Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dilaraobrien , Spiderwick70 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
25.936
Cevap
898
Favori
1.750.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakki.sert

Ekranı retina aldıktan sonra sadece internete girmek için hepsi yeterli olur. Airların retina olmayanları ile retinalar arasında dünya kadar görüntü kalitesi farkı var.

Air'de retina ekran var mı peki, Mac'ler konusunda çok az bilgiye sahibim
  • serhatogun S kullanıcısına yanıt
    Seçimi yanlış mı yaptınız? Benim 8 sene önce 700 liraya aldığım dell laptop bile o kadr olmadı yahu :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Seçimi yanlış mı yaptınız? Benim 8 sene önce 700 liraya aldığım dell laptop bile o kadr olmadı yahu :-)

Benim de 6-7 sene oldu alalı, ekran kartında sorun varmış ve tamiri olmazmış dediler, acayip yavaşladı ekran
    Air'de retina ekran yok. Retina ekranlı prolar air'e göre pahalı tabi.
  • 2012 model amerika'dan getirttiğim macbook pro retina 15 inç'imin adaptörünün kablosu temassızlık yaptı ve ısınarak sanırım yanmaya başladı. yenisini almam gerekiyor. fakat fiyatlar el yakıyor

https://support.apple.com/tr-tr/HT201700

279 diyor burda, daha uygun fiyatlı güvenilir satıcı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

2012 model amerika'dan getirttiğim macbook pro retina 15 inç'imin adaptörünün kablosu temassızlık yaptı ve ısınarak sanırım yanmaya başladı. yenisini almam gerekiyor. fakat fiyatlar el yakıyor

Yurtdışından getirilen Mac'lerde klavye sorun oluyor mu? Ben de Yunanistan'dan almayı düşünüyorum da

• quote:

2012 model amerika'dan getirttiğim macbook pro retina 15 inç'imin adaptörünün kablosu temassızlık yaptı ve ısınarak sanırım yanmaya başladı. yenisini almam gerekiyor. fakat fiyatlar el yakıyor

Amerika müşteri hizmetiyle konuş biraz çirkefe yat yenisini yollatmaya çalış. Amerikadaki müşteri hizmetleri baya iyidir. Yapar yaparlar. Beni hiç boş çevirmedi amerikadaki şirketler.

Ben PC 'den geçiş yaptığım için çok zorlandım, hem klavyenin dil farklılığı hem de ctrl-alt gibi tuşlarının farklı olması hem de işletim sisteminin tamamen değişik olması beni sıkıntıya soktu açıkçası. O yüzden tek klavye dili farklılığı ne kadar etkiler bilemiyorum. Ben halen iş yerinde PC kullanıyorum, o yüzden kendime göre klavye yazılımları da kurdum, iyice karman çorman bir duruma geldi, artık benden başka kimse -diger mac kullanıcıları dahil - benim mac'i kullanamıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyazseytanahmet B kullanıcısına yanıt
    Birinin vasıtasıyla getirdiğim için bu riski göze alarak sipariş vermiştim. Beraberinde herhangi bir fatura da gelmedi tabi. Bu durumda nereye nasıl başvurabilirim? İşin ilginç yanı yıllardır kullandığım hiç bir laptop ile ilgili kablo bozulma kırılma ve kıvrılma sorunu yaşamadım. Bu konuda acayip dikkatliyimdir, öyle kabloları gererek, evirip çevirerek katlamam, sarmam hep mümkün olduğunca açık bırakırım. İlk defa mac'te başıma geldi, gerçekten üründe bir sorun olduğunu da düşünüyorum açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mjlt2tu/a modeli için en ucuz 8299'a buldum, son zamanda alan var mı?
  • quote:

Birinin vasıtasıyla getirdiğim için bu riski göze alarak sipariş vermiştim. Beraberinde herhangi bir fatura da gelmedi tabi. Bu durumda nereye nasıl başvurabilirim? İşin ilginç yanı yıllardır kullandığım hiç bir laptop ile ilgili kablo bozulma kırılma ve kıvrılma sorunu yaşamadım. Bu konuda acayip dikkatliyimdir, öyle kabloları gererek, evirip çevirerek katlamam, sarmam hep mümkün olduğunca açık bırakırım. İlk defa mac'te başıma geldi, gerçekten üründe bir sorun olduğunu da düşünüyorum açıkçası

Hocam canlı hizmetleri oluyor genelde. Apple da bakmadım var mı. Ben hep ordan yazısıyorum bişey olursa. Sorunu anlatıyorum. Senin yerindede olsa anlatırım aynen sorunu. Ricayla isterim bi tane. Yok falan derse bu mu apple müşteri hizmetleri falan derim. bi kaç yere daha yazarım olmadı : ) O kadar para az değil sonuçta. Umarım olumlu bi sonuc alırsın :)

• apple ın eğitim mağazasından mac modellerine beats kulaklık hediye...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonerofazkaban

apple ın eğitim mağazasından mac modellerine beats kulaklık hediye...

Fiyatlara 300 TL gibi bir bindirme yapılarak bu kampanya yapılmış. 13inch airin havale fiyatı 3600 olarak görünüyor. Hatırladığım kadarıyla 3300 TL civarındaydı bu fiyat. 1000 TL değerindeki kulaklığa bir alıcı bulursanız 2600 TL'ye maletmiş olursunuz. Kulaklığa 1000 TL kim verecek o ayrı bir sorun tabi ki ama olsun :) Paylaşım için teşekkürler.
  • Macbook air ın yalnız 8 gb lık modeli 3600 havale fiyatı olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantajlı değil pek fazla baktığım modelle media markt fiyatı arasında 550 lira fark var

• http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-mjve2tu-a-macbook-air-13-3-inc-intel-core-225737545#. 100 lira puanla 2900 e geliyor. başka indirim yapabilir miyizp

• prisonerofazkaban P kullanıcısına yanıt
    Bazı günler Gittigidiyor'da %5 indirim oluyor. Tek günlük oluyor ama sık sık oluyor.

Onu yakalarsan bu cihazı 2749'a almış olursun.
  • Arkadaşlar apple eğitim mağazasında air 13 128 lik versiyon havale ile 3600lira ve beats kulaklık hediyesi var.Mac sistemini bilmediğim için, ilerde depolama sorunu olursa harici hdd yi sorunsuz bağlayabilir miyim ? Bir de ebrar bilgisayar da Yoga 710 da aynı fiyat hangisini tercih etmeliyim?

http://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-yoga-710-80ty002ptx-i7-6500u-8gb-256gb-ssd-2gb-940mx-14-windows-10-pmu352658

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muqarnas -- 19 Haziran 2016; 16:14:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac'e harici bağlarsın sıkıntı olmaz. Ama bazı hariciler ntfs (yani Windows) dosya sistemi kullanır onun için de mac'e driver yüklemek gerek üreticinin sitesinden. Onun dışında aldığın haricide mac desteği yazdığı sürece sıkıntı olmaz. Tabi bu air için böyle, yeni mac de usb girişi yok onu bilmiyorum nasıl oluyor.

• Gg deki mac air icin ben de pusudayim

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.