Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (116. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
25.931
Cevap
898
Favori
1.749.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de sırf retina ekrandan dolayı 2019 model Macbook Air alma arefesindeyim. 9 veya 12 ay taksit yapan bir site var mı? Teknosa bonusa 12 ay taksit yapıyor sanırım.
  • AttorneyAtLawAT A kullanıcısına yanıt
    Hocam neden vazgeçtiniz. Şu an Vatan da aynı fiyata satıyor Web’e özel ben de kararsızım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttorneyAtLawAT -- 10 Mayıs 2021; 18:54:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim, ders namına yaptıklarım essay yazmak, online testler çözmek; bunlar ana ihtiyaçlarım. Bunların dışında eğlence amaçlı yurt odamda youtube, netflix, sosyal medyada gezmek, safari’de sörf yapmak. Mbp kullanmış biri olarak bu ihtiyaçlarımı çok rahat Air modeli görür ama bu paraya daha güncel ve yüksek donanımlı windowslu cihazlar almak var hem de daha ucuza ama mac os rahatlığı aklımı çeliyor.

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun:( Ev önemli👍 Mouse da boşa çıktıysa talip olabilirim.

• Beyler 7250 liraya macbook pro 128"gb touchbar 13inc alinir mi japonyadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla fiyat uygun ama geçen hafta vatan da aynı fiyata sattıydı 6 taksit imkanıyla.

Benim aldığım macbookun pili bozuk çıktı beyler bu arada

Şansım varlığının altını çiziyor yine, 5dkda bir kapanıyor cihaz, şarja takarsam açılıyor. Bataryada fırıldak gibi 0,20,34,80,100 geziniyor...

• Vatan Bilgisayardan aldım. Fatura kendi adıma. Kapalı kutu. Kullanılmadı. 10.10.2019 Fatura tarihi.

2 yıl Apple Türkiye Garantili
    MV972TU/A

12800 TL

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    İlk basta oyle geziyor, sarjda 5 6 saat bekleyin kendine gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShotgunPadre

İlk basta oyle geziyor, sarjda 5 6 saat bekleyin kendine gelir.
    Ben verdim vatana onlarda apple a göndermiş.

Normalde böyle olmamalı güven duymuyorum

şaka gibi ! aynı şey başıma geldi. dün macbook pro'm kargo ile geldi. şarj dolu olmasına rağmen sürekli kapanıyor. ama dediğiniz gibi prize takınca açılıyor. ne yapmamı tavsiye edersiniz?

bulunduğum şehirde apple destek birimi bulunuyor. vatan yerine direkt ora ile mi görüşsem acaba? bir de değişim yaparlar mı merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

şaka gibi ! aynı şey başıma geldi. dün macbook pro'm kargo ile geldi. şarj dolu olmasına rağmen sürekli kapanıyor. ama dediğiniz gibi prize takınca açılıyor. ne yapmamı tavsiye edersiniz?
    valla ben anlamadım servise vermeye gttiğimde biri daha gelmişti aynı problem ile :I

yani hepsi sıkıntılı o zaman belli bir serinin...

ben vatan bilgisayara bıraktım laptopu
    apple a da bırakabilirmişim aslında çnkü onlarda apple a gönderdi ama aldığım yer burası diye daha mantklı dedm ben de emin değilim doğrumu yaptım
    bozuk malları satmışlar resmen. para iadesi yapsalar aynı paraya aynı bilgisayarı alamam. inşallah değişim yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

bozuk malları satmışlar resmen. para iadesi yapsalar aynı paraya aynı bilgisayarı alamam. inşallah değişim yaparlar.
    ama kapalı kutu cihazların nasıl bozuk olabileceğini, en azından vatanın bunları bozuk olarak kategorileyip satabileceğini bilemiyorum

bence seri patates şansımıza
  • Bende aldım. Mediamarkt dan macbook pro. Aynı problem . Şarj olmuyor. Bakalım verdik sonuç ne olacak..

• O zaman kesinlikle bozuk gelen partiye denk gelmişsiniz normal değil çünkü herkesin aynı sorunu yaşaması
  • arkadaşlar geçmiş olsun. umarın sorun büyük değildir ve sizi fazla uğraştırmazlar. Acaba hangi seriyi aldınız. seri özel kodu ve aldığın yer, fiyat bilgileri ile paylaşırsanız almayı düşünen diğer kişilere de kılavuz olacaktır. Teşekkürler.

Not: 2017 MacBook Pro 15 inç kullanıcısıyım. Bende 2017 aralık ayında sıfır cihaz olarak aldım. Ve deneyim anlamında şunu söyleyebilirim, kesinlikle sizin yaşadığınız tarzda bir sorun yaşamadım ilk kullanımda. Can sıkmak istemem ama problemli gibi seri.

Ancak hafızamda kalan şöyle bir durum var. İlk açtığımda ekrana görüntü gelmemiş ve ilk tepki olarak çok canım sıkılmıştı, daha sonra ekran ışığının tam kısılmış olduğunu fark ettim. Yani fabrikadan öyle çıkmış ilginç şekilde. Bunun haricinde yaşadığım bir olumsuzluk olmamıştı.

Cihaz şu anda 70 pil devrinde ve halen daha pil kapasitesi stabil diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahittelli -- 4 Aralık 2019; 13:39:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahittelli

arkadaşlar geçmiş olsun. umarın sorun büyük değildir ve sizi fazla uğraştırmazlar. Acaba hangi seriyi aldınız. seri özel kodu ve aldığın yer, fiyat bilgileri ile paylaşırsanız almayı düşünen diğer kişilere de kılavuz olacaktır. Teşekkürler.

Not: 2017 MacBook Pro 15 inç kullanıcısıyım. Bende 2017 aralık ayında sıfır cihaz olarak aldım. Ve deneyim anlamında şunu söyleyebilirim, kesinlikle sizin yaşadığınız tarzda bir sorun yaşamadım ilk kullanımda. Can sıkmak istemem ama problemli gibi seri.

Ancak hafızamda kalan şöyle bir durum var. İlk açtığımda ekrana görüntü gelmemiş ve ilk tepki olarak çok canım sıkılmıştı, daha sonra ekran ışığının tam kısılmış olduğunu fark ettim. Yani fabrikadan öyle çıkmış ilginç şekilde. Bunun haricinde yaşadığım bir olumsuzluk olmamıştı.

Cihaz şu anda 70 pil devrinde ve halen daha pil kapasitesi stabil diyebilirim.
    Laptop şuan bende değil de 2019 mbp13" MUH2** kodlu olanlardandı,

70 pil devri az değil mi 2017den beri kullanıyorsanız(tam bilmiyorum o olayı)?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alioreh -- 4 Aralık 2019; 13:49:56 >

• İki yıl olmuş tam kullanmaya başlayalı, ancak bu sürenin yaklaşık bir buçuk yılı masa üstünde genelliklede enerjiye bağlı olarak kullanıldı. Sadece arada sırada kasıtlı olarak enerji bağlantısını çekip, pilden kullandım. Bu nedenle döngü çok artmadı. Birde, batarya iyi gidiyor bir MacBook Air kadar olmasada. Ama artık tam hakkını vererek sürekli pilden kullanıyorum. Masa başı hapsi sona erdi cihazın.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.