Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.886
Cevap
898
Favori
1.745.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: viktory..

inşaat mühendisliği öğrencisiyim 5 yıllık hp dizüstü artık emekliliğe ayır beni diyor ve benim birkaç ay içinde yeni bir makine almam gerek ama tekrar windows almak istemiyorum .bu doğrultuda sap2000,autocad ,netcad gibi programları rahatlıkla açabilecek sorunsuz kullandıracak bir makine almam gerek bu şartlarda MacBook ,MacBook pro veya MacBook Air modellerinden hangilerini almam gerekir ? Daha önce mac deneyimim olmadığı için hangi işlemcilerin yeterli olabileceği Hakkında bir fikrim yok açıkcası bu doğrultuda bilen arkadaşlar bilgi verir ve sıcak fırsat gören şuanda nereden en uyguna alınabileceğini bilenler aydınlatabilirse sevinirim

Merhaba, ben de inşaat mühendisiyim. Macos da autocad 2017 (Öğrenci versiyonu ücretsiz) Çok stabil çalışıyor güncellemeler geliyor sorun yok. Matlab çalışıyor.

Sta4cad idecad sap2000 maalesef çalışmıyor. Yanına Windows kurmaktan başka şans yok iki işletim sistemi kullanılmalı.

Alternatif olarak şöyle yapabilirsiniz. Daha hesaplı olabilir.

İyi donanımlı bir pc alıp üzerine hackintosh kurabilirsiniz. Ben HP marka laptopuma kurdum kesinlikle windowstan daha iyi çalışıyor. Özellikle Autocad gayet başarılı.

• manet kullanıcısına yanıt
    normal bir bilgisayara macintosh nasıl kuruluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

normal bir bilgisayara macintosh nasıl kuruluyor ?

https://osxinfo.net/

adresinde indirilecek sitem dosyaları ve kurulum videoları mevcut
  • manet kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Arkadaşlar yok mu şöyle sıcak bi macbook air fırsatı.

2. Eldeki arkadaşlar eskittikleri makineyi sıfır fiyatlarla yarıştırınca bize de sıfır almak düşüyor yapacak birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-mqd32tu-a-macbook-air-13-i5-1-8ghz-8gb-128gb-flash-hdg-318430948

50tl puanla iyi gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: duncan21

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-mqd32tu-a-macbook-air-13-i5-1-8ghz-8gb-128gb-flash-hdg-318430948

50tl puanla iyi gözüküyor.

teknosanın kendi sitesinde 3699

https://www.teknosa.com/urunler/125033479/apple-mqd32tua-macbook-air-intel-i5-18ghz-8gb-128gb-intel-hd-graphics-13-notebook

Ben attığımda 3533tl idi. O yüzden attım şuan bir esprisi kalmamış.

• Yok mu şöyle bir macbook fırsatı yav. Almışken pro alayım diyorum ancak uygun bulursam air de alabilirim. İlgili arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Yok mu şöyle bir macbook fırsatı yav. Almışken pro alayım diyorum ancak uygun bulursam air de alabilirim. İlgili arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum.

Ben de takipteyim sanırım bir tek 6500-500 indirim kuponuyla almak mantıklı gibi duruyor. +50 TL bonus olayı da kullanılırsa çek parasıda çıkmış sayılır 80 TLye satıyorlar 6 Bin'e düşüyor daha iyi görmedim şu an için ama bu kadar fazla bence bu cihazlara almak isteyen alır tabi
  • arkadaşlar Vatan'ın sattığı Macbook Pro'lar Apple Turkiye garantili mi? Apple Store'da satılan ile aynı versiyon mu? Farkı var mıdır?
  • sıfır MacBook Air bulursam alacağım
  • Apple türkiye garantili kdv fırsatı ile baya uygun fiyata geliyor vatanda.
  • gabxer G kullanıcısına yanıt
    nerede ?
  • Ben Ankara vatan'dan aldım 9700TL ye geldi. Son kalan kapalı üründü benimki ama başka şubelerde mutlaka vardır.
  • Bugün Ümitköy vatanbilgisayar şubesinde 2016 model 15" için kampanya yapmışlar 8900TL olarak. Teşhir ürünü ancak en uygun fiyata almak isteyenler değerlendirebilir fiyat gayet uygun.
  • gabxer G kullanıcısına yanıt
    2016 model ve teshir urunune o para verilir mi hocam naptiniz

• Bir ara 3499 idi yine öyle kampanya olur mu

• Elimde kapalı kutu 13 inc 256 ssd macbook pro var touch id touch bar lı, garantisi daha başlamamış media marktan alınma.

Hediye geldi. 7500 e vereceğim. Takas yok.

• Adminnuh A kullanıcısına yanıt
    Mid 2016 mı 2017 mi hocam bilgi verirseniz iyi olur

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.