Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.749.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 15:23:51 >
  • Bu ürün stokta yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhendis biri kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 15:23:28 >
  • suvari25 kullanıcısına yanıt
    3450 liraya 2015 pro 13 inch retina aldım. Yenileri görünce bunu aldığıma çok sevindim.
    HDMI olmaması bile büyük problem 2 milim inceldi diye 50 tane adaptörü yanımda taşyacaksam incelmesin farketmeyeceğim kadar...

Bir de adam gibi bir şey satın alıyorsam 7000 küsür para verecem 2 katı...
    Şuan bedava verseler bile düşünürüm yani o derece kullanışsız bir cihaz olmuş bana göre.
  • arkadaşlar yorumları okuduğum kadarıyla şu an yeni mbp almak çok da mantıklı değil 2015 cihazı daha iyi olacak gibi. peki en uygun 2015 [MacBook Pro Retina i7 2,5(veya 2.8) Ghz 15.4 ekran en az 256ssd] nerde bulabilirim. Fiyatlar uçuk gözüküyor. Teşekkürler
  • hawkibo kullanıcısına yanıt
    Bimeks, Teknosa dahil bütün Apple yetkili satıcılarına (Pupa, vs.) bakın. Bir kaç ay önce Teknosadan, Apple mağazasında 3950 TL olan Mac miniyi 1500 TL düşük fiyata almıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya biz indirim beklerken Macbook Air 8/128/13" modeli 3499'dan 3799'a fırladı. Ne olacak sizce? Dolar da alıp başını gidiyor. Alamayacağız galiba şu bilgisayarı.
  • Arkadaşlar İmac almayı düşünüyorum. apple.comdan mı alayım yoksa diğer teknoloji marketlerden mi? Öğrenci indirimiyle apple.comda uygun fiyata geliyor ve galiba hediye gönderiyormuş.
    belki tablet falan gönderir diye düşünüyorum fikri olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinquanta

Sanırım piyasadaki en ucuzu bu.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/mmgf2tua-13-macbook-air-intel-core-i5-16-ghz-dual-core-P117865387?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwqfvABRC6gJ3T_4mwspoBEiQAyoQPkUu9zJG8rl9vtPoOjxLnIrctoES2j_LGiYWKEhXlVgMaAg_f8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

N11'de lansmandan önce daha da ucuza satılıyordu. Ya lansmandan sonra hem Apple fiyatları arttırdı, hem de dolar yükseldi. Böyle iş mi olur ya? 3000 civarını görür diye bekliyordum kaç aydır. Üstüne zam gördük.

• quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Sanırım piyasadaki en ucuzu bu.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/mmgf2tua-13-macbook-air-intel-core-i5-16-ghz-dual-core-P117865387?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwqfvABRC6gJ3T_4mwspoBEiQAyoQPkUu9zJG8rl9vtPoOjxLnIrctoES2j_LGiYWKEhXlVgMaAg_f8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

N11'de lansmandan önce daha da ucuza satılıyordu. Ya lansmandan sonra hem Apple fiyatları arttırdı, hem de dolar yükseldi. Böyle iş mi olur ya? 3000 civarını görür diye bekliyordum kaç aydır. Üstüne zam gördük.

Dolar kac olmus ne indirimi beklion ki

• Nerden aldınız?

• Okul için internet,mail,dosya düzenleme gibi oyun zaten olmayan bir sistem istiyorum.Hangi macbook önerirsiniz ? Şuanda i7 işlemcili 2.5 senelik grundig laptop kullanıyorum.Geçmeye değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2jz1993 -- 6 Kasım 2016; 16:56:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese,

Yeni tanıtılan 2016 MacBook Pro'lardan sonra bir önceki versiyon olan Mid-2015 MacBook Pro 15 almaya karar verdim.

Bimeks'te i7 2.5 GHz 512GB SSD (MJLT2TU/A) versiyonu 20% indirim ile 7825 liraya satılıyor. Aynı ürün Apple TR eğitim mağazasında bile yaklaşık 700 lira daha pahalı.

Daha önce Bimeks'ten MacBook alanlar teslim edilen üründen memnun kaldı mı? Ürünün outlet olabileceğinden şüpheleniyorum. Bir de Bimeks bu fiyatın üzerine öğrenci indirimi de uyguluyor mu? Önceki sayfalarda bu şekilde bilgisayar alan biri olmuş.
    Teşekkürler.
  • 2.5 senelik grundig laptop kullanan birisi neden bilgisayarını değiştirsin ki? MacBook Pro mu? Hangi modelini kullanırsan kullan memnun kalırsın ama win office programları için uygulama satın Alman gerekir.

• quote:

2.5 senelik grundig laptop kullanan birisi neden bilgisayarını değiştirsin ki? MacBook Pro mu? Hangi modelini kullanırsan kullan memnun kalırsın ama win office programları için uygulama satın Alman gerekir.

Aslında o sistemi denemek istiyorum.İkinci el alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • macbook air kullanmış biri olarak söylüyorum kesinlikle parasını haketmiyor.. (retina pro tavsiye ederim)

ekranı kalitesiz..ekran çerçeveleri çok kalın.. o kadar para veriyorsanız en azından full hd retina yada ips özellikli ekranı olan birşey alın..

cihazı satıp full hd ips toshıba notebook aldım..eşşekten inip ata binmiş gibi oldum..cihazın sadece arkadaki elma logosuna kanmayın..

retina özellikli olanların hepsi güzel yanlız....
  • Dentist1976 kullanıcısına yanıt
    Şu konuda size hiç katılmıyorum. Demek ki Macbook'u iyi kullanamamışsınız. Bırakın yok ekran kalın, Full hd ips falan filan küçücük ekranda ne yapmayı bekliyorsunuz. Olay donanımda değil işletim sisteminde bitiyor. Adam 4GB ramli bir bilgisayarda mac os çatır çatır çalışıyor. Full özellikli istediğiniz cihazı alın Windows kullandıktan sonra benim için hepsi çöp. Haaa hackintosh yaparım kullanırım dersiniz. Oda kurtarmaz.
  • Ben de Macbook Air kullanan birisi olarak şu cihazı kimler tasarladı ve piyasaya sürdüyse Allah razı olsun diyorum. Özellikle oyun oynamayan ve bilgisayarı hafif işler için kullanan insanlar için daha iyi bir seçenek yok bana göre.

Yıllarca Windows işletim sistemli yüksek donanımlı laptoplar da kullandım. Macbook Air taşınabilirlik-güç dengesinin en optimum olduğu bilgisayardır. İşlemcisi bahsettiğim kullanıcı tipi için fazlasıyla yeterli olup inanılmaz bir pil ömrü vardır. Kullananlar bilir, şarj tam dolu iken 4 ya da 5 tane film izleyebilirsiniz.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 15:23:8 >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.