Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: _kej_ , _kej_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
25.641
Cevap
892
Favori
1.724.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wally Gator

Teknosa da tam ödeme yaparken sekmeyi yanlışlıkla kapattım. Air in fiyati 350 TL arttı. Adalet mi bu !!
    valla çok saçma işler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Hayırlı olsun hocam şimdiden, iyi fiyata aldınız aslında.
    eyvallah da daha almadım

renk düşündürüyor iki saattir başındayım pcnin kartta para çıkışmadığından alamamıştım renge hiç dikkat etmemişim

silver ı görünce bi hayal etmeye çalışıyorum çok bembeyaz mı gelir acaba diye

pozitif teknolojinin fiyatları uzun zamandır aynı, vatanın indirimli halinden 500 lira falan farklı her renk vs. var
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    Evet space gray daha iyi duruyor ancak silver da fena değil hocam. Fiyat böyleyken bir daha ne zaman böyle olur Allah bilir. Ben olsam alırdım en azından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wally Gator kullanıcısına yanıt
    bu cihaz istanbul bilişimde 7500tl, orayıtavsiye eder misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oppsional

bu cihaz istanbul bilişimde 7500tl, orayıtavsiye eder misiniz
    istanbul bilişimden ürün almanızı önermem battığı yönünde söylemler, ürünleri ulaşmayanlar veya şikayetçi olan birçok üye var burda
    Bilgilendirme için teşekkürler
  • teknosada 4899 tl ye alamadığım MQD32TU-A macbook air i mediamarktan 4999 TL ye aldım. Parafa 120 puan verdi ve 9 taksit yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wally Gator -- 29 Kasım 2019; 1:21:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet space gray daha iyi duruyor ancak silver da fena değil hocam. Fiyat böyleyken bir daha ne zaman böyle olur Allah bilir. Ben olsam alırdım en azından
    Valla düşündüm taşındım, cart diye peşin ödeme şansı olsa diğerleriyle pek farkı yok vatan bilgisayarın fakat 6 taksitle 9k ya satıyor olması avantajlı kıldı. Silver aldım. Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

teknosada 4899 tl ye alamadığım MQD32TU-A macbook air i mediamarktan 4999 TL ye aldım. Parafa 120 puan verdi ve 9 taksit yaptı.
    2015 yılı imiş üretim

• Sipariş ettim 16inc MacBook Pro geldi ancak ev alma durumu çıktığından iade edeceğim. 12 kasımda MacBook Pro 15 almıştım (mv902) 16 inç çıktı diye iade ettim ve 16 inç sipariş ettim haftalardır beklediğim cihaz geldi ev satın alacağım icin iade ediyorum :( MacBook sevdam böyle bitter şimdilik. Elimde Amazon’dan sipariş ettiğim deri kılıf,magic Mouse 2 s.grey ve yine Amazon’dan USB c li 2tb mac uyumlu hdd patladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

Sipariş ettim 16inc MacBook Pro geldi ancak ev alma durumu çıktığından iade edeceğim. 12 kasımda MacBook Pro 15 almıştım (mv902) 16 inç çıktı diye iade ettim ve 16 inç sipariş ettim haftalardır beklediğim cihaz geldi ev satın alacağım icin iade ediyorum :( MacBook sevdam böyle bitter şimdilik. Elimde Amazon’dan sipariş ettiğim deri kılıf,magic Mouse 2 s.grey ve yine Amazon’dan USB c li 2tb mac uyumlu hdd patladı
    Ne kadar tuttu saydıkların?(mouse vs)

• Arkadaşlar 325 pil döngüsü olan bir air buldum 2015 model sizce pili ne durumdadır? Alınır mı?

• Photoshop ve cad programlarını kullanabilmek için uygun fiyatlı önerebileceğiniz MacBook var mıdır? Konuyu 10 gündür yakından takip ediyorum inanın işin içinden çıkamadım. İphone kullanıyorum ama pek fazla mac deneyimim olmadı. Teşekkür ederim.

• quote:

Arkadaşlar 325 pil döngüsü olan bir air buldum 2015 model sizce pili ne durumdadır? Alınır mı?
    valla ikinci el alım rehberleri var sanırım onlara bi baksan daha kolay olur gibi neye dikkat etmen gerektiği yazıyor genelde

ben pek anlamıyorum şimdilik macbook piyasasından fakat çok uygun fiyat olmalı ikinci el dediğin
    Öneri için teşekkürler satıcıya 1-2 sorum daha olacak Siz ne yaptınız hocam artık hayırlı olsun diyebilir miyiz size de
  • quote:

Öneri için teşekkürler satıcıya 1-2 sorum daha olacak Siz ne yaptınız hocam artık hayırlı olsun diyebilir miyiz size de
    aynen diyebiliriz
  • İndirimlerin çoğu bitmiş. Zaten dişe dokunur bir şey de yoktu.

• Forumda satın alma konusunda bana destek olan herkese teşekkürler air aldık 256gb 7800tl ye geldi. Fiyat olarak ortalama diye düşünüyorum.

• Ya vatan yine dünkü indirimleri yapmış, şimdi gördüm yine Space Gray bitmiş. 1 tane stok koyuyorlar herhalde.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.