pro 15 inch almayi planliyorum yakinda.Indirimli goren var mi bu urunu ? Hb’de bazi saticilarda 9700 olarak gordum en ucuz olarak

• Yıllardır iphone kullanıyorum. 12 inch asus netbook var ama artık hantal kalıyor. Ailem Nisan ayında Amerikaya gidecek.Taşınabilir ve USB girişlerinin olması nedeniyle Apple MacBook Air 13 inç Dual Core i7 2.2GHz/8GB/512GB Flash Z0UV228512 aldırmayı düşünüyorum.Başka bir öneriniz olur mu? Amerikadan aldırmakla hata mı ederim (1.500 TL daha ucuza geliyor gibi duruyor)?
  • Apple MacBook Air Core i5 5350U 8GB 128GB SSD MacOS 13.3inç MQD32TU/A gittigidiyorda kazananlar kulübüne 3.467,40 TL

fiyat iyi midir ne dersiniz?
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-macbook-air-core-i5-5350u-8gb-128gb-ssd-macos-13-3inc-mqd32tu-a-330513721

@Attorney58 fırsat sormuşsun yukarılarda hocam. aynı model mi emin olamadım ama bir bak istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerrami -- 28 Şubat 2018; 11:16:12 >
  • arkadaşlar 2016 macbook pro touch barsız model 250 gb ssd i5 13.3 1 yıl garantili 70 pil devirinde 4000 e alınır mı ? yanında 250 tl lik thule canta ve usb c çevirici de hediye . şuan 2012 pro kullanıyorum yenilesem mi diye düşündüm ama bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Yıllardır iphone kullanıyorum. 12 inch asus netbook var ama artık hantal kalıyor. Ailem Nisan ayında Amerikaya gidecek.Taşınabilir ve USB girişlerinin olması nedeniyle Apple MacBook Air 13 inç Dual Core i7 2.2GHz/8GB/512GB Flash Z0UV228512 aldırmayı düşünüyorum.Başka bir öneriniz olur mu? Amerikadan aldırmakla hata mı ederim (1.500 TL daha ucuza geliyor gibi duruyor)?

Yurtdışından almanız hata olmaz hocam, air almaniz hata olur. Apple bu sene yada gelecek sene air üretimini durduracak. Ekran çözünürlüğü çok düşük kaldı. Macbook pro 13 inç almanızı öneririm.

• Anoniimm kullanıcısına yanıt
    Fiyatı iyi görünüyor fakat 2016 model çok tercih edilmiyor klavye tuş sesi hatasından dolayı. Bundan dolayı 2017 modeller 8 ay sonrasında çıktı. 1-2 ay öncesine kadar 4300-4600 civarında 2017 modeller bulunabiliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

quote:

Yıllardır iphone kullanıyorum. 12 inch asus netbook var ama artık hantal kalıyor. Ailem Nisan ayında Amerikaya gidecek.Taşınabilir ve USB girişlerinin olması nedeniyle Apple MacBook Air 13 inç Dual Core i7 2.2GHz/8GB/512GB Flash Z0UV228512 aldırmayı düşünüyorum.Başka bir öneriniz olur mu? Amerikadan aldırmakla hata mı ederim (1.500 TL daha ucuza geliyor gibi duruyor)?

Yurtdışından almanız hata olmaz hocam, air almaniz hata olur. Apple bu sene yada gelecek sene air üretimini durduracak. Ekran çözünürlüğü çok düşük kaldı. Macbook pro 13 inç almanızı öneririm.

Air istememdeki asıl neden USB girişleri olması. Thunderbold girişlerde uygun adaptör sıkıntısı yaşar mıyım?

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    hocam çok artmış fiyatlar ya 2016 touchbarsız i5 13 inc 6k civarlarında sıfırı. 4000 olunca zora gireceğim halde alsam mı diye düşünmüyor değilim. Tasarım işiyle uğraşıyorum dell 7577 kullanan arkadaşlar var tasarımda performans vs gayet iyi dediler ama 1 senedir macbook pro kullanıyorum alıştım gibi de ne yapsam bilemedim.
  • Anoniimm kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzelmiş. Sahibinden de daha eskiler için deli fiyat çekenler var. 2012mid pro var bende de 13" artık işlemci yetersiz geliyor. Şu an borçlarım olmasa o fiyattan bende alayım derdim Zira sıfı alınacak hali yok makinelerin.
  • Macbook pro MLH12 model sıfır cihazım var...2.9GHZ 13’ 8gb 256SSD thouchbar retina 2016 late ..,klavye ENG/Rus

• vay be fiyatlar uçmuş, geçen yaz 2015 15'' mb pro retina kutulu, faturalı, garantili tr cihazını 4500 tl'ye almışdım, şimdi 13'' olanları o paralar,
    düşünen arkadaşlar bence 2015 mb pro lara bakabilirler, hem 2 adet usb portu, hdmi ve sd cart okuyucusu gibi aparat gerektirmeyen çıkışları var,
    iş yerimde 2008 macbook kullanıyorum halen, sırf internetde gezinmek, video izlemek için bile fazla fazla yetiyor, alırken nispeten pahalı olabilir ama kesinlikle karşılgını veren cihazlar.
  • quote:

quote:

quote:

Air istememdeki asıl neden USB girişleri olması. Thunderbold girişlerde uygun adaptör sıkıntısı yaşar mıyım?

Yine dönüştürücü almanız lazım girişler için. Eğer portlar önemliyse 2015 macbook proya da bakın derim. Hem ekran çözünürlüğü yüksek hem ekran kartı anlamında air'den daha üstün. 2017 proya göre daha uygun fiyatlı.

Not: Sıfırı hala satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 28 Şubat 2018; 17:45:11 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yine dönüştürücü almanız lazım girişler için. Eğer portlar önemliyse 2015 macbook proya da bakın derim. Hem ekran çözünürlüğü yüksek hem ekran kartı anlamında air'den daha üstün. 2017 proya göre daha uygun fiyatlı.

Hocam mesajında bahsettiğin mac prolarknın sıfotları nerde satılıyor, link verebilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: metbey

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam mesajında bahsettiğin mac prolarknın sıfotları nerde satılıyor, link verebilir misin
    https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/tabletler/macbook-pro-13-3

https://www.hepsiburada.com/apple-macbook-pro-retina-intel-core-i5-8gb-128gb-ssd-13-3-tasinabilir-bilgisayar-mf839tu-a-p-BD802460?magaza=Ceptoptan&t=product&q=mf839

Gerçi internette bu paralara 2017 macbook prolar da bulunuyor. Bu cihazlar sizi 7-8 sene iyi performansla götürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 1 Mart 2018; 0:11:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

hocam çok artmış fiyatlar ya 2016 touchbarsız i5 13 inc 6k civarlarında sıfırı. 4000 olunca zora gireceğim halde alsam mı diye düşünmüyor değilim. Tasarım işiyle uğraşıyorum dell 7577 kullanan arkadaşlar var tasarımda performans vs gayet iyi dediler ama 1 senedir macbook pro kullanıyorum alıştım gibi de ne yapsam bilemedim.

Hocam mac isletim sistemi windows'a göre daha verimli çalışır, video render, grafik tasarım işlerini daha hızlı yapar ama ayni özellikteki windows bilgisayara göre. 13 inçlik macbooklarda harici ekran kartı yok, 1.5gb paylaşımlı ekran kartı var. Bahsettiğiniz dell bilgisayarda 4gb harici ekran kartı var. Ikisi arasındaki güç farkı kiyaslanamayacak ölçüde. Windows sevmem ama bu paraya dell çok daha iyi işler çıkarır.

Edit: Şimdi baktım ve Dell'in ekran kartı 3 kat daha güçlü.
    Eğer macbook istiyorsanız 15" macbook prolara bakmanız lazım çünkü onlar harici ekran kartlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 1 Mart 2018; 0:49:7 >

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.